22.02 godz. 22:00, Redeco, Sedzia: Jakub Orliński
1 : 14
( 0 : 4 )
Skład: Kwiecień, Tendaj, Żarecki, Topola, Ibowicz
Skład: Jastrzębski, Szmuc, Popow, Rajchert, Kowalski
1' Bartłomiej Tendaj
6' Marcin Żarecki
7' Radosław Ibowicz
16' Bartłomiej Tendaj
22' Marcin Żarecki
23' Bartłomiej Tendaj
28' Bartłomiej Tendaj
30' Radosław Ibowicz
33' Bartłomiej Tendaj
34' Marcin Żarecki
35' Bartłomiej Tendaj
36' Marcin Żarecki
38' Bartłomiej Tendaj
39' Radosław Ibowicz
31' Kamil Jastrzębski
Zawodnik meczu: Bartłomiej Tendaj (Motor napędowy zespołu Asplex. W duecie z Żareckim poprowadził swoją drużynę do pewnego zwycięstwa. Po dzisiejszym spotkaniu może zapisać na swoje konto aż 7 bramek.)

Mecz "grupy outsiderów", który wbrew pozorom zapowiada się na ciekawe widowisko. Jedni i drudzy prezentują o wiele wyższy poziom niż przedstawia to ligowa tabela. Jeśli oba zespoły pojawią się w kompletnych składach to możemy spodziewać się bardzo wyrównanego pojedynku.

1' (0:1) - Asplex otwiera wynik spotkania. Na listę strzelców wpisuje się Bartłomiej Tendaj.
6' (0:2) - Żarecki nie daje najmniejszych szans bramkarzowi precyzyjnym strzałem zza pola karnego.
7' (0:3) - Asplex nie zwalnia tempa ! Żarecki wykłada piłkę Ibowiczowi do pustej bramki.
9' Piłka po strzale Rajcherta trafia w słupek.
11' - Czas dla Raiffeisen Polbank.
12' Niecelny strzał z dużego palca Żareckiego..
15' Słupek ratuje zespół Raifeissen Polbank przed utratą bramki.
16' (0:4) - Bartłomiej Tendaj pokonuje po raz drugi w dzisiejszym spotkaniu bramkarza rywali.
22' (0:5) - Żarecki  wpycha piłkę do bramki z najbliższej odłegości.
23' (0:6) - Tendaj kompletuje hat- tricka uderzając między nogami obrońcy Raiffeisen Polbank.
27' Kontra zespołu Asplex. Kwiecień nie wykorzystuje jednak dogodnej sytuacji.
28' (0:7) Tendaj podwyższa prowadzenie.
28' - Czas dla zespołu Raiffeisen Polbank.
29' Żarecki wykłada piłkę do Kwietnia, jednak piłka nie trafia do pustej bramki.
30' (0:8) - Jak wykorzystuje się podania Żareckiego pokazał Kwietniowi Radosław Ibowicz.
31' (1:8) - Kamil Jastrzębski trąca piłkę przed Pawełem Topolą i umieszcza ja w siatce.
33' (1:9) - Dwójkowa akcja Żareckiego z Tendajem. Zawodnicy zespołu Asplex pokonują na raty bramkarza rywali.
34'  (1:10) - Żarecki kompletuje hat-tricka.
35' (1:11) - Na listę strzelców po raz kolejny wpisuje się Tendaj.
35' - Czas dla zespołu Asplex.
36' (1:12) - Kolejne trafienie Żareckiego.
38' (1:13) - Tendaj  nie daje najmniejszych szans bramkarzowi w sytuacji sam na sam.
39' (1:14) - Ibowicz kompletuje hat-tricka i zamyka wynik tego jednostronnego spotkania.

Po jednostronnym widowisku Asplex rozbił "Bankowców". Widać, że nawet na poziomie outsiderów jest duża różnica poziomów.