23.02 godz. 12:40, Redeco, Sedzia: Andrzej Malec
Skład: Wiktorowski, Laśkiewicz, Knitter, Hutyra, Wawrzyniak
Skład: Wieczorek, Bayo Fernandez, Szabo, Ferrari, Ferros, Czarnik
23' Marcin Hutyra
32' Marcin Hutyra
36' Marcin Wiktorowski
8' Miklos Szabo
18' Dario Ferros
22' Radosław Czarnik
26' Miklos Szabo
30' Radosław Czarnik
31' Dario Ferros
37' Dario Ferros
40' Dario Ferros
Zawodnik meczu: Lech Wieczorek (Ściana nie do przejścia w dzisiejszym spotkaniu. To właśnie w dużej mierze dzięki jego świetnym interwencjom zespół ACN FC tak okazale pokonał dzisiejszego rywala.)

ACN FC spisuje się w tym sezonie poniżej oczekiwań, również Rewelacja Sezonu nie zachwyca a przecież dokonała kilku poważnych wzmocnień przed edycją zimową. W bezpośrednim pojedynku faworytem są "Obcokrajowcy" ale jeśli "Szerszenie" przybędą w optymalnym składzie to będą w stanie urwać rywalą punkty.

2' Rewelacja zespołu przybyła dzisiaj w mocno okrojonym składzie. Szerszenie zmuszeni są do gry w dzisiejszym spotkaniu bez zmian.
3' Pewna interwencja Laśkiewicza po strzale Czarnika z wysokości pola karnego.
5' Szabo próbuje przelobować Laśkiewicza. Piłka po jego zagraniu trafia jednak w słupek.
8' (1:0) - Miklos Szabo  decyduje się na strzał z dużego palca. Piłka wpada w samo okienko !
9' Piłka po strzale Wiktorowskiego trafia w słupek.
10' - Czas dla Rewelacji Sezonu.
12' ACN FC nie pozwala wyjść rywalom ze swojej połowy, jednak jak na razie nic z tego pressingu nie wynika.
13' Świetna interwencja Wieczorka po strzale Wiktorowskiego
14' Akcja po drugiej stronie boiska. Uderzenie Ferrosa pewnie broni Laśkiewicz.
15' Kolejne starcie Wiktorowskiego z Wieczorkiem. Ponownie górą bramkarz ACN FC !
18' (2:0) - Dario Ferros podwyższa prowadzenie ! Napastnik zespołu ACN FC strzałem w krótki róg pokonuje Laśkiewicza.
22' (3:0) - Na listę na strzelców po raz pierwszy w tym spotkaniu wpisuje sie Radosław Czarnik.
23' (3:1) - Kontaktowe trafienie Rewelacji Sezonu. Wiktorowski wykłada piłkę Hutyrze, a ten pewnie umieszcza piłkę w bramce.
25' - Czas dla Rewelacji Sezonu.
26' (4:1) - Kiks bramkarza Rewelacji Sezonu. Piłka odbija się od dłoni Laśkiewicza po strzale Szabo i ląduje w siatce.
30' (5:1) - Strata piłki w środku pola obrońcy Rewelacji Sezonu. Błąd rywala bezlistośnie wykorzystuje Czarnik.
31' (6:1) - ACN FC nie zwalnia tempa. Na listę strzelców wpisuje się Dario Ferros.
32' (6:2) - Szybka odpowiedź Rewelacji Sezonu. Marcin Hutyra pieknym strzałem z prostego podbicia pokonuje Wieczorka.
34' Kontra Rewelacji Sezonu. Wiktorowski przegrywa jednak pojedynek z bramkarzem rywali.
36' (6:3) - Zamieszanie w polu karnym bezbłędnie wykorzystuje Wiktorowski, który wślizgiem pokonuje Wieczorka
37' (7:3) - Natychmiastowa odpowiedź zespołu ACN FC. Czarnik wykłada piłkę do Ferrosa a ten z najbliższej odłegości umieszcza piłkę w bramce.
38' - Czas dla drużyny ACN FC.
40' (8:3) - Dwójkowa akcja Czarnika z Ferrosem. Ten drugi ustala wynik spotkania.

Bramkarz ACN-u zatrzymywał dziś napastników Rewelacji Sezonu w bardzo efektowny sposób. Grający bez zmienników "Szerszenie" w drugiej połowie, z każdą kolejną minutą opadali z sił więc prowadzenie "Obcokrajowców" nie było nawet przez chwilę zagrożone.