14.05 godz. 19:20, Kuźniki, Sedzia: Hubert Kut
Literki
FC Velicante Wrocław
3 : 0
( 0 : 0 )
Skład: Woźniak, Biegański, Bożek, Stanek, Ballester, Góra, Makarucha, Koziński, Makowczyński
Skład: Mankiewicz, Wieczorek, Sajewicz, Strzępka, Dudzik, Frąckiewicz, Wieczorek, Cynar, Orliński
25' Robert Sajewicz
40' Wojciech Wieczorek
40' Jakub Orliński
Zawodnik meczu: Andrzej Mankiewicz (Godnie zastąpił nieobecnego Kusia, zachował czyste konto mimo kilku groźnych akcji rywali.)

"Jeśli nie z nimi, to z kim ?" - takie pytanie zadawali sobie zawodnicy obu drużyn przed tym meczem. Zarówno FC Velicante jak i Literki do tej pory zgromadzili po 3 punkty i walczą o utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Trzy punkty w tym spotkaniu były więc bardzo cenne. Literki musiały zmagać się z pozycją bramkarza, w podobnej sytuacji było FC Velicante ale tutaj miejsce Kusia zajął rezerwowy bramkarz, Andrzej Mankiewicz. Jak się później okazało, to właśnie Mankiewicz był najlepszym zawodnikiem na boisku. Pierwsza połowa była dość nudna i nic dziwnego, że zakończyła się bezbramkowym remisem. Po zmianie stron zaczęła się ostra walka o 3 punkty. W 25 minucie wynik spotkania po indywidualnej akcji otworzył Robert Sajewicz. Literki próbowały wyrównać ale na przeszkodzie stał bramkarz FC Velicante. Co nie udało się Literkom przez czterdzieści miunut, udało się w końcówce ich rywalom. W ostatniej minucie spotkania najpierw Jakub Orliński po akcji 2 na 1 z bramkarzem Literek podwyższył na 2:0 a kilkanaście sekund wynik spotkania ustalił Wojciech Wieczorek. W tej sytuacji FC Velicante wyszło na bramkarza Literek czterema zawodnikami, obrońcy spóźnili się z powrotem we własne pole karne. W kolejnym meczu drużyna Jacka Wieczorka zmierzy się z Orfinem Studi, będzie to kolejny pojedynek o utrzymanie. Najbliższym rywalem Literek będą Kuźniki, tu też oba zespoły walczą o utrzymanie.