18.04 godz. 17:50, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
Skład: Kiełbusiewicz, Smarzyński, Puchacz, Grabski, Kaczorowski, Jaskowski, Karnatowski, Jaśkowiak, Rybak
Skład: Woźniak, Bożek, Stanek, Ballester, Góra, Makarucha, Makowczyński, Mizuro
20' Rafał Rybak
26' Rafał Rybak
38' Maciej Grabski
30' Łukasz Bożek
Zawodnik meczu: Rafał Rybak (Zdobywca dwóch bramek dających zwycięstwo Wielkiej Niewiadomej.)

Łukasz Bożek i spółka na dzień obecny nie mają wesołych min, Literki wygrały tylko pierwsze spotkanie i obecnie kontynuują bardzo fatalną serię trzech porażek z rzędu. Mecz z Wielką Niewiadomą do łatwych nie należał zwłaszcza, że kadrowo zespół wypadł blado, zabrakło najlepszych: bramkarza Jędrysiaka, Biegańskiego, Mitana, Zientka, lista bardzo długa, przeciwnik mający aspiracje mistrzowskie stara się solidnie podchodzić do kolejnych pojedynków. Spotkanie rozpoczęło się bardzo sennie, duży udział miała pogodna, tego dnia słońce dość mocno przeszkadzało piłkarzom w grze. Już na początku meczu wynik mógł otworzyć Błażej Karnatowski lecz posłał piłkę wysoko nad poprzeczką, w odpowiedzi zawodnik Literek, Łukasz Bożek przegrał pojedynek z Kiełbusiewiczem. W 10 minucie meczu składnej akcji Jaskowskiego nie potrafił wykończyć Maciej Grabski. Bardzo dobrą okazję zmarnował w 17 minucie meczu Karnatowski, po dośrodkowaniu Rybaka z bocznego sektora napastnik strzałem z głowy trafił w słupek. Gdy wydawało się, że na przerwę zawodnicy będą schodzić przy wyniku 0:0 z szybką kontrą wyszedł Rafał Rybak i mocnym strzałem w długi róg pokonał rozpaczliwie rzucającego się Woźniaka. Do przerwy skromne prowadzenie Wielkiej Niewiadomej 1:0. Początek drugiej części meczu również był bardzo senny, akcji z obu stron było jak na lekarstwo,  tego dnia jednak w szeregach drużyny Andrzeja Jaskowskiego "dzień konia" miał Rafał Rybak, to jego trafienie w 26 minucie sprawiło, że Wielka Niewiadoma odetchnęła z ulgą. W 30 minucie padła bramka kontaktowa, po ograniu dwóch obrońców Łukasz Bożek strzelił mocno pod poprzeczkę. Końcowa faza to bardzo rozpaczliwa obrona drużyny Wielkiej Niewiadomej, Literki nieco się obudziły po zdobytej bramce i z wielkim impetem walczyły o remis. W 35 minucie wyśmienitą okazję bramkową zmarnował Fernando Ballester, fatalnie skiksował z 5 metrów. Do końca meczu niestety bramek już nie ujrzeliśmy i Wielka Niewiadoma zgarnęła kolejne trzy oczka. Zespół zasiada na podium i powoli staję się głównym kandydatem do mistrzowskiego tytułu. W kolejnym meczu zawodnicy zmierzą się miejscowymi Kuźnikami, Literki podejmą Castoramę Bielany.