10.05 godz. 18:20, Kuźniki, Sedzia: Hubert Kut
1 : 5
( 0 : 1 )
Skład: Kiełbusiewicz, Smarzyński, Puchacz, Grabski, Kaczorowski, Galiński, Jaskowski, Karnatowski, Jaśkowiak
Skład: Mieszkalski, Makowski, Koczuk, Szczepiński, Węgrzyk, Szewczyk, Zembaty, Baran, Egrowski Szczepiński
20' Andrzej Jaskowski
21' Bartosz Jaśkowiak
26' Andrzej Jaskowski
37' Tomasz Kaczorowski
39' Andrzej Jaskowski
25' Wojciech Zembaty
32' Tomasz Baran
Zawodnik meczu: Andrzej Jaskowski (Udany powrót do składu po nieobecności spowodowanej chorobą. Ustrzelił hattricka.)

Wysokie zwycięstwo Wielkiej Niewiadomej w Pucharze Ligi nad Lex Pistols miało zmazać plamę po niedawnym blamażu z Kuźnikami. Do składu po chorobie wrócił najlepszy snajper zespołu Andrzej Jaskowski ale zabrakło ulubieńca wrocławskiej publiczności Rafała Rybaka (z nieoficjalnych źródeł wiemy że Rafał przebywa na testach w niemieckiej VI lidze w zespole Worms). Brak doświadczonego zawodnika, który stal się pewnym punktem zespołu starał się wypełnić Jaksowski. Przez dłuższy okres czasu na boisku wiało nudą, na pewno pogoda dała się we znaki zawodnikom i ciężko było poruszać się na nagrzanym boisku przy ulicy Sarbinowskiej. O pierwszej części można powiedzieć tylko tyle, że się odbyła. Poza jedyną akcją w ostatniej minucie gdzie Andrzej Jaskowski strzelił gola dającego jego zespołowi komfort psychiczny. Druga odsłona była nieco bardziej żywa, w 21 minucie wynik podwyższył Bartosz Jaśkowiak. W 25 minucie odrobinę nadziei w serca swojego zespołu wlał Wojciech Zembaty, pewny strzał zza pola karnego zmusił Kiełbusiewicza do wyciągnięcia piłki z siatki. Borykający się z problemami kadrowymi piłkarze Planiko nie dawali za wygraną i chęć zdobycia wyrównującej bramki zakończył się dla nich katastrofalnie, zamiast strzelić zespół stracił gola, wynik podwyższył Andrzej Jaskowski. W 37 minucie meczu było już 4:1 dla Wielkiej Niewiadomej, pięknym strzałem z powietrza popisał się Tomasz Kaczorowski a stojący miedzy słupkami Paweł Mieszkalski był bez szans. Rywali dobił w 39 minucie Andrzej Jaskowski , tym samy kapitan zaliczył udany powrót na boisko notując hat-trika. Trzeba dodać, że był to już szósty gol kapitana WN w tym sezonie. Ostatecznie Wielka Niewiadoma zgarnia komplet oczek i wskakuje na fotel wicelidera pierwszej ligi. W następnym meczu zespół zmierzy się z Drink Teamem zaś Planiko czeka pojedynek z Blitzkrieg Wrocław.