03.02 godz. 15:15, Przesmyckiego 10, Sedzia: Marcin Niciński
( 2 : 0 )
Skład: Waksmański, Rudy, Bogacz, Goławski, Fuchsig, Przepiórka, Biernacki, Czaiński, Goławski
Skład: Stefańczyk, Rejentowicz, Walczak, Maczuga, Wróblewski, Goździk, Rybak, Muszyński
4' Piotr Rybak
18' Grzegorz Goławski (Gol samobójczy)
36' Piotr Rybak
40' Przemysław Stefańczyk
Zawodnik meczu: Piotr Rybak ()

Nokia wczoraj wygrała i liczy na kolejne zwycięstwo, natomiast Oponix po czterech porażkach z rzędu będzie chciała się przełamać. Komu uda się wykonać założony plan? O tym przekonamy się za ok. 40 minut!

3' Drugie przewinienie Nokii.
3' Łukasz Waksmański broni uderzenie Sławomira Maczugi z bliskiej odległości.
4' GOL! (1-0) - Po podaniu Przemysława Stefańczyka bramkę zdobywa Piotr Rybak.
6' Grzegorz Bogacz na wolne pole do Michała Biernackiego, a ten uderza na bramkę i piłka po rykoszecie wychodzi na rzut rożny.
8' "Na raty" strzał z dystansu Krzysztofa Walczaka chwyta Łukasz Waksmański.
11' Bramkę zdobywa Dariusz Przepiórka, lecz sędzia jej nie uznaje, bowiem futbolówka wcześniej wyszła na aut.
13' Z "dużego" palca obok bramki uderza Piotr Rybak!
18' GOL! (2-0) - Ależ efektowny swojak "piętą" Bartosza Goławskiego po uderzeniu Michała Wróblewskiego! Łukasz Waksmański bez szans! Oponix podwyższa prowadzenie!
23' Oko w oko z Dominikiem Muszyńskim staje Bartosz Goławski, lecz przegrywa to starcie.
26' Rafał Rejentowicz mija obrońcę, uderza na bramkę i... futbolówka odbija się od obu słupków i wraca do gry!
29' Po nodze obrońcy na rzut rożny wychodzi strzał Artura Czaińskiego.
31' Przemysław Stefańczyk w słupek, a po chwili dobitka Krzysztofa Walczaka obok bramki.
33' Po strzale Krzysztofa Walczaka futbolówka wydawało się, że zmierza w samo okienko, lecz uderzenie okazało się nieznacznie chybione i... trafiło w poprzeczkę!
35' Pu uderzeniu Piotra Rybaka piłkę zmierzającą do bramki wybija Grzegorz Bogacz.
36' Piąte przewinienie Nokii, każde kolejne skutkować będzie przedłużonym rzutem karnym.
36' GOL! (3-0) - Kolejne trafienie dla Oponixu, a jego autorem Piotr Rybak, który precyzyjnym strzałem z rzutu wolnego zaskakuje Łukasza Waksmańskiego.
37' - Czas dla Nokii.
40' GOL! (4-0) - Zabawił się z bramkarzem Przemysław Stefańczyk i zakończył strzelanie w tym spotkaniu.