tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . FC Moose 11 +28 28
2 . Castorama Bielany 11 +17 23
3 . Wielka Niewiadoma 11 +12 22
4 . Blitzkrieg Wrocław 11 +7 21
5 . OKS Sokół Wrocław 11 +8 20
6 . FC Zbieranina 11 -14 18
7 . Drink Team 11 +0 17
8 . Kuźniki 11 +4 13
9 . Planiko Football Team 11 -9 9
10 . FC Velicante Wrocław 11 -10 9
11 . Orfin Studio 11 -17 7
12 . Literki 11 -26 2
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej
16.05 godz. 20:50, Kuźniki, Sedzia: Kamil Struski
Wielka Niewiadoma
Drink Team
0 : 1
( 0 : 1 )
Skład: Sierakowski, Smarzyński, Puchacz, Grabski, Kaczorowski, Galiński, Jaskowski, Karnatowski, Jaśkowiak, Rybak
Skład: Anioł, Cieplik, Stachowicz, Grzesiczak, Raczak, Kazimierski, Kittner, Spałek, Dobrzański, Byczkowski, Czajkowski
6' Andrzej Jaskowski
Zawodnik meczu: Adam Smarzyński (Jego ambitna i dokładna gra w obronie, zwłaszcza w końcówce spotkania pozwoliła Wielkiej Niewiadomej dowieźć skromne zwycięstwo do ostatniej minuty/)

Wielka Niewiadoma wciąż marzy o mistrzowskim tytule i choć odnotowali porażkę z Kuźnikami a ich njgroźniejszy rywal do trofeum, FC Moose lideruje z kompletem punktów to przed drużyną Andrzeja Jaskowskiego jeszcze nic straconego. Mecz z Drink Teamem nie należał do najłatwiejszych, zespół Rafała Anioła chociaż jeszcze nigdy nie wywalczył żadnego medalu to lubił sprawiać niespodzianki w meczach z wyżej notowanymi zespołami. Obie ekipy nie zamierzały czekać na błąd rywala i od pierwszego gwizdka ruszyły do ataku, w 6 minucie szczęście uśmiechnęło się do wicelidera. Andrzej Jaskowski wykorzystał podanie Bartosza Jaśkowiaka i wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Drink Team coraz odważniej zaczął atakować bramkę Macieja Sierakowskiego ale ten nie dał się zakoczyć do ostatnich minut. Często wspierany przez jednego z najlepszych obrońców naszych rozgrywek, Adama Smarzyńskiego zdołał zachować czyste konto do ostatniego gwizdka. Mecz zakończył się więc skromnym ale bardzo cennym zwycięstwem Wielkiej Niewiadomej 1:0. Kolejnym rywalem WN w kalendarzu rozgrywek jest OKS Sokół Wrocław, Andrzej Jaskowski będzie miał tego dnia bardzo duże problemy kadrowe (część zawodników zmuszonych jest wyjechać w celach służbowych). Jeśli uda mu się przełożyć spotkanie to już we wtorek Wielka Niewiadoma zagra z FC Velicante Wrocław. Drink Team w poniedziałek podejmie FC Zbieraninę, zwycięzca tego pojedynku wskoczy w strefę medalową.

Fotogaleria z meczu

autor: Marcin Wiktorowski