05.04 godz. 20:40, Kuźniki, Sedzia: Hubert Kut
( 1 : 1 )
Skład: Milewski, Styczeń, Paukszt, Borczyński, Miedziński, Wiktorowski, Antoszewski, Szymczak
Skład: Mieszkalski, Makowski, Koczuk, Szczepiński, Szczepiński, Szewczyk, Zembaty, Koczuk, Saganowski
15' Kamil Szymczak
27' Aleksander Styczeń
35' Adrian Miedziński
37' Sebastian Antoszewski
17' Mateusz Szewczyk
Zawodnik meczu: Grzegorz Paukszt (Rewelacyjna gra w obronie, często wspomagał linie ataku, zaliczył dwie asysty.)

Piłkarze z Bielan w swoim debiutanckim mecz ulegli dość sensacyjnie drużynie Wielkiej Niewiadomej 0:2. W przegranym meczu zawodnicy Adriana Miedzińskiego borykali się z nieporadnością strzelecką. Piłkarze nie potrafili pokonać dobrze spisującego się miedzy słupkami Sierakowskiego. W drugim meczu problem wcale nie musiał zniknąć, w drużynie Planiko broni przecież najlepszy bramkarz VII edycji rozgrywek Wrocbal - Paweł Mieszkalski. Od pierwszych minut przewagę osiągnęła ekipa Castoramy, sytuacji jakie sobie stwarzali nie sposób było zliczyć. Niemoc strzelecka trwała dość długo a kluczowych podań nie potrafili wykorzystać Borczyński oraz Wiktorowski. Przełamanie nastąpiło dopiero w 15 minucie meczu, solową akcję środkiem boiska przeprowadził Kamil Szymczak i strzałem z "czuba" pokonał fatalnie ustawionego bramkarza. Wydawać się mogło, że Castorama szybko pójdzie za ciosem, niestety w 17 minucie błąd w kryciu Stycznia oraz Miedzińskiego sprawił, że Planiko oddało swój pierwszy celny i zarazem skuteczny strzał na bramkę. Autorem wyrównującego trafienia był Mateusz Szewczyk. Remis 1:1 utrzymał się do końca pierwszej części. W drużynie Planiko zaiskrzyła iskierka nadziei, w pewnych momentach zespół wietrzył szansę na wygranie tego pojedynku. Druga odsłona meczu przypominała "obronę Częstochowy" Planiko Football Team, które dzielnie się broniło, tworząc od czasu do czasu groźne kontry. Jedna z nich mogła zakończyć się bramką ale miedzy słupkami dobrze spisywał się Paweł Milewski. W 26 minucie Castorama Bielany wyszła na prowadzenie, w zamieszaniu po bramką Mieszkalskiego świetnie odnalazł się Aleksander Styczeń, który ze stoickim spokojem posłał piłkę do siatki. Strzelony gol zwiększył tylko apetyt w szeregach Bielańczyków, w 35 minucie meczu zespół podwyższył prowadzenie, celną główką popisał się Adrian Miedziński wykorzystując dobre dośrodkowanie Grzegorza Paukszta z rzutu wolnego. Asystent przy trafieniu kapitana zespołu zaliczył kolejne dobre podanie w 37 minucie meczu, z prezentu Paukszta skorzystał Antoszewski. Wysokie prowadzenie 4:1, nie zniechęciło Bielan do przeprowadzenia kolejnych akcji ofensywnych, wynik mógł podwyższyć kolejno Antoszewski, Szymczak oraz Borczyński ciągle jednak szwankowała skuteczność. Po 40 minutach sędzia zakończył nierówny pojedynek. W kolejnym meczu Castorama zmierzy się z Drink Teamem, rywalem Planiko będzie FC Velicante Wrocław.