13.06 godz. 19:20, Kuźniki, Sedzia: Michał Baraniecki
Skład: Wojtczak, Ruta, Antczak, Duda, Zachariasiewicz, Iwańczak, Różanowski, Kaleta
Skład: Domagała, Kaban, Sobański, Wojciechowski, Dulas, Lewandowski, Plis
3' Marcin Duda
17' Artur Kaleta
5' Kazimierz Dulas
27' Dominik Sobański
30' Marcin Duda (Gol samobójczy)
Zawodnik meczu: Dominik Sobański (Najaktywniejszy zawodnik meczu, zdobył też bramkę na 2:2 w kluczowym momencie.)

Blitzkrieg Wrocław meczem przeciwko FC Zbieraninie mógł zapewnić sobie już medale, przed sezonem z pewnością niewielu dawało szanse beniaminkowi na strefę medalową. Po zwycięstwie nad Wielką Niewiadomą i słabszej formie w poprzednich spotkaniach FC Zbieraniny faworyt był tylko jeden. Blitzkrieg miało wygrać łatwo i siedząc już w streie medalowej czekać na to czy będą one koloru srebrnego czy brązowego. Od pierwszego gwizdka sędziego Michała Baranieckiego tempo meczu było dość szybkie, już w 3 minucie spotkania Marcin Duda wyprowadził beniaminka na prowadzenie. Radość ze zdobytej bramki trwała zaledwie dwie minuty, do wyrównania doprowadził bowiem Kaziemierz Dulas. Walka o zwycięstwo rozpoczęła się od nowa. Obie strony próbowały narzucić swój styl gry, FC Zbieranina nie zamierzała łatwo oddać pola gry rywalom lecz w 17 minucie Jarosław Domagała został pokonany po raz drugi, tym razem piłkę do jego bramki skierował Artur Kaleta. Wydawało się, że po zmianie stron Blitzkrieg będzie stroną dominującą i szybko podwyższy prowadzenie. Jak się okazało na kolejnego gola czekaliśmy do 27 minuty a bohaterem wyrównującego trafienia był Dominik Sobański. To co stało się później było wielkim zaskoczeniem, grająca ambitnie drużyna Łukasza Kmiecia zaatakowała po raz kolejny, a piłkę do własnej bramki skierował niefortunnie Marcin Duda, futbolówka otarła się o obrońcę Blitzkrieg i wpadła do siatki. Do końca meczu pozostało jeszcze dziesięć minut ale rezultat nie uległ już zmianie i trzy punkty powędrowały na konto FC Zbieraniny. Gdyby lepszy dzień miał Janusz Wojtczak to być może Blitzkrieg wyszłoby z tego pojedynku zwycięsko. Ale nie można winić bramkarza za słabszą formę w jednym meczu, sezon miał przecież jedenaście kolejek a Wojtczak w większkości spotkań spisywał się doskonale. Blitzkrieg wciąż pozostaje na trzecim miejscu w tabeli (na stronie głównej tabela nie obejmuje bezpośrednich spotkań gdzie beniaminek okazał się lepszy od Wielkiej Niewiadomej). Jeśli WN przegra ostatni mecz z FC Moose a FC Zbieranina nie wygra z Sokołem Wrocław, Blitzkrieg sięgnie po brąz. Wszystko pozostaje więc w nogach rywali. Tak czy inaczej był to świetny sezon w wykonaniu beniaminka.