Skład: Guziejewski, Żbik, Małecki, Pawlak, Użałowicz, Schmidt
Skład: Kloczkowski, Gruszka, Kozioł, Giermek, Stachowicz, Cylny, Pałasz
28' Kamil Żbik
37' Piotr Użałowicz
38' Piotr Użałowicz
11' Mateusz Giermek
17' Dawid Kloczkowski
18' Mateusz Giermek
19' Adam Cylny
24' Ireneusz Gruszka
26' Dawid Kloczkowski
27' Marcin Stachowicz
33' Grzegorz Kozioł
34' Grzegorz Kozioł
Zawodnik meczu: Dawid Kloczkowski ()

Zapowiedź spotkania...

1' Już w pierwszej minucie Tomtex popisuje się dwoma faulami.
2' Dwie udane interwencje Pałasza. Car-Zone już dobrze rozgrzał bramkarza Tomtexu.
3' Schmidt świetnie broni strzał Kloczkowskiego.
4' Gruszka przecina groźne podanie Użałowicza do Żbika.
8' Chwila wyrównanej gry z akcjami obu ekip, ale bez klarownych sytuacji.
10' Pawlak gubi dryblingiem rywala, ale jego strzał trafia w spojenie.
11' (1:0) Kozioł zagrywa do Giermka z rzutu rożnego,a ten pewnym strzałem otwiera wynik spotkania.
13' (1:1) Żbik z lewej strony nie podaje, ale strzałem pod poprzeczkę doprowadza do wyrównania.
14' (1:2) Piłkę traci Gruszka, a Żbik stając oko w oko z Pałaszem, pakuje piłkę w siatce, po brazylianie.
15' Szybka kontra Car-Zone, Żbik strzela, ale Pałasz przeniosi piłkę nad poprzeczką.
16' Użałowicz fenomenalnym zwodem mija obrońcę, ale strzela niecelnie.
17' (2:2) Kozioł strzela, piłka odbija się od obrońcy i Kloczkowski uderza z dystansu nie do obrony.
18' (3:2) Kozioł na skrzydło do Stachowwicza, ten mocno wszerz do Giermka i gol.
19' (4:2) Schmidt podaje do Cylnego, a ten nie marnuje prezentu i podnosi prowadzenie.
21' Uźałowicz schodzi do boku, ale jego strzał tylko ociera się o poprzeczkę.
22' Kozioł zamiast wyłożyć piłkę jak na patelni Cylnemu strzela. Faaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaatalna decyzja.
24' (5:2) Cylny podaje do Gruszki i ten mimo interwencji obrońcyyyyyyyyy wpycha piłkę do siatki
25' (5:3) Użałowicz szybko odpowiada i redukuje dystans.
26' (6:3) Małecki trafia w słupek, szybka kontra Tomtexu, Giermek do Kloczkowskiego i GOL!
27' (7:3) Żbik w spojenie, znowu kontra Tomtexu i Stachowicz trafia 7 bramkę dla szarych.
28' (7:4) Żbik wpada w pole karny i kompletuje hattricka.
33' (8:4) Giermek do Koźioła i Tomtex chyba juź tego prowadzenia nie zmarnuje.
34' (9:4) Kozioł znów nie podaje, tym razem kończy skutecznie swoją idywidualną akcję.

37' (9:5) Użałowicz z rzutu wolnego płasko przy słupku.

38'  (9:6) Guziejewski do Uźałowicza i znów gola. Na odrabianie strat moźe już braknąć czasu.

39' Strzał Użałowicza broni Pałasz.