tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . FC Moose 11 +28 28
2 . Castorama Bielany 11 +17 23
3 . Wielka Niewiadoma 11 +12 22
4 . Blitzkrieg Wrocław 11 +7 21
5 . OKS Sokół Wrocław 11 +8 20
6 . FC Zbieranina 11 -14 18
7 . Drink Team 11 +0 17
8 . Kuźniki 11 +4 13
9 . Planiko Football Team 11 -9 9
10 . FC Velicante Wrocław 11 -10 9
11 . Orfin Studio 11 -17 7
12 . Literki 11 -26 2
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej
17.04 godz. 19:05, Kuźniki, Sedzia: Hubert Kut
Planiko Football Team
FC Velicante Wrocław
4 : 2
( 3 : 1 )
Skład: Mieszkalski, Koczuk, Szczepiński, Szczepiński, Panejko, Szewczyk, Zembaty, Baran, Bień, Koczuk
Skład: Kuś, Wieczorek, Sajewicz, Sajewicz, Strzępka, Frąckiewicz, Cynar, Orliński
14' Piotr Koczuk
16' Wojciech Szczepiński
33' Bartłomiej Koczuk
9' Jacek Wieczorek
12' Andrzej Cynar
16' Robert Sajewicz (Rzut karny)
37' Robert Sajewicz
Zawodnik meczu: Jacek Wieczorek (Motywował zespół do walki, świetnie kierował obroną, zdobył fantastyczną bramkę na 1:0.)

Na koncie drużyny Velicante po trzech kolejkach widniał zerowy dorobek punktowy. Drużyna nie gra źle tylko brakuje im koncentracji w kluczowych momentach. Zespół potrafił prowadzić wysoko i w kilka minut traci wypracowaną przewagę ale też nie raz udowodnił, że składanie broni i lekceważenie ich kończy się niekorzystnie dla przeciwnika. Punktów w meczu z drużyną Planiko zespół potrzebował jak człowiek pragnący wody na pustyni. Zadanie do wykonania było bardzo trudne zwłaszcza, że w szeregach "Czarnych pasów" zabrakło Kątnego, Dudzika i Wojciecha Wieczorka. Początek meczu był dość niemrawy, zespoły grały ospale nie tworząc sobie żadnej klarownej sytuacji, u jednych i drugich brakowało prawdziwego żądła z przodu. Na pierwszą bramkę musieliśmy czekać aż do 9 minuty, ale było warto, po dobrze rozegranym rzucie wolnym wspaniałym strzałem z dystansu popisał się kapitan Jacek Wieczorek, piłka wylądowała w samym okienku ! W 12 minucie Mateusz Sajewicz dośrodkował wprost na głowę  Andrzeja Cynara i zrobiło się 2:0.  Zespół Planiko odpowiedział na bramkę Cynara dwie minuty później, po składnej akcji całego zespołu do siatki trafił Piotr Koczuk. W 16 minucie meczu zespół Velicante ponownie wyszedł na dwubramkowe prowadzenie, w polu karnym Wojciech Szczepiński faulował Andrzeja Cynara i sędzia Kut bez wahania wskazał na rzut karny. Pewnym egzekutorem okazał się Robert Sajewicz.  Do końca pierwszej części więcej bramek już nie padło i ekipa Velicante prowadziła 3:1. W drugiej połowie drużyna Planiko nie miała pomysłu na grę, zespół raził nieporadnością w akcjach ofensywnych, dobre zawodny rozgrywał tego dnia filar linii defensywnej Velicante Jacek Wieczorek. Planiko w 33 minucie w dość niepozornej sytuacji zdobyli kontaktową bramę, z bocznego sektora boiska do siatki Kusia trafił Bartosz Koczuk. Dwie minuty później mógł być już remis, strzał Szewczyka z najwyższym trudem obronił Kuś. W końcówce meczu zwycięstwo swojej drużyny przypieczętował Robert Sajewicz. Również i ten zawodnik zaliczył dobry występ w barwach swojego zespołu. Swoje poczynania na boisku udokumentował dwoma trafieniami. FC Velicante wygrali po słabym widowisku 4:2. W następnym meczu poprzeczka będzie zawieszona bardzo wysoko, podopieczni Jacka Wieczorka zmierzą się z aktualnym mistrzem FC Moose. Planiko Football Team podejmie drużynę Rafała Anioła, Drink Team.

autor: Adrian Miedziński