20.04 godz. 20:40, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
Skład: Domagała, Kaban, Dudycz, Kaczan, Sobański, Dulas, Siciak, Waliszewski
Skład: Paukszt, Pyzłowski, Miedziński, Wiktorowski, Antoszewski, Guziejewski, Łapeta, Parzybut
35' Kazimierz Dulas
36' Krzysztof Kaban
37' Dominik Sobański
11' Sebastian Antoszewski
12' Sebastian Antoszewski
20' Tomasz Guziejewski
28' Adrian Miedziński
30' Sebastian Antoszewski
Zawodnik meczu: Sebastian Antoszewski (Zdobył trzy bramki i zanotował jedną asystę, sprawił że FC Zbierania poniosła pierwszą porażkę w sezonie.)

Po tym co do tej pory prezentują oba zespoły, faworytem pojedynku pomiędzy Castoramą Bielany a FC Zbieraniną byli ci drudzy. Ekipa Łukasza Kmiecia z kompletem punktów kręci się w okolicy miejsc na podium, Castorama zawodzi i w każdym meczu ciężko pracuje na kolejne punkty. Całe widowisko popsuła frekwencja po obu stronach. W szeregach drużyny Miedzińskiego zabrakło wielu podstawowych graczy oraz bramkarza - Pawła Milewskiego, którego między słupkami zastąpił Kamil Pzysłowski. Po drugiej stronie poiska największymi nieobecnymi byli: Piotr Wojciechowski, Łukasz Kmieć, Krzysztof Pękala oraz Krzysztof Lewandowski. Castorama Bielany mimo osłabienia od pierwszych minut zarysowała swoją przewagę, na pierwszą bramkę czekaliśmy jednak do 11 minuty, długim podaniem Marcina Wiktorowskiego uruchomił Grzegorz Paukszt, napastnik Castoramy odegrał piłkę do lepiej ustawionego Antoszewskiego i sędzia Andrzej Malec wskazał na środek. Sebastian Antoszewski poszedł za ciosem i już minutę później podwyższył na 2:0. Tuż przed przerwą bramkarz FC Zbieraniny wyciągła piłkę z własnej siatki po raz trzeci, tym razem po celnym strzale Tomasza Guziejewskiego. FC Zbieranina w pierwszej połowie była tylko tłem dla świetnie grających rywali. Po zmianie stron Castorama nie zamierzała zwalniać tempa i grając wysokim presingiem próbowała podwyższyć wynik. W 28 minucie świetny strzał z lewej strony boiska oddał Adrian Miedziński, źle ustawiony Jarosław Domagała nie miał szans na udaną interwencję. Po kolejnych, dwóch minutach gry Sebastian Antoszewski skompletował hattricka. 5:0 i wydawało się, że Zbieranina nie podniesie się już z kolan. Nic bardziej mylnego, gdy defensywa Castoramy zaczęła już bawić się piłką na własnej połowie, rywal postanowił zaatakować nieco wyżej co w efekcie kosztowało Bielańczyków utratę aż trzech bramek. W 35 minucie w sytuacji sam na sam Pyzłowskiego pokonał Kazimiesz Dulas, minutę później po golu Kabana zrobiło się 5:2 a na trzy minuty przed końcem spotkania rozmiar porażki zmniejszył Dominik Sobański. W końcówce Castorama mogła przypieczętować zwycięstwo ale dwie groźne akcje, w tym jedna z udziałem Kamila Pyzłowskiego zakończyły się niepowodzeniem. W kolejnym meczu FC Zbieranina spróbuje urwać punkty liderującemu Blitzkrieg Wrocław, rywalem Castoramy Bielany będą Literki.