Skład: Mitan, Biegański, Bożek, Stanek, Ballester, Sulikowski, Koziński
Skład: Kuzyk, Piechnik, Kowal, Stefańczyk, Piędzioch, Kubiszyn, Nowak, Kubiszyn, Lewalski, Radota, Wójcik, Zaborek, Zdun
25' Bartosz Zaborek
30' Maciej Wójcik
33' Jarosław Kowal
36' Jacek Zdun
Zawodnik meczu: Jarosław Kubiszyn (Świetna gra pomocnika FC Moose, wspierał kolegów w defensywie oraz asystował przy bramkach napastników.)

Broniący mistrzowskiego tytułu FC Moose nie pozostawił złudzeń debiutującym w rozgrywkach Wrocbal Literkom. Nadzieja Literek na zatrzymanie mistrzów trwała 18 minut. Cztery minuty wcześniej to właśnie debitanci mieli jednak okazję na objęcie prowadzenia ale strzał Biegańskiego z rzutu wolnego tuż przy słupku wybronił Grzegorz Kuzyk. Na dwie minuty przed przerwą sprytnie rozegrany rzut wolny dał prowadzenie "Łosiom", Kamil Nowak dograł piłkę do stojącego obok Rafała Radoty a ten posłał piłkę między obrońcami i tuż obok bramkarza Literek. W 19 minucie mogło być 2:0, piłkę na własnej połowie na rzecz Dariusza Kubiszyna stracił Fernando Ballester lecz napastnik FC Moose nie poradził sobie w sytuacji sam na sam z bramkarzem rywali. Na drugiego gola musieliśmy więc czekać do drugiej połowy. Oczekiwania nie były długie, w 22 minucie Jakub Lewalski upadając na murawę posłał piłkę przy dalszym słupku bramki Literek. "Lewy" po chili musiał opuścić boisko gdyż nabawił się kontuzji. Minutę później dogodną okazję na podwyższenie wyniku zmarnował Jacek Zdun, jego strzał po idealnym podaniu Zabora poszybował wysoko nad poprzeczką przeciwników. W 25 minucie zrobiło się 3:0, autorem gola był Bartosz Zaborek strzelając zza pola karnego. FC Moose chciał przypieczętować swój kolejny sukcesz i szukał kolejnych okazji na podwyższenie wyniku. W 30 minucie udało się to Maciejowi Wójcikowi, który nie miał problemu z umieszczeniem piłki w pustej ramce Literek po indywidualnej akcji Jarosława Kubiszyna. Nie minęły kolejne trzy minuty a FC Moose prowadziłjuż 5:0 ! Tym razem fantastycznym strzałem po długim rogu, w samo okienko bramki popisał się Jarosław Kowal. Kropkę nad "i" na cztery minuty przed końcowym gwizdkiem postawił Jacek Zdun, po raz drugi asystą popisał się młodszy z braci Kubiszyn wykładając piłkę koledze z zespołu do "pustaka". Kolejnym rywalem FC Moose w drodze do obrony tytułu będzie Orfin Studiu, Literki by oddalić się od strefy spadkowej muszą pokonać wicelidera - Wielką Niewiadomą.