06.06 godz. 20:50, Kuźniki, Sedzia: Hubert Kut
Skład: Koła, Perucki, Grzegorczyk, Natalli, Pawlak, Rogowski, Jaworski, Brusiło
Skład: Pyzłowski, Miedziński, Wiktorowski, Antoszewski, Szymczak, Guziejewski, Łapeta
10' Robert Pawlak
13' Jakub Rogowski
15' Sebastian Antoszewski
18' Sebastian Antoszewski
33' Maciej Koła (Gol samobójczy)
37' Kamil Pyzłowski
Zawodnik meczu: Kamil Szymczak (Chociaż sam bramki nie zdobył to brał udział przy każdym trafieniu dla Castoramy Bielany.)

To był zdecydowanie najsłabszy mecz w wykonaniu Castoramy Bielany, mająca mistrzowskie aspiracje drużyna Adriana Miedzińskiego na spotkanie z przedostatnim w tabeli Orfinem Studio przybyła w siedmioosobowym składzie, bez bramkarza oraz najlepszych obrońców: Grzegorza Paukszta oraz Aleksandra Stycznia. W pierwszej połowie między słupkami bramki Castoramy stanął Marcin Wiktorowski. Kadra Orfinu również nie wyglądała imponująco. Żadna ze stron nie potrafiła zarysować swojej przewagi, dopiero w 10 minucie po błędzie bramkrza Castoramy, Orfin wyszedł na prowadzenie. Wynik otworzył Robert Pawlak. Trzy minuty później Maciej Koła i jego koledzy mogli cieszyć się z drugiego gola, tym razem Wiktorowskiego pokonał Jakub Rogowski strzelając zza pola karnego. Castorama do odrabiania strat zabrała się dopiero po kwadransie gry, akcję z własnej połowy wyprowadził Szymczak, zgrał piłkę do Kamila Pyzłowskiego, który wypatrzył w polu karnym Sebastiana Antoszewskiego a ten nie miał problemów ze zdobyciem bramki kontaktowej. Dwie minuty przed przerwą Bielańczycy zdołali doprowadzić do remisu, akcja przypominała tą sprzed trzech minut, wszystko zapoczątkował Szymczak, asysta Pyzłowskiego i gol Antoszewskiego. W drugiej połowie w bramce Castoramy pojawił się Adrian Miedziński i była to świetna decyzja, "Miedziak" bronił doskonale nie pozwalając zaskoczyć się rywalom. Po 30 minutach gry Orfin został zepchnięty do defensywy, w 33 minucie niefortunnie piłkę do własnej bramki skierował Maciej Koła i Castorama objęła prowadzenie po raz pierwszy w tym spotkaniu. Wynik meczu w 37 minucie rozstrzygnął Kamil Pyzłowski i Bielańczycy zwyciężając 4:2 wskoczyli na drugie miejsce w tabeli 1 ligi. W ostatniej kolejce ekipa Adriana Miedzińskiego zmierzy się z FC Velicante Wrocław, w przypadku zwycięstwa przypieczętują oni medale w swoim pierwszym sezonie w lidze Wrocbal, jakiego koloru będą to krążki będzie też zależało od wyników jakie osiągną FC Moose, Wielka Niewiadoma i Blitzkrieg Wrocław. Kolejnym rywalem Orfinu Studio będą ostatnie w tabeli Literki.