03.04 godz. 18:20, Kuźniki, Sedzia: Hubert Kut
Literki
1 : 3
( 0 : 2 )
Skład: Anioł, Gołębiowski, Grzesiczak, Raczak, Kazimierski, Kittner, Spałek, Dobrzański, Byczkowski, Czajkowski
Skład: Mitan, Zientek, Woźniak, Biegański, Bożek, Stanek, Ballester, Góra, Sulikowski, Jędrysiak, Makarucha
10' Paweł Raczak
15' Patryk Spałek
24' Wojciech Woźniak (Gol samobójczy)
39' Rafał Byczkowski
35' Dawid Stanek
40' Marcin Zientek
Zawodnik meczu: Patryk Spałek (Asysta oraz strzelony gol uczynił z Patryka bohatera meczu.)

Literki po wygraniu pierwszego meczu najwyraźniej spoczęli na laurach, podopieczni Łukasza Bożka dość niemrawo i z lekką nonszalancją podchodzą do kolejnych spotkań. Inaczej jest w obozie Drink Teamu, porażka na starcie dodała im typowego kopniaka i zespół z meczu na mecz prezentuje się coraz lepiej. Spotkanie rozpoczął się z lekką przewagą Literek ale nic z tego nie wynikało, brakowało przede wszystkim strzałów w kierunku bramki Rafała Anioła. Po kilku minutach obraz gry uległ diametralnej zmianie i to Drink Team zaczął śmielej atakować, w 10 minucie ekipa Anioła jako pierwsza strzeliła gola, po zastosowaniu korzyści przez sędziego Kuta z groźną kontrą wyszedł Spałek, minął obrońcę, położył bramkarza na ziemię i podał w kierunku Raczaka a ten nie miał problemów ze skierowaniem piłki do pustej bramki. W 14 minucie bliski wyrównania był Zientek, jego próba przelobowania bramkarza zakończyła się fiaskiem. Po upływie kolejnej minuty Drink Team podwyższył prowadzenie, do siatki Jedrysiaka trafił bardzo aktywny tego dnia Patryk Spałek, tym razem wykorzystał on dobre podanie od Dobrzańskiego. Literki tracąc drugą bramkę przestały grać w piłkę i zamiast zacisnąć zęby i walczyć, rozpoczęli kłótnie miedzy sobą oraz zajęli się "sędziowaniem". Do przerwy wynik nie uległ zmianie i obie ekipy schodziły na przerwę przy stanie 2:0 dla ekipy Anioła. Druga połowa zaczęła się niemal identycznie jak końcówka pierwszej część, zbędne komentarze wobec siebie typu "Fernando jest cieniem własnego cienia" nic dobrego nie wróżyły. W 24 minucie nieudolną interwencją we własnym polu karnym "popisał się" Woźniak i skierował piłkę do własnej bramki. Zawodnicy Drink Teamu prowadząc 3:0 grali mądrze i spokojnie, długo szanowali piłkę bowiem wynik był bardzo korzystny. Literki obudziły się dopiero w 35 minucie, po akcji Bożka do siatki trafił Dawid Stanek i to było wszystko co można zapisać po stronie pozytywnej tego zespołu. Po dobrej postawie całej drużyny Drink Team wygrał 3:1. Następny mecz ekipa Bożka zagra z mistrzowskim FC Moose natomiast Lierki podejmą Castoramę Bielany.