30.05 godz. 20:50, Kuźniki, Sedzia: Hubert Kut
( 1 : 2 )
Skład: Anioł, Cieplik, Gołębiowski, Grzesiczak, Raczak, Kazimierski, Kittner, Dobrzański, Czajkowski
Skład: Słomski, Koła, Natalli, Pawlak, Pankiewicz, Rogowski, Brusiło
11' Paweł Raczak
16' Mateusz Gołębiowski
24' Paweł Raczak
39' Jakub Grzesiczak
13' Jakub Rogowski
25' Jakub Słomski
26' Jakub Rogowski
35' Jakub Rogowski
Zawodnik meczu: Jakub Rogowski (Mimo porażki Orfinu był najbarwniejszą postacią meczu. Ustrzelił też hattricka.)

Drink Team wciąż mierzy w brązowy medal VIII edycji rozgrywek Wrocbal, zadanie nie jest łatwe gdyż po piętach depczą im Blitzkrieg, Castorama Bielany czy FC Zbieranina. Odmienny cel ma Orfin Studio, który od kilku kolejek walczy o utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Oba zespoły miały o co grać a więc nic dziwnego, że już od pierwszej minuty rozpoczęły się odważne ataki na bramkę rywali. W 1 minucie bliski szczęścia był Orfin Studio ale piłka po strzale Brusiło minimalnie minęła dalszy słupek bramki Rafała Anioła. Chwilę później przed szansą stanął Drink Team ale Raczak przegrał pojedynek z Jakubem Słomskim, który zadebiutował w bramce Orfinu po tym jak w ostatnim spotkaniu kontuzji ręki nabawił się Łukasz Szczębara. W 10 minucie znów przed szansą na objęcie prowadzenia stanął zespół Rafała Anioła, strzał z dystansu Krzysztofa Dobrzańskiego z trudem na rzut rożny sparował bramkarz Orfinu. Wreszcie w 11 minucie akcję lewą stroną boiska wyprowadził Czajkowski, wrzucił piłkę w pole karne a tam nogę dołożył dobrze ustawiony Paweł Raczak. Na odpowiedź Orfinu czekaliśmy zaledwie 2 minuty, dwójkową akcję wyprowadzili Jakub Rogowski i Andrzej Brusiło. Po kiksie tego drugiego, piłka trafiła pod nogi Kuby, który nie miał problemu z umieszczeniem futbolówki w bramce. Podrażniony Drink Team po woli przejmował inicjatywę co ukoronował bramką w 16 minucie, po centrze w pole karne rywala najprzytomniej zachował się Mateusz Gołębiowski i na raty wpakował wcisnął piłkę do siatki. Po 20 minutach gry, sędzia Hubert Kut zaprosił oba zespoły na przerwę, mało kto siedział, zawodnicy czując adrenalinę meczu szybko chcieli wrócić na boisko. Minutę po wznowieniu gry mógł wyrównać Rogowski ale jego strzał dość niepewnie wybronił Anioł. W odpowiedzi, minutę później świetną akcję przeprowadził Raczak, obrócił się z piłką, oddał strzał ale ten zatrzymał się na poprzeczce. Wreszcie w 24 minucie Raczak podwyższył na 3:1. Nie minęła minuta gry a znów przy piłce znalazł się Raczak, popędził sam na sam z Słomskim, bramkarz opuścił pole karne i tuż za nim faulował zawodnika Drink Teamu, sędzia Hubert Kut nie miał wątpliwości by sięgnąć po czerwony kartonik. Między słupkami stanął więc Brusiło. Zawodnik z pola na nowej pozycji mógł wykazać się już kilkanaście sekund później gdy pewnie wybronił strzał z rzutu wolnego. Grający w osłabieniu jednego zawodnika Orfin skupił się na obronie i grze z kontry, po jednej z takich akcji Jakub Rogowski wykorzystał podanie Pawlaka i zmniejszył dystans do rywali. Drink Team próbował wykorzystać brak nominalnego bramkarza w obocie Orfinu ale Brusiło pewnie bronił strzały Dobrzańskiego i Raczaka. Nieoczekiwanie w 35 minucie Orfin doprowadziłdo remisu, Rogowski minął Anioła i umieścił piłkę w bramce. Oba zespoły nie chciały rezygnować ze zwycięstwa i do ostatniej minuty wymieniały ciosy w postaci kroźnych kontr. Ostatecznie to Drink Team zdołał zdobyć zwycięską bramkę, strzałem zza pola karnego, z powietrza popisał się Jakub Grzeciczak ! Drink Team rzutem na taśmę pokonał Orfin 4:3. Drużyna Macieja Koła nie traci jeszcze szans na utrzymanie ale to już tylko matematyczne szanse. W kolejnym meczu Orfin podejmie Castoramę Bielany, Drink Team zmierzy się z sąsiadującym w tabeli Blitzkrieg Wrocław.