tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . FC Moose 11 +28 28
2 . Castorama Bielany 11 +17 23
3 . Wielka Niewiadoma 11 +12 22
4 . Blitzkrieg Wrocław 11 +7 21
5 . OKS Sokół Wrocław 11 +8 20
6 . FC Zbieranina 11 -14 18
7 . Drink Team 11 +0 17
8 . Kuźniki 11 +4 13
9 . Planiko Football Team 11 -9 9
10 . FC Velicante Wrocław 11 -10 9
11 . Orfin Studio 11 -17 7
12 . Literki 11 -26 2
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej
29.03 godz. 20:40, Kuźniki, Sedzia: Michał Baraniecki
Wielka Niewiadoma
Castorama Bielany
0 : 2
( 0 : 1 )
Skład: Sierakowski, Smarzyński, Puchacz, Grabski, Kaczorowski, Zawadzanko, Galiński, Jaskowski, Karnatowski, Jaśkowiak, Rybak
Skład: Styczeń, Paukszt, Borczyński, Miedziński, Wiktorowski, Antoszewski, Gajek, Szymczak, Kut
8' Błażej Karnatowski
40' Andrzej Jaskowski
Zawodnik meczu: Maciej Sierakowski (Bramkarz Wielkiej Niewiadomej bronił jak w transie, wyłapał dwie sytuacje sam na sam z Borczyńskim. Przeciął podanie napastników Castoramy w sytuacji 3 na 2 !)

Naszpikowana gwiazdami amatorskiej piłki Castorama Bielany już w pierwszym meczu ligowym została sprowadzona na ziemię przez byłego, brązowego medalistę rozgrywek Wrocbal. Kierownik drużyny z Bielan nie próżnował w okresie transferowym i stworzył drużynę według wielu uważaną za faworyta do mistrzowskiego tytułu. W skład Castoramy weszło wielu świetnych zawodników Ligi Wrocbal: trzykrotny król strzelców Kamil Pyzłowski  (Szpilmacherzy, Rycerze Wiosny), dwukrotny król strzelców Adrian Miedziński (Brand Factory, FC Baracuda)  oraz byli mistrzowie ligi Wrocbal: Marcin Wiktorowski (Brand Factory, Astech), Łukasz Borczyński (Kuźniki), najlepszy obrońca rozgrywek - Grzegorz Paukszt (Brand Factory, Rycerze Wiosny) oraz najbardziej utytułowany bramkarz - Hubert Kut (Szpilmacherzy). Skład wyborny ale jak mówi przysłowie nazwiska nie grają. Od początku meczu zarysowała się przewaga zespołu z Bielan, którzy mocno przycisnęli rywala lecz nie przekładało się na akcje bramkowe. Zespół w pewnych momentach zadomowił się na połowie Wielkiej Niewiadomej lecz ciągle brakowało skutecznego strzału. Dobrze kierowana obrona przez Smarzyńskiego dzielnie odpierała ataki rywala, nieskuteczność Castoramy przerodziła się w kontry zespołu Wielkiej Niewiadomej, z jednej takich kontr padła pierwsza bramka w tym meczu, w 8 minucie po akcji Jaskowskiego,  do pustej bramki Kuta trafił Błażej Karnatowski. Zespół z Bielan nie poddał się i coraz to mocniej naciskał na rywala, w 16 minucie doskonałą okazję zmarnował Łukasz Borczyński, piękną paradą popisał się wówczas Maciej Sierakowski. Mimo dalszych ataków Castoramy, Wielka Niewiadoma utrzymała prowadzenie do przerwy. Druga odsłona była kopią pierwszej części meczu, dodać trzeba tylko, że akcje Castoramy były coraz groźniejsze, w 25 minucie doskonałą okazję zmarnował Sebastian Antoszewski, wyczyn kolegi z zespołu kilka minut później skopiował Borczyński. Ataki Castoramy wraz z upływem czasu były coraz to bardziej desperackie, wszystkie dośrodkowania w pole karne padały łupem Sierakowskiego. Wielka Niewiadoma skutecznie się broniła i nie pozwoliła sobie strzelić żadnej bramki a w ostatniej minucie meczu Andrzej Jaskowski przypieczętował zwycięstwo swojej drużyny. Chwilę po tym golu sędzia Michał Baraniecki zakończył zawody. Galaktyczny zespół Castoramy  poległ w swoim debiucie na boisku przy ulicy Sarbinowskiej, zespół zapłacił frycowe i teraz może być już tylko lepiej, czas więc odłożyć na wieszak pelerynkę Supermana i starciu z Planiko Football Team zagrać nieco rozważniej i rozsądnie złożyć układankę - z gwiazd w drużynę. Wielka Niewiadoma zmierzy się z FC Velicante.

Fotogaleria z meczu

autor: Adrian Miedziński