22.02 godz. 18:40, Redeco, Sedzia: Michał Hnatkiewicz
Skład: Grocki, Paluchniak, Broda, Łomotowski, Depta, Słonecki, Mogieliński, Pawlicki, Paluchniak
Skład: Dudek, Dudek, Gadziński, Staszak, Gadziński, Dudek
1' Adam Paluchniak
4' Adam Paluchniak
14' Marek Słonecki
15' Norbert Łomotowski
16' Maciej Broda
17' Maciej Paluchniak
18' Robert Depta
19' Robert Depta
24' Norbert Łomotowski
25' Adam Paluchniak
29' Robert Depta
31' Adam Paluchniak
32' Maciej Broda
33' Maciej Broda
34' Marek Słonecki
36' Robert Depta
39' Robert Depta
40' Maciej Paluchniak
20' Piotr Dudek
Zawodnik meczu: Maciej Paluchniak (W dniu dzisiejszym Maciek wykazał się snajperskim kunsztem i pokazał, że potrafi zdobywać bramki.)

Jedni i drudzy nie zaznali jeszcze smaku wywalczenia przynajmniej jednego punktu w lidze Wrocbal. Dziś przed obiema ekipami stoi wielka szansa by sezon zakończyć z przynajmniej jednym oczkiem. Chociaż faworytem wydaje się być Los Agentes to jeśli Modern Wratislavia będzie mogła tego dnia skorzystać z usług Mateusza Piechowicza, nie będzie stała na przegranej pozycji

1' (0:1) - Strzałem z dystansu wynik spotkania otwiera Adam Paluchniak!
4' (0:2) - A.Paluchniak podwyższa prowadzenie po rzucie rożnym wykonywanym przez Łomotowskiego.
8' Depta przegrywa pojedynek sam na sam z bramkarzem Modern Wratislavia.
8' Fatalne pudło Depty z dość bliskiej odległości.
11' Gadziński broni strzał Maćka Paluchniaka.
13' Adam Paluchniak trafia w słupek, Maciej Broda dobija.... tylko poprzeczka!!!
14' (0:3) - Marek Słonecki popędził z piłką od środka boiska sam na sam z bramkarzem Modern Wratislavii i po chwili podwyższył prowadzenie.
15' (0:4) - Norbert Łomotowski!!!!
16' (0:5) - Maciej Broda nie daje szans bramkarzowi drużyny przeciwnej.
17' (0:6) - Maciej Paluchniak uderza z linii pola karnego.
17' (0:7) - I znów Maciek Paluchniak!
18' (0:8) - Los Agentes powiększają wynik z każdą kolejną minutą. Do bramki Michała Gadzińskiego trafia Robert Depta.
19' (0:9) - Depta oddaje płaski strzał obok bramkarza rywali.
20' (1:9) - Równo z syreną honor Modern Wratislavia z pierwszej połowy ratuje Piotr Dudek.
24' (1:10) - Łomotowski otrzymuje podanie w polu karnym, dokłada nogę i mamy kolejnego gola dla "Agentów"
25' (1:11) - Hattrick Adama Paluchaniaka, który wykorzystuje podanie Norberta Łomotowskiego.
29' (1:12) - Robert Depta kompletuje hattricka.
31' (1:13) - Czwarte trafienie Adama Paluchniaka.
32' (1:14) - Bramkarz Modern Wratislavii wyciąga piłkę z siatki po strzale Brody.
33' (1:15) - Maciej Broda strzałem zza pola karnego kompletuje hattricka.
34' (1:16) - Po raz drugi tego wieczoru na listę strzelców wpisuje się Marek Słonecki.
36' Maciej Broda trafia w słupek!
36' (1:17) - Depta strzela między nogami bramkarza!
39' (1:18) - Kolejne trafienie Roberta Depty.
40' (1:19) - Maciej Paluchniak pokonuje Gadzińskiego strzałem z najbliższej odległości.
40' (1:20) - Drugą dziesiątkę zamyka Maciej Paluchniak.
40' (1:21) - Wynik ustala Maciej Paluchniak.

Pierwsze zwycięstwo w tym sezonie wędruje na konto Los Agentes, Modern Wratislavia wciąż bez punktu a ostatnią szansą na zdobycie przynajmniej jednego oczka będzie ich ostatni mecz w sezonie gdzie zmierzą się z Asplexem. Los Agentes przygodę z IV edycją Ligi Halowej zakończą meczem z Rewelacją Sezonu.