tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . FC Moose 11 +28 28
2 . Castorama Bielany 11 +17 23
3 . Wielka Niewiadoma 11 +12 22
4 . Blitzkrieg Wrocław 11 +7 21
5 . OKS Sokół Wrocław 11 +8 20
6 . FC Zbieranina 11 -14 18
7 . Drink Team 11 +0 17
8 . Kuźniki 11 +4 13
9 . Planiko Football Team 11 -9 9
10 . FC Velicante Wrocław 11 -10 9
11 . Orfin Studio 11 -17 7
12 . Literki 11 -26 2
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej
25.05 godz. 20:40, Kuźniki, Sedzia: Hubert Kut
Literki
Blitzkrieg Wrocław
3 : 0
( 2 : 0 )
Skład: Woźniak, Biegański, Bożek, Stanek, Góra, Sulikowski, Koziński, Jakieła, Winiarski
Skład: Wojtczak, Ruta, Antczak, Duda, Zachariasiewicz, Iwańczak, Różanowski, Kaleta
6' Artur Kaleta
17' Artur Kaleta
22' Mariusz Iwańczak
Zawodnik meczu: Mariusz Iwańczak (Dobre zawody pomocnika Blitzkrieg, przez jego ofensywny styl gry bramkarz Literek miał sporo pracy. )

Obie ekipy są obecnie w bardzo dużym dołku, kryzys formy sprawił, że drużyna Jakuba Różanowskiego nie wygrała od trzech spotkań natomiast zawodnicy Łukasz Bożka przegrali już siedem meczów z rzędu. Pojedynek z beniaminkiem był ostatnią szansą dla Bożka i spółki na zachowanie szansy na utrzymanie. Mecz rozpoczął się od przewagi Blitzkrieg, spore zagrożenie pod bramką Kozińskiego stwarzał Mariusz Iwańczak. W 6 minucie właśnie dzięki dobrej postawie pomocnika Blitzkrieg, beniaminek zdobył pierwszą bramkę gdy po strzale Iwańczaka piłkę dobił Adam Kaleta. Dwie minuty później powinno być 2:0, dobra trójkowa akcja Kalety, Iwańczaka i Różanowskiego zakończyła się strzałem w poprzeczkę tego ostatniego. Literki doskonałą okazję na zdobcie bramki wyrównującej zmarnowały w 16 minucie meczu, intencje Winiarskiego wyczuł Janusz Wojtczak. Artur Kaleta był autorem drugiej bramki dla swojej drużyny, napastnik z zimną krwią wykończył podanie Różanowskiego. W końcówce pierwszej części kolejną okazję zmarnował Kaleta, po udanych przechwycie w sytuacji dwóch na jednego napastnik zdecydował się na strzał zamiast podać do lepiej ustawionego kolegi. Do przerwy ekipa Blitzkrieg prowadziła 2:0. Druga odsłona była niemalże kopią pierwszej części zawodów, ekipa Różanowskiego nadal grała swoje czego efektem było kolejna trafienie, tym razem Iwańczuk strzelił mocno z dystansu. Wraz z upływem czasu również do słowa dochodziły Literki, dwie dobre okazje do strzelenia gola zmarnowali odpowiednio Bożek a chwilę później Biegański. Do końca meczu żadnej z drużyn nie udało się zmienić wyniku i Blitzkriego zasłużenie wygrało 3:0. Wszystko wskazuje na to, że Literki będą mogły pożegnać się z 1 ligą. Najbliższym rywalem Blitzkrieg Wrocław oraz Literek będzie Drink Team.

autor: Adrian Miedziński