20' Robert Pawlak
24' Robert Pawlak
33' Marcin Cielecki
36' Krystian Iwach
Zawodnik meczu: Michał Kozieł (Gdy drużynie nie szło, Michał wziął na siebie ciężar gry i czterokrotnie pokonywał bramkarza rywali. Na wyróżnienie zasłużył też bramkarz Z.E.W., Grzegorz Klepacz.)

W końcówce sezonu widać wyraźny brak motywacji w ekipie Z.E.W., która uchodziła za jednego z faworytów do awansu. Teraz druzyna Bartka Janczury może zająć co najwyżej dziesiąte miejsce ale musiałaby po pierwsze pokonać Znajomych Orfinu a po drugie liczyć na porażkę Żaru Tropików w pojedynku z Moico. "Fuzjonerzy", w przypadku zwycięstwa mają szansę na miejsce ósme ale i oni muszą liczyć na porażkę Moico.

6' Bramkarz Znajomych Orfinu, Jacek Żmudziński podłączył się do akcji ofensywnej swojego zespołu, jego strzał na rzut rożny sparował obrońca Z.E.W.
10' (1:0) - Samotny rajd Marcina Cieleckiego zakończony celnym strzałem!
10' (2:0) - Ależ uderzenie Iwacha, który pakuje piłkę między rękawicami bramkarza a poprzeczką!
16' (3:0) - Po stronie "Fizjonerów" na razie strzelają tylko zawodnicy Znajomych Sędziego, Orfinowcy nie mogą się coś wstrzelić. Drugi gol Cieleckiego!
20' (4:0) - Tuż przed przerwą doczekaliśmy się gola "Orfinowca", Robert Pawlak wykorzystuje podanie Cieleckiego.
23' (4:1) - Piotr Frąszczak oddaje atomowy strzał niemal z połowy boiska.
24' (5:1) - Robert Pawlak zamienia na gola podanie Jacka Żmudzińskiego, który włączył się do akcji swojego zespołu. Bramkarz Znajomych Orfinu coraz częściej odwiedza pole karne rywali.
25' (5:2) - Piłka po strzale Frąszczaka trafia w słupek, dobitka Kozieła trafia do celu!
26' (5:3) - Z.E.W. próbują doprowadzić do wyrównania i wcale nie stoją na przegranej pozycji. Michał Kozieł pokonuje Żmudzińskiego po raz drugi.
27' Kozieł oddaje niecelny strzał, mógł zdobyć kontaktową bramkę.
28' Klepacz wygrywa pojedynek sam na sam z Cieleckim.
28' Kolejna, świetna interwencja bramkarza Z.E.W. po strzale Cieleckiego.
28' Iwach trafia w słupek z najbliższej odległości. Klepacz wyręczony!
29' (5:4) - Z.E.W łapią kontakt!!! Michał Kozieł kompletuje hattricka.
29' Bruno przegrywa pojedynek z bramkarzem Z.E.W.
29' - Czas dla Orfin Studio.
31' - Czas dla Z.E.W.
33' (6:4) - Strzał Cieleckiego w długi róg!
34' (6:5) - Tomasz Obremski podaje Kozieła i znów mamy kontaktowego gola dla Zjednoczonych Emiratów Wrocławskich.
35' Fantastyczne podanie Bruna marnuje Robert Pawlak, który trafia jedynie w słupek!
36' - Iwach fauluje Michała Kozieła, sędzia posyła go na dwuminutową karę.
37' (6:6) - Z.E.W. wykorzystują grę w przewadze! Frąszczak podaje do Tomka Obremskiego a ten pokonuje Żmudzińskiego.
37' Jak tego można było nie strzelić??? Cielecki wykłada piłkę Iwachowi na pustą bramkę.... bramkarza wyręcza słupek!
38' Fantastyczna interwencja bramkarza Z.E.W., który broni strzał Iwacha, z metra! Cielecki mając przed sobą leżącego goalkeepera posyła piłkę wysoko nad poprzeczką!!!
40' - Koniec spotkania. Sprawiedliwy remis.

Znajomi Orfinu stracili punkty na własne życzenie, chociaż prowadzili przez całe spotkanie to nie potrafili kontrolować jego przebiegu. Z.E.W. grali o punkty do ostatniego gwizdka i to zaowocowało remisem. Obu zespołom dziękujemy za udział w rozgrywkach. Z.E.W kończą je na dwunastym a Znajomi Orfinu na jedenastym miejscu w 2 lidze.

Michał Kozieł (Zjednoczone Emiraty Wrocławskie)