16.02 godz. 19:20, Przesmyckiego 10, Sedzia: Andrzej Malec
( 2 : 2 )
Skład: Pondel, Kloczkowski, Karczewski, Gruszka, Miklas, Kozioł, Bednarczuk, Stachowicz, Guźniczak
Skład: Paukszt, Rejmer, Zdun, Parossa, Kubasiewicz, Galuś, Hajdamowicz, Litwa
5' Piotr Miklas
11' Michał Bednarczuk
33' Piotr Miklas
12' Dominik Litwa
15' Konrad Hajdamowicz
36' Jakub Rejmer
Zawodnik meczu: Zbigniew Guźniczak (Dwa obronione karne przedłużone, do tego multum niesamowitych interwencji. Fantastyczny występ bramkarza Tomtexu! Wielkie brawa także dla Parossy, który także zagrał fenomenalne zawody!)

Zaczynamy hit kolejki! Liderujący Seev zagra z drugim w tabeli Tomtexem. Drużyna Michała Pondla traci do ekipy Piotra Turskiego dwa punkty i będzie to ostatni mecz Tomtexu w tym sezonie. Seev za tydzień zagra jeszcze z trzecim Car-Zonem. W teamie Pondla zabraknie dzisiaj dwóch ważnych zawodników - Cylnego i Rudzkiego. W Seev wszyscy kluczowi zawodnicy są, brak tylko koszulki dla Galusia. Na szczęście z pomocą przychodzi Kierownik rywali - Michał Pondel, który wypożycza Galonowi szarą koszulkę Tomtexu.

1' - Guźniczak ma co robić już od samego początku - najpierw broni strzał Kubasiewicza, później Hajdamowicza, a na koniec ratuje go poprzeczka po kolejnym strzale Kubasiewicza!
2' - Seev dalej w natarciu - Paukszt trafia w słupek!
5' (0:1) Atakował Seev, a gola strzelił Tomtex! Guźniczak długim podaniem obsłużył Piotra Miklasa, a ten strzałem z lewej strony zaskoczył Parossę!
7' - "To jest dla mnie interwencja sezonu według Organizatorów" - zachwyca się Organizator. Dwie fenomenalne interwencje bramkarza Seev - Parossa zatrzymuje najpierw Karczewskiego, a później Kozioła!
10' - Rejmer podaje do Kubasiewicza, ten zwodem robi w konia Kloczkowskiego, a później zamiast posłać piłkę pod poprzeczkę, uderza nad bramką!
11' (0:2) Strzał z lewej strony Tomka Pondla, Parossa odbija piłkę przed siebie, ale na jego nieszczęście futbolówka spada pod nogi Bednarczuka, który skutecznie zamyka tę akcję!
12' - Bardzo dobra interwencja Guźniczaka przy strzale Rejmera z bliskiej odległości.
12' (1:2) Seev strzela gola kontaktowego - Rejmer z narożnika boiska podaje do Litwy, a ten z pola karnego zaskakuje Guźniczaka!
15' (2:2) Trzy szybkie podania Seev i mamy remis! Asystę zapisujemy na koncie Litwy, gola zdobywa Hajdamowicz!
15' Czas dla Tomtexu.
15' - Uderzenie Karczewskiego, nad poprzeczką.
16' - Guźniczak zatrzymuje uderzenie Hajdamowicza.
16' - Z głodu we własnym polu karnym pada Tomasz Pondel. Chyba słabo karmią w tym Iranie.
18' - W dobrym miejscu stał Guźniczak - piłka po strzale Galusia trafiła prosto w niego.
25' - Galuś z rożnego do Hajdamowicza, strzał tego drugiego instynktownie broni Guźniczak.
27' - Hajdamowicz trafia piłką w baner.
29' - Piłka po strzale Bednarczuka i delikatnym rykoszecie trafia w słupek.
32' - Miklas zagrywa do Kozioła, ten oddaje groźny strzał, ale znów świetnie interweniuje Parossa. W dalszym ciągu mamy remis.
33' (2:3) Kloczkowski zagrywa do stojącego przy słupku Miklasa, a ten z najbliższej odległości pokonuje Parossę i wyprowadza Tomtex na prowadzenie!
34' - Piąte przewinienie Tomtexu.
36'  (3:3) Galuś podaje do Rejmera, a ten strzałem z siedmiu metrów doprowadza do remisu!
36' Czas dla Tomtexu.
37' - Groźny strzał Tomka Pondla świetnie broni Parossa.
37' - Kozioł trafia w słupek, dobitkę Kloczkowskiego genialnie broni Parossa.
38' - Na głównych bohaterów tego pojedynku wyrastają bramkarza - tym razem niesamowitą interwencją popisuje się Guźniczak, który klęcząc wyciąga instynktownie rękę broniąc strzał Rejmera.
38' - Guźniczak zatrzymuje strzał Galusia z karnego przedłużonego.
40' - Kierownik Pondel zagotował się już fest. Za nieopanowanie nerwów Andrzej Malec wyrzuca go do szatni. A wszystko przez kolejny faul Tomtexu i karny przedłużony dla Seev, którego broni Guźniczak! Strzelał Kuba Rejmer.

Stawka meczu była konkretna to i emocje i tempo meczu były konkretne. Mecz ostatecznie kończy się remisem, co przekreśla szanse Tomtexu na mistrzostwo. Teraz karty rozdawać będzie Car-Zone - ostatni rywal Seev, który traci do lidera cztery punkty, ale oprócz meczu zagra po drodze jeszcze z Oponixem. Na wyłonienie mistrza Superligi będziemy więc musieli poczekać jeszcze tydzień!