26.03 godz. 19:20, Kuźniki, Sedzia: Hubert Kut
Skład: Anioł, Cieplik, Stachowicz, Gołębiowski, Grzesiczak, Raczak, Kazimierski, Kittner, Spałek, Dobrzański, Byczkowski
Skład: Kuś, Wieczorek, Sajewicz, Sajewicz, Dudzik, Frąckiewicz, Kątny, Wieczorek, Cynar, Orliński
14' Patryk Spałek
19' Paweł Raczak
30' Krzysztof Dobrzański
31' Krzysztof Dobrzański
13' Jacek Wieczorek
34' Jacek Wieczorek
37' Andrzej Cynar
Zawodnik meczu: Patryk Spałek (Walecznością i determinacją poprowadził zespół do zwycięstwa. Strzelił ważną bramkę i zaliczył asystę.)

Bardzo ciekawy pojedynek w najwyższej klasie rozgrywkowej, beniaminek Drink Team zmierzył się z drużyną, która mimo spadku w poprzedniej edycji otrzymała prawo gry w najwyższej klasie rozgrywkowej. Bolączką FC Velicante w poprzednim sezonie były minimalne porażki, w końcówkach mecz po fantastycznej grze całego zespołu. Już od pierwszej minuty byliśmy świadkami szybkiego i dobrego oraz ostrego widowiska. Drużyny od pierwszego gwizdka arbitra rozpoczęły grę na pograniczu faulu. Sytuacji bramkowych nie brakowało od pierwszych minut, najpierw minimalnie po rzucie rożnym pomylił się Spałek, a po chwili dwukrotnie sytuacji stuprocentowych nie wykorzystał Raczak. Dopiero w 10 minucie meczu ujrzeliśmy pierwszą akcję ofensywną FC Velicante, niestety piłka po strzale Kątnego zatrzymała się na poprzeczce. W 13 minucie Kątny ponownie wystąpił w roli główniej, po szybkim rozegraniu rzutu wolnego pomocnik idealnie zacentrował piłkę wprost na głowę Jacka Wieczorka, obrońca Velicante nie mógł spudłować w takiej sytuacji. Z prowadzenia zespół cieszył się zaledwie kilka chwil, już w następnej akcji było 1:1, Patryk Spałek zatańczył przed polem karnym z dwoma obrońcami po czym zrobił szybki zwód i oddał strzał po długim rogu. Gdy wszyscy odliczali koniec pierwszej połowy, Drink Team objął prowadzenie, wprawdzie strzał z główki Dobrzańskiego w pierwszej fazie obronił Kuś ale wobec dobitki Raczaka był już bez szans. Do przerwy Anioł i spółka prowadzili 2:1. Już na początku drugiej części meczu Drink Team mógł podwyższyć prowadzenie, znowu popis nieskuteczności pokazał nam Raczak, to była już trzecia dogodna okazja bramkowa tego zawodnika. Jak należy strzelać bramki pokazał koledze w 30 minucie Krzysztof Dobrzyński, król strzelców 2 ligi poprzedniej edycji, z zimną krwią wykorzystał podanie ze środka pola i idealnie posłał piłkę pod poprzeczkę. Po upływie kilkunastu sekund było już 4:1, nieudanie wykonany rzut rożny FC Velicante stworzył udaną kontrę Drink Team’owi, Spałek dobrym podaniem otworzył drogę do bramki Dobrzyńskiemu. Prowadzenie 4:1 uśpiło w końcówce meczu Drink Team, na 5 minut przed końcem meczu fatalna interwencja Anioła sprawiła, że byliśmy świadkami emocji do samego końca. Po lekkim strzale z dystansu Jacka Wieczorka piłka wpadła obok zaskoczonego, najlepszego bramkarza 2 ligi. Na 2 minuty  przed końcem Konrad Kątny postarał się by emocje sięgnęły zenitu, po jego strzale Aniołowi znów przydarzył się kiks, jego fatalna interwencja sprawiła, że Andrzej Cynar z bliskiej odległości wpakował piłkę do siatki. FC Velicante walczył o korzystny wynik do samego końca ale mimo rozpaczliwych ataków nie udało im się doprowadzić do remisu. Ostatecznie po ciężkim boju Drink Team zgarnął komplet punktów.  W następnym pojedynku Drink Team zmierzy się z Literkami, FC Velicante podejmie beniaminka 1 ligi - Blitzkrieg Wrocław.