16.05 godz. 17:50, Kuźniki, Sedzia: Kamil Struski
Skład: Kuś, Wieczorek, Sajewicz, Banak, Dudzik, Frąckiewicz, Wieczorek, Cynar, Orliński
Skład: Szczębara, Koła, Perucki, Grzegorczyk, Natalli, Szostak, Rogowski, Brusiło
5' Robert Sajewicz
7' Robert Sajewicz
14' Wojciech Wieczorek
22' Robert Sajewicz
27' Andrzej Cynar
37' Robert Sajewicz
1' Jan Perucki
33' Jakub Rogowski
38' Krzysztof Natalli
Zawodnik meczu: Robert Sajewicz (To był zdecydowanie mecz Sajewicza, cztery gole i jedna asysta.)

Mecz o tzw. "sześć punktów", oba zespoły znajdują się w strefie spadkowej, od której oddalić mogło ich tylko zwycięstwo. Rozpoczęło się świetnie dla Orfinu, już w 1 minucie spotkania piłkę do bramki Bartłomieja Kusia skierował Jan Perucki, który mocnym strzałem po długim rogu nie dał szans bramkarzowi FC Velicante. "Czarne pasy" bardzo szybko zapomniały o tym golu i już w 5 minucie do wyrównania doprowadził Robert Sajewicz. Nie minęły kolejne dwie minuty gry a Sajewicz po raz drugi zmusił Szczębarę do wyjęcia piłki z siatki, tym razem piłka po rykoszecie zmyliła bramkarza Orfinu. Bohaterem trzeciego trafienia dla FC Velicante, w 14 minucie był Wojciech Wieczorek ale duży udział przy niej miał świetnie dysponowany tego dnia Sajewicz. Orfin Studio nie miał pomysło na zdobycie kontaktowej bramki i po 20 minutach gry udał się na przerwę z dwubramkową stratą. Dwie minuty po zmianie stron po raz kolejny Szczębara przegrał pojedynek z Robertem Sajewiczem, który z bliskiej odległości wykończył podanie Andrzeja Cynara. Asystent tego gola chwilę później sam umieścił piłkę w bramce Orfinu i FC Velicante prowadziło 5:1. W 29 minucie Sajewicz mógł powiększyć swój dorobek bramkowy lecz jego strzał w krótki róg wybronił Szczębara. Chwilę później po drugiej stronie boiska Kuś fenomenalnie sparował na rzut rożny strzał Jana Peruckiego. Dopiero w 33 minucie Orfin odnotował drugie trafienie w tym meczu, z kontrą wyszedł Jakub Rogowski i po tym jak ograł Dudzika i wychodzącego z bramki Kusia wpakował piłkę do bramki Velicante. W 37 minucie Robert Sajewicz zdobył swoją czwartą bramkę, popularny "Suchy" strzałem z dystansu podwyższył na 6:2. Orfin na otarcie łez zmniejszył jedynie rozmiar porażki, w 38 minucie Krzysztof Natalii wykończył akcję 4 na 2 ustalając wynik meczu na 6:3. W kolejnym meczu FC Velicante postara się ograć Sokoła Wrocław, Orfin Studio by rzedłużyć nadzieję na utrzymanie musi wygrać z Drink Teamem.