Skład: Masztalerz, Milczanowski, Jański, Raczak, Dobrzański, Pieńkowski
30' Marcin Pytel
37' Łukasz Bednarek
39' Marcin Pytel
5' Seweryn Jański
7' Marcin Pytel (Gol samobójczy)
11' Seweryn Jański
14' Krzysztof Dobrzański
16' Bartłomiej Gul (Gol samobójczy)
19' Paweł Raczak
20' Seweryn Jański
21' Marcin Milczanowski
24' Paweł Raczak
26' Krzysztof Dobrzański
32' Seweryn Jański
36' Krzysztof Dobrzański
39' Seweryn Jański
40' Jakub Masztalerz
Zawodnik meczu: Seweryn Jański (Seweryn strzelił dziś aż pięć goli, nie zmarnował żadnej z sytuacji, którą stworzył sobie on sam lub stworzyli mu je jego koledzy.)

Mecz na szczycie w "grupie środkowej", jeśli Astech ogra Moico to zostanie zwycięzcą tej grupy bez względu na wynik ostatniego spotkania i ostatecznie będzie siódmą drużyną drugiej ligi. Jeśli zaś zwycięzcą okaże się Moico, to walka o tą lokatę będzie trwała do ostatniej kolejki. Moico zapewne będzie chciało zrewanżować się Astechowi za porażkę z rozgrywek na sztucznej trawie.

1' - Rozpoczęcie spotkania. Drużyna Moico w zaledwie trzyosobowym składzie
5' (1:0) - Grający w przewadze dwóch zawodników Astech dopiero teraz obejmuje prowadzenie. Piłkę do bramki Moico pakuje Seweryn Jański
6' (1:1) - Ależ szybka odpowiedź!!! Bednarek doprowadza do wyrównania.
7' (2:1) - Pytel pakuje piłkę do własnej bramki! Astech znów obejmuje prowadzenie.
11' (3:1) - Drugi gol Jańskiego w tym spotkaniu.
14' (4:1) - Dobrzański wykorzystuje podanie Raczaka i mając przed sobą tylko bramkarza pakuje piłkę do bramki.
15' W jednej akcji podbramkowej... Dobrzański trafia w słupek, Jański w bramkarza a Raczak oddaje mega niecelny strzał!!!
16' (5:1) - Drugi samobój Moico, tym razem własnego bramkarza pokonuje Gul.
16' (5:2) - Gul naprawia błąd z poprzedniej minuty i strzela do właściwej bramki.
16' - Czas dla Moico
19' (6:2) - Szybka kontra Astechu, Pieńkowski podaje do Raczaka, który nie ma problemu z wpakowaniem piłki do siatki.
20' (7:2) - Hattrick Jańskiego.
21' (8:2) - Milczanowski podwyższa wynik strzelając do pustej bramki z najbliższej odległości po podaniu Raczaka.
24' (9:2) - Dzielna trójka z Moico opada już z sił co Astech wykorzystuje bezlitośnie. Raczak podwyższa prowadzenie swojej drużyny.
26' (10:2) - Dobrzański strzałem z piętki pokonuje bramkarza Moico.
26' - Czas dla Astechu.
30' (10:3) - Moico mimo wszystko nie poddaje się! Pytel zmniejsza dystan do Astechu.
31' Fatalne pudło Bednarka, który pędził na bramkarza Astechu od połowy boiska.
32' (11:3) - Kolejne trafienie Jańskiego.
36' (12:3) - Dobrzański nie daje szans bramkarzowi Moico na skuteczną obronę.
37' (12:4) - Brawa dla Moico za walkę do samego końca! Bednarek zakłada siatkę Pieńkowskiemu a następnie wpycha piłkę do bramki.
39' (13:4) - Jański niczym strzelec wyborowy strzela dziś z każdej pozycji!
39' (13:5) - Szybka odpoeiwdź Moico!!! Pytel mija bramkarza i zmniejsza dystans do Astechu.
40' (14:5) - Wynik spotkania ustala bramkarz Astechu, Jakub Masztalerz.

Astech nie dał szans mocno osłabionemu rywalowi. Grające aż o dwóch zawodników mniej Moico, spisało się mimo wszystko na medal. Brawa za podjęcie decyzji by zagrać o punkty.