34' Karol Siódmiak
35' Dawid Witek
38' Kamil Żbik
38' Dawid Witek
40' Mateusz Żak (Rzut karny przedłużony)
Zawodnik meczu: Dawid Witek (Fantastyczny mecz Dawida! Sześć goli w tak ważnym meczu mówi samo za siebie! Wielkie brawa i gratulacje za króla strzelców! Wyróżnienie dla Karola Siódmiaka i Mateusza Żaka!)

Rozpoczynamy ostatni mecz sezonu zima 2018/2019! Będzie to zarazem najważniejsze spotkanie tej edycji - jego wynik przesądzi bowiem o tytule mistrzowskim. Jeśli pojedynek ten wygra Car-Zone złoto powędruje do ekipy Damiana Guziejewskiego, w przypadku remisu, bądź zwycięstwa Seev najcenniejsze trofeum zgarnie team Piotra Turskiego! Siadamy głęboko na trybunie, zapinamy pasy i czekamy na wyłonienie mistrza Superligi sezonu zima 2018/2019!

1' - Piłka po strzale Witka zatrzymuje się na bocznej siatce.
5' - Parossa broni strzał Karola Siódmiaka.
6' - Kolejna interwencja Parossy, tym razem po strzale Żbika z przedpola.
7' - Strzał Synowca, piłka mija słupek o dwa metry.
9'- Ujas z ostrego kąta, piłkę wyłapuje Przemek Jarząb.
10' - Jarząb znów z udaną interwencją, tym razem po strzale Narojczyka.
11' - Galuś prawie z połowy, płasko i niecelnie.
12' - Mocny strzał Synowca, piłka po rykoszecie wychodzi na róg.
13' - Znów Synowiec, piłka mija słupek o 140 centymetrów.
14' - Pokręcił się w polu karnym Żbik, dobrze jednak przy tym wszystkim zachowała się defensywa Seev.
14' - Nieudana akcja Car-Zone kończy się szybką kontrą Seev, Rejmer podaje do Naroja, a ten świetną prostopadłą piłką wypuszcza Litwę, a ten przestrzela.
15' (1:0) Żbik z lewej strony zagrywa do Witka, a Dawid strzałem z pola karnego pokonuje Parossę!
16' (2:0) Witek uderza z linii pola karnego w środek, a futbolówka ląduje w siatce! Car-Zone ma już dwie bramki przewagi!
16' Żółta kartką za faul ukarany zostaje Paweł Synowiec.
17' - Ujas przed szansą na gola, jego uderzenie na rożny zbija jednak Jarząb.
20' - Dobra akcja Car-Zone, gdyby tylko trafił w piłkę Maciek Zapał pewnie byłoby już 3:0.
22' (2:1) Seev strzela bramkę kontaktową - Kuba Rejmer dokładnym długim podaniem obsługuje Pawła Ujasa, a ten z bliskiej odległości posyła piłkę obok  bramkarza Car-Zone!
24' (3:1) Kamil Żbik zakręcił obrońcami w polu karnym, a następnie posłał piłkę do siatki! Jeszcze jeden gol Kamila i będzie korona króla strzelców!
25' - Ujas z lewego skrzydła podaje na prawo do Rejmera, a ten przegrywa pojedynek z bramkarzem Car-Zone.
25' - Mamy od razu kontrę Car-Zone - a kontrę kończy strzał w słupek Siódmiaka!
27' (4:1) Siódmiak podaje do Witka, a ten ustrzela hat-tricka!
29' (5:1) Mateusz Żak podwyższa prowadzenie Car-Zone, Guziej i spółka są już coraz bliżej mistrzowskiego tytułu!
31' - Żak głową ściąga górną piłkę, nie udaje mu się jej jednak skierować w światło bramki.
32' - Podcinka Galusia, mamy jedynie rożny dla Seev.
32' (6:1) Czwarta bramka Witka! Car-Zone od majstra dzieli już tylko 8 minut!
33' - Ujas zagrywa do Rejmera, fantastycznie jednak przecina to Siódmiak!
34' (7:1) Siódmiak podwyższa na 7:1!
35' (8:1) Fantastyczne trafienie Witka, piłka ląduje w oknie i Parossa jest bez szans! Dawidowi brakuje jednego gola do korony króla strzelców!
36' - Witek w ekwilibrystyczny sposób zawija piłkę, ależ to mogło być trafienie! Aż szkoda, że to nie wpadło!
37' (8:2) Ujas z ostrego kąta i mamt gola dla Seev!
38' (9:2) Zapał podaje do Żbika, a ten wjeżdża z piłką do bramki i wyrównuje osiągnięcie Rudzkiego z Tomtexu! Mamy już dwóch królów strzelców, a jeśli jeszcze trafi Witek to będzie trzech króli i to nie 6 stycznia!
38' (10:2) No i mamy trzech króli! Witek z 19 golem w tym sezonie!
40' (11:2) Mamy szósty faul Seev i karnego przedłużonego dla Car-Zone, a jego pewnym strzałem na gola zamienia Mateusz Żak!
40' - Piłka po strzale Galusia odbija się od bramkarza i dwóch słupków!

Car-Zone Wrocław w najważniejszym meczu sezonu gromi Seev aż 11:2! Dzięki temu sięga po tytuł mistrzowski, ale złote medale i puchar za mistrzostwo to nie jedyne trofea jakie trafią do ekipy Damiana Guziejewskiego - dzięki niesamowitej formie strzeleckiej Dawida Witka, a także dwóm golom Żbika będziemy mieć trzech królów strzelców w tym sezonie - oprócz dwójki z Car-Zone statuetkę dostanie także Damian Rudzki z Tomtexu, który też w tym sezonie strzelił 19 goli. Wielkie gratulacje dla Car-Zone i trzech króli, do zobaczenia na wiosnę na wrocbalowych boiskach!