02.03 godz. 11:00, Redeco, Sedzia: Hubert Kut
Skład: Apicionek, Baranowski, Puńko, Szymański, Wieczorek, Ratajczyk
Skład: Masztalerz, Milczanowski, Puchała, Jański, Pieńkowski
8' Marcin Szymański
13' Dawid Ratajczyk
24' Dawid Ratajczyk
28' Dawid Ratajczyk
29' Tomasz Apicionek
40' Michał Baranowski
15' Seweryn Jański
28' Marcin Milczanowski
Zawodnik meczu: Dawid Ratajczyk (Motor napędowy Best-Com Orange, autor hattricka. Dawid do spółki z kolegami ograł siódmą drużynę 2 ligi.)

Najciekawiej zapowiadający się mecz w "grupie środkowej". Astech jest już jej zwycięzcą ale zapewne będzie chciał skończyć sezon z kompletem punktów i nie odda bez walki meczu walczącemu o ósmą pozycję Best-Com Orange. Jeśli obie drużyny przystąpią do tego pojedynku w najmocniejszych składach to szykuje się nam dokonałe widowisko.

7' Michał Wieczorek broni strzał Seweryna Jańskiego.
7' Apicionek przegrywa pojedynek sam na sam z Masztalerzem.
8' (0:1) - Masztalerz paruje przed siebie strzał Ratajczyka, do piłki jako pierwszy dobiega Marcin Szymański, który po chwili umieszcza ją w bramce między nogami bramkarza Astechu.
9' W odpowiedzi Astech przeprowadza szybką kontrę ale Jański przegrywa pojedynek sam na sam z Wieczorkiem.
9' Minimalnie niecelny strzał Apicionka na bramkę Astechu.
10' - Czas dla Astechu
13' (0:2) - Best-Com Orange wykorzystuje grę w przewadze. Puńko wyłożył piłkę Ratajczykowi a ten posłał ją do pustej bramki.
14' Kontra Astechu, Milczanowski uderza obok leżącego Wieczorka ale piłkę z linii bramkowej wybija Baranowski.
15' (1:2) - Seweryn Jański dobija strzał Milczanowskiego po interwencji bramkarza Best-Com Orange.
17' Ratajczyk nie trafia do pustej bramki po dobrym podaniu Apicionka.
24' (1:3) - Dawid Ratajczyk, atomowym strzałem z dystansu nie daje szans Masztalerzowi.
28' (2:3) - Astech zdobywa kontaktową bramkę, Jański podaje z rzutu rożnego do Milczanowskiego a ten płaskim strzałem pokonuje Wieczorka.
30' Masztalerz broni groźny strzał Ratajczyka.
31' - Czas dla Best-Com Orange.
36' Wieczorek broni strzał Puchały, z dystansu!
37' Best-Com przed szansą powiększenie przewago. Najpierw w słupek trafia Ratajczyk a po chwili własnego bramkarza mógł pokonać Puchała ale i tym razem Masztalerza uratował słupek.
38' (2:4) - po podaniu Puńko, wynik podwyższa Ratajczyk.
39' (2:5) - Ratajczyk wykłada piłkę przed pole karne Apicionkowi, który płaskim strzałem pokonuje Masztalerza.
40' (2:6) - Astech rozgromiony!!! Wynik spotkania ustala Michał Baranowski.

Chociaż wyżej w tabeli był notowany Astech to faworytem tego pojedynku wydawał się być Best-Com Orange. Zgodnie z oczekiwaniami, drużyna Marcina Szymańskiego, która gra ze sobą w takim samym składzie o wiele dłużej niż ich rywal, odniosła dziś zwycięstwo. "Pomarańczowi" zakończyli sezon na ósmej pozycji w 2 lidze.