15.02 godz. 17:00, Redeco, Sedzia: Hubert Kut
( 3 : 8 )
Skład: Kopcza, Dobosz, Pytel, Bednarek, Gorczyński, Kupiec
Skład: Pawlak, Żmudziński, Kostrzewa, Rodriguez-Lovera
1' Paweł Gorczyński
11' Paweł Gorczyński
12' Paweł Gorczyński
15' Marcin Pytel
15' Paweł Gorczyński
17' Łukasz Bednarek
20' Marcin Pytel
20' Łukasz Bednarek
21' Marcin Pytel
21' Łukasz Bednarek
24' Łukasz Bednarek
27' Paweł Gorczyński
31' Paweł Gorczyński
32' Paweł Gorczyński
32' Marcin Pytel
39' Paweł Gorczyński
9' Robert Pawlak
13' Bruno Rodriguez-Lovera
19' Bruno Rodriguez-Lovera
23' Robert Pawlak
Zawodnik meczu: Paweł Gorczyński (Najaktywniejszy i najskuteczniejszy zawodnik Moico pod bramką Znajomych Orfinu. Paweł zakończył zawody z ośmioma golami na koncie.)

Jedni i drudzy należeli do faworytów swoich grup ale żadnej z tych ekip nie udało się wywalczyć awansu do "grupy mistrzowskiej". Teraz przyjdzie im zmierzyć się na jej zapleczu aby wywalczyć najwyższe, z możliwych miejsc - miejsce siódme. Ciekawie zapowiada się pojedynek snajperów Moico z bramkarzem Znajomych Orfinu, Jackiem Żmudzińskim.

1' - Rozpoczęcie spotkania. Znajomi Orfinu w zaledwie czteroosobowym składzie.
1' (0:1) - Już w pierwszej minucie spotkania, wynik otwiera Paweł Gorczyński. Czyżby szykował się pogrom?
6' Moico nie potrafi wykorzystać gry w przewadze.
9' (1:1) - Grający jednego zawodnika mniej Znajomi Orfinu doprowadzają do remisu!!! Wyrównującą bramkę zdobywa Robert Pawlak.
10' - Czas dla Znajomych Orfinu.
11' (1:2) - Dobosz wypuszcza Gorczyńskiego sam na sam ze Żmudzińskim, po chwili bramkarz Znajomych Orfinu wyjmuje piłkę z siatki.
12' (1:3) - po podaniu Bednarka, Gorczyński kompletuje hattricka.
13' (2:3) - Bruno Rodriguez-Lovera do spółki z Pawlakiem rozklepali obronę Moico i mamy kontaktowe trafienie.
15' (2:4) - Marcin Pytel strzałem pod poprzekę podwyższa prowadzenie Moico
15' (2:5) - Jacek Żmudziński po raz czwarty tego dnia wyjmuje piłkę z siatki po strzale Gorczyńskiego.
16' Bramkarz Znajomych Orfinu broni strzał Pytla.
17' (2:6) - Łukasz Bednarek nie daje szans Żmudzińskiemu.
19' (3:6) - Fantastyczna akcja Bruno, który wszedł między trzech obrońców Moico i mając przed sobą bramkarza oddał celny strzał.
20' (3:7) - Pytel odrabia wypracowaną wcześniej przewagę.
20' (3:8) - Tuż przed przerwą wynik podwyższa Bednarek.
21' - W bramce Znajomych Orfinu, Żmudzińskiego zmienia Piotr Kostrzewa.
21' (3:9) - Gorczyński uderza w kierunku bramki rywala, tuż przed bramkarzem nogę dokłada Łukasz Bednarek i po chwili piłka zanjduje się w siatce.
21' - Marcin Pytel za faul na Bruno.
23' (4:9) - Znajomi Orfinu pomino zmęczenia nie odpuszczają. Mocny strzał Pawlaka ląduje w siatce bramki Kopczy.
24' (4:10) - Kostrzewa kapituluje po strzale z dystansu, Łukasza Bednarka.
26' - Czas dla Znajomych Orfinu.
27' - Jacek Żmudziński wraca do bramki Znajomych Orfinu.
27' (4:11) - Gorczyński znów pokonuje Żmudzińskiego.
29' Bednarek mając przed sobą pustą bramkę trafia z metra w słupek!!!!
31' (4:12) - Łukasz Kupiec uderza na bramkę, piłka odbija się od nóg bramkarza i spada pod nogi Gorczyńskiego. Ten podwyższa prowadzenie.
32' (4:13) - Pierwszego hattrika skompletował Pytel.
32' (4:14) - Paweł Gorczyński zdobywa swoją siódmą bramkę w tym meczu
39' (4:15) - Gorczyński lobuje bramkarza Z.O. strzelając gola z połowy boiska!

Znajomi Orfinu grając przez cały mecz o jednego zawodnika mniej nie mieli szans na walkę z mocnym Moico. Zwycięstwo drużyny Pawła Dobosza było zasłużone. Teraz czekamy na ich mecz z Astechem, który zapowiada się na ciekawe widowisko. Przed Znajomymi Orfinu spotkanie z Best-Com Orange.