Skład: Bąk, Dubiel, Całka, Staśkiewicz, Staśkiewicz, Węgrzyn, Łutczak, Wisiecki, Dybski, Pierzgała, Pondo
Skład: Art, Kania, Ślusarek, Kuczyński, Lachowicz, Jurgowiak, Biernat, Nogala, Krej, Janik, Malinowski, Krawczyk, Mieszkalski, Kluska, Rak
5' Paweł Art
8' Dariusz Ślusarek
9' Marcin Rak
24' Paweł Art
Zawodnik meczu: Dariusz Ślusarek (Zdobył bramke i zaliczył asystę. Najaktywniejszy zawodnik w szeregach Lex Pistolsów.)

Bardzo ciężki mecz dla obu ekip, praktycznie już przed spotkaniem wiadomo było, że zwycięzca tego pojedynku będzie mógł się czuć prawomocnym drugoligowcem. Znając rangę spotkania oba zespoły przybyły w najmocniejszych składach. Ciężko było wskazać faworyta tego meczu, jedni i drudzy mają w swoich drużynach zawodników o sporych umiejętnościach. Wiadomo, że o końcowym triumfie zadecydują drobne szczegóły. Od samego początku lekką przewagę osiągnęła drużyna Maksymiliana Kreja, już w 5 minucie meczu po dobrym podaniu Ślusarka piłkę do siatki Węgrzyna skierował Paweł Art. Czerwone Diabły jeszcze dobrze nie weszły w mecz a już trzeba było odrabiać dwubramkową stratę, w 8 minucie pewnym strzałem zza pola karnego pipisał się asystent przy pierwszej bramce Dariusz Ślusarek. Kolejny cios Lex zadał w następnej minucie meczu, groźny strzał Kreja sparował Węgrzyn lecz wobec dobitki Marcina Raka nie miał nic do powiedzenia. Nadzieje na korzystny wynik w serca swoich kolegów wlał w 10 minucie Paweł Pondo, napastnik zachował najwięcej zimnej krwi pod bramką Kluski i precyzyjnym strzałem nie dał szans bramkarzowi Pistolsów. Czerwone Diabły uwierzyły, że jeszcze nie wszystko stracone i ruszyły do zmasowanych ataków, co zostało wynagrodzone w 18 minucie meczu, po dobrej zespołowej akcji Paweł Bąk idealnie odnalazł w polu karnym Marcina Dybskiego, który pewnym strzałem zdobył bramkę kontaktową. Chwilę później sędzia Kut zakończył pierwszą cześć meczu. W drugiej części zawodnicy Lex Pistols dość szybko pozbawili swoich rywali wszelkich nadziei komu należy się awans, w 24 minucie mecz Biernat przeprowadził solową akcję lewym skrzydłem i mocnym dośrodkowanie idealnie obsłużył nabiegającego w pole karne Pawła Arta, ten oddał mocny strzał i podwyższył prowadzenie. W dalszej części meczu ekipa Kreja kontrolowała przebieg meczu i nie dała sobie wyrwać trzech punktów. Czerwone Diabły pogodzone z dalszą grą w trzeciej lidze odpuścili i mecz zakończył się pewną wygraną Lex Pistols 4:2. Wygrana sprawiła, że Pistolsi w kolejnym sezonie zagrają tam gdzie ich miejsce, wrócili po sezonie absencji na zaplecze pierwszej ligi. Czerwone Diabły mają potencjał i jeżeli dobrze przepracują okres przygotowawczy śz powodzeniem mogą zawalczyć o drugą ligę w sezonie jesiennym.