23.02 godz. 17:00, Przesmyckiego 10, Sedzia: Marcin Niciński
Politechnika Oldboys
MPK Wrocław
6 : 5
( 2 : 2 )
Skład: Wędzonka, Nowak, Kurman, Marszałek, Backer, Weber, Głodek, Zając, Głowacki, Gościniak
Skład: Olejnik, Węgłowski, Kruszona, Falkiewicz, Lotarski, Łazorczyk, Łopatecki, Majchrowicz, Sornat, Cacanakos, Krzysztofczyk, Surmaczewski, Rożek
6' Piotr Wędzonka
8' Jarosław Marszałek
24' Krzysztof Weber
34' Mateusz Gościniak
36' Marcin Backer
14' Marek Surmaczewski
17' Witold Krzysztofczyk
23' Łukasz Łazorczyk
37' Łukasz Łazorczyk
38' Łukasz Majchrowicz
40' Piotr Cacanakos
Zawodnik meczu: Łukasz Majchrowicz (Dobry mecz gracza MPK. Łukasz zaliczył jedną asystę i strzelił bardzo ważnego gola na 5:5, który dał utrzymanie jego drużynie.)

Mecz który zadecyduje o utrzymaniu w Superlidze. Jeśli wygra Politechnika to team Jarosława Marszałka zostanie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Jeśli będziemy mieć remis, bądź wygra MPK utrzymanie zapewni sobie zespół Waldka Węgłowskiego.

5' - Piłka po strzale Marka Falkiewicza trafia w poprzeczkę!
6' (0:1) Piotr Wędzonka uderza z pola karnego, piłka wpada do siatki - Politechnika na prowadzeniiu!
8' ( 0:2) Team Marszałka podwyższa prowadzenie - Głowacki - Gościniak - Marszałek i bramka!
8' - Krzysztofczyk posyła futbolówkę na boczną siatkę.
13' - Łazorczyk podaje do Surmaczewskiego, ten strzela, skutecznie jednak interweniuje Przemek Nowak.
14' (1:2) Mamy gola kontaktowego dla MPK - w roli asystenta występuje Majchrowicz, a całą akcję kończy Surmaczewski!
15' - Strzał Majchrowicza wyłapuje bramkarz PWr.
17' (2:2) Krzysztofczyk strzałem z kazika posyła piłkę w samo okienko, a po tym pięknym golu mamy remis!
23' (3:2) Role się odwróciły - teraz na prowadzenie wychodzi MPK, a wszystko dzięki trafieniu Łukasza Łazorczyka!
24' (3:3) Politechnika się jednak nie poddaje - do wyrównania doprowadza Krzysztof Weber!
29' - Majchrowicz do Surmaczewskiego, stojący tuż obok słupka Marek nie daje jednak rady zaskoczyć Przemka Nowaka.
31' Czas dla MPK.
32' - Łazorczyk z ostrego kąta, nie poszło jednak w światło bramki.
34' (3:4) Do końca spotkania pozostało 6 minut i w Superlidze póki co zostaje Polibuda - akcję PWr ofiarnym wślizgiem zamyka Mateusz Gościniak, wykorzystując podanie od Marcina Backera!
36' (3:5) Backer do asysty dokłada jeszcze gola, a dzięki temu Politechnika ma już dwie bramki przewagi i jest coraz bliższa utrzymania!
37' (4:5) MPK goni - w końcu im wystarczy remis do utrzymania! Łazorczyk po raz drugi!
38' (5:5) No i znów mamy remis! Do siatki trafia Majchrowicz!
39' - Surmaczewski mógł już zabić ten mecz, dwa razy jednak trafił w bramkarza PWr.
40' (6:5) No i mamy po meczu! Na listę strzelców wpisuje się Piotr Cacanacos!

Po bardzo emocjonującym spotkaniu pełnym zwrotów akcji utrzymanie zapewnia sobie MPK Wrocław! Losy być albo nie być w Superlidze ważyły się do samego końca, gol Majchrowicza w 38. minucie pogrążył jednak Politechnikę, a na dobicie poszło jeszcze trafienie Cacanacosa. Politechnika żegna się z najwyższą klasą rozgrywkową i następnej zimy rywalizować będzie w 1 lidze. Obu ekipom dziękujemy za udział w rozgrywkach!