tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . FC Moose 11 +28 28
2 . Castorama Bielany 11 +17 23
3 . Wielka Niewiadoma 11 +12 22
4 . Blitzkrieg Wrocław 11 +7 21
5 . OKS Sokół Wrocław 11 +8 20
6 . FC Zbieranina 11 -14 18
7 . Drink Team 11 +0 17
8 . Kuźniki 11 +4 13
9 . Planiko Football Team 11 -9 9
10 . FC Velicante Wrocław 11 -10 9
11 . Orfin Studio 11 -17 7
12 . Literki 11 -26 2
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej
04.04 godz. 17:50, Kuźniki, Sedzia: Andrzej Malec
FC Velicante Wrocław
Wielka Niewiadoma
5 : 3
( 3 : 2 )
Skład: Mankiewicz, Wieczorek, Sajewicz, Sajewicz, Dudzik, Frąckiewicz, Cynar
Skład: Kiełbusiewicz, Sierakowski, Smarzyński, Puchacz, Grabski, Kaczorowski, Galiński, Jaskowski, Karnatowski, Jaśkowiak, Rybak
14' Andrzej Cynar
16' Andrzej Cynar
25' Robert Sajewicz
2' Andrzej Jaskowski
8' Błażej Karnatowski
15' Maciej Grabski
30' Maciej Grabski
40' Błażej Karnatowski
Zawodnik meczu: Maciej Grabski (Strzelał w kluczowych momentach co przełożyło się na sukces Wielkiej Niewiadomej.)

Drużyna Andrzeja Jaskowskiego po dwóch zwycięstwach w nowym sezonie bardzo poważnie podchodzi do kolejnych spotkań. Skład został wzmocniony i w każdym meczu drużyna prezentuje się bardzo okazale. Spotkanie z FC Velicante należało do tych, które trzeba po prostu wygrać . Drużyna Jacka Wieczorka na mecz z Wielką Niewiadomą przybyła bardzo osłabiona, w szczególności brak Konrada Kątnego mógł mieć duży wpływ na końcowy wynik. Początek meczu ułożył się idealnie dla kandydatów do mistrzowskiego tytułu, już w 2 minucie Andrzej Jaskowski znalazł drogę do bramki Kiełbusiewicza, trzeba dodać że FC Velicante rozpoczęło ten mecz zaledwie szóstką zawodników. Gdy po kilku minutach "czarne pasy" uzupełniły skład, mecz nieco się wyrównał ale do siatki znów trafili zawodnicy Wielkiej Niewiadomej, w 8 minucie do na 2:0 podwyższył Błażej Karnatowski. Między 14 a 16 minutą ujrzeliśmy aż trzy trafienia, najpierw bramkę kontaktową zdobył Andrzej Cynar, z tego trafienia zawodnicy Velicante cieszyli się zaledwie kilka sekund, bowiem tuż po wznowieniu gry celnym strzałem zza pola karnego popisał się Maciej Grabski. Odpowiedź była błyskawiczna, Andrzej Cynar przyczaił się w polu karnym i skutecznie dobił strzał Wieczorka, który z trudem odbił Kiełbusiewicz. Do końca pierwszej części meczu nie ujrzeliśmy już więcej bramek i zawodnicy schodzili na przerwę przy jednobramkowym prowadzeniu Wielkiej Niewiadomej. Druga odsłona meczu była bardzo zacięta, w 25 minucie Robert Sajewicz doprowadził do remisu. Na szczęście dla Wielkiej Niewiadomej świetnąformę w tym dniu prezentował Maciej Grabski, to on w 30 minucie meczu dał ponowne prowadzenie swojemu zespołowi. Po kontuzji Pawła Dudzika, FC Velicante zmagało się z kolejnym osłabieniem, rywal wykorzystał to dopiero w ostatniej minucie meczu, początkowo strzał Jaskowskiego odbił bramkarz ale wobec dobitki Karnatowskiego był bez szans. Ostatecznie Wielka Niewiadoma wygrała po świetnym widowisku 5:3. Zespół Jaskowskiego przynajmniej do następnej kolejki udomowił się na fotelu lidera. W następnym pojedynku Wielka Niewiadoma podejmie beniaminka - Literki, natomiast FC Velicante zmierzy się z Planiko Football Team.

autor: Adrian Miedziński