Skład: Kuzyk, Kowal, Stefańczyk, Piędzioch, Kubiszyn, Leib, Nowak, Lewalski, Radota, Wójcik, Zaborek
Skład: Anioł, Cieplik, Stachowicz, Gołębiowski, Raczak, Kazimierski, Kittner, Fornal, Dobrzański, Czajkowski
16' Bartosz Zaborek
27' Jakub Lewalski
37' Bartosz Zaborek
40' Kamil Nowak
19' Krzysztof Dobrzański
Zawodnik meczu: Bartosz Zaborek (Świetny mecz w wykonaniu kapitana FC Moose, który poprowadził swój zespół do drugiego z rzętu mistrzostwa ligi WROCBAL !)

FC Moose, jak pierwszy zespół w historii rozgrywek Wrocbal obronił mistrzowski tytuł. "Łosie" dokonały tego, czego nie udało się osiągnąć wcześniej nawet najbardziej utytułowanemu zespołowi naszej ligi - ekipie Szpilmacherów. Już przed rozpoczęciem sezonu spekulowano, że Moosom uda się sięgnąć po tytuł po raz drugi z rzędu, ich głównym rywalem miała być Wielka Niewiadoma, która rewelacyjnie rozpoczęła rozgrywki. Kilka podknięć Castoramy Bielany oraz słaba forma Kuźnik i Sokoła Wrocław dość szybko wykluczyła ich z walki o złote medale. Jeszcze kilka tygodni temu przypuszczaliśmy, że sprawa mistrzostwa rozstrzygnie się pomiędzy FC Moose a wspomnianą Wielką Niewiadomą, lecz drużyna Andrzeja Jaskowskiego nie wytrzymała tempa trudnego sezonu. Grzegorz Kuzyk i jego koledzy nie chcieli czekać do ostatniej kolejki i mistrzowski tytuł wywalczyli we wczorajszym meczu z Drink Team-em. Od pierwszych minut zaczęli rysować swoją przewagę co przełożyło się na gola w 7 minucie spotkania, strzałem z głowy Rafała Anioła pokonał Rafał Radota. FC Moose poszli za ciosem i w 13 minucie prowadzili już 2:0, tym razem celnym strzałem z rzutu wolnego popisał się Jakub Lewalski. Nie minęły kolejne trzy minuty a było już praktycznie po meczu, na 3:0 podwyższył kapitan "Łosi", Bartosz Zaborek. Drink Team bez Patryka Spałka i Tomasza Sitko nie miał kim atakować bramki Kuzyka, osamotniony w linii ataku Krzysztof Dobrzański dopiero w 19 minucie zdołał skierować piłkę do siatki rywali ale nic nie wskazywało na to, że Drink Team przebudzi się w drugiej części spotkania. Po zmianie stron obraz gry nie ulegał zmianie, niesieni myślą o możliwości zapisania nowej karty w historii rozgrywek Wrocbal, zawodnicy FC Moose wyprowadzali kolejne ciosy, w 27 minucie po raz drugi tego dnia na listę strzelców wpisał się Jakub Lewalski. Dziesięć minut później w objęcia kolegów wpadł Bartosz Zaborek, który podwyższył na 5:1. FC Moose wiedzieli już, że po raz drugi z rzędu sięgną po mistrzowski tytuł i nikt im już tego nie odbierze. Nie zamierzali jednak bronić wyniku i pokusili się o przypieczętowanie zwycięstwa. W 40 minucie przysłowiową kropkę nad "i" postawił niedoceniany ale jakże ważny punkt nowych - starych mistrzów, człowiek od czarnej roboty, Kamil Nowak. Tego gola pomocnik FC Moose zadedykował swojej żonie, która wytrwale przez cały sezon wierzyła, że Kamil zapisze się na liście strzelców po raz drugi w tej edycji. FC Moose ma do rozegrania jeszcze dwa mecze, w piątek zmierzą się w walce o Superpuchar Ligi ze Szpilmacherami, w poniedziałek rozegrają ostatni mecz sezonu Wiosna 2012 przeciwko Wielkiej Niewiadomej. Odwieczni rywale zapowiadają walkę o zwycięstwo, dla drużyny Andrzeja Jaskowskiego będzie to ważny mecz o medal. W chwili obecnej brąz jest w posiadaniu Blitzkrieg Wrocław. Drużynie FC Moose gratulujemy mistrzostwa rozgrywek !!!