02.02 godz. 18:40, Przesmyckiego 10, Sedzia: Marcin Niciński
( 0 : 2 )
Skład: Pustelnik, Rot, Więcek, Kosicki, Stec, Malicha, Grzybowski
Skład: Stefańczyk, Lewalski, Rejentowicz, Walczak, Wróblewski, Goździk, Rybak, Muszyński
3' Paweł Pustelnik
17' Radosław Kosicki
22' Aleksander Grzybowski
25' Radosław Kosicki
26' Rafał Więcek
32' Rafał Więcek
35' Aleksander Grzybowski
31' Krzysztof Walczak
33' Michał Goździk
34' Piotr Rybak
Zawodnik meczu: Rafał Więcek (Autor dwóch goli i dwóch asyst. Rafał w tym spotkaniu był najbarwniejszą postacią na parkiecie. Na wyróżnienie zasługują Aleksander Grzybowski oraz bramkarz Tigersów Waldemar Stec.)

Oba zespoły mają jeszcze szansę na brązowe medale, Oponix dziś bez swoich filarów, Marka Koniecznego oraz bramkarza Zbigniewa Piechnika. Tigersi natomiast będą musieli poradzić sobie bez snajpera, Łukasz Nowaka.

3' (0:1) Więcek zagrywa daleką górną piłkę do Pustelnika, a ten główką pokonuje bramkarza.
9' Stec broni micny strzał Piotra Rybaka.
12' Jakub Lewalski może doprowadzić do wyrównania ale nieczysto trafia w piłkę i tą bez problemu wybija Stec.
15' Rejentowicz w sytuacji sam na sam posyła piłkę obok słupka
16' Bramkarz Oponixu broni strzał Więcka!
17' (0:2) - Dominik Muszyński pokonany po raz drugi w tym spotkaniu, tym razem nie miał szans przy dwójkowej akcji Malicha - Kosicki!
20' Muszyński odpiera atak Tigersów, szybka kontra... Stefańczyk strzela z ostrego kąta, ale świetnie broni Waldemar Stec.
22' (0:3) - Aleksander Grzybowski nie marnuje sytuacji sam na sam z bramkarzem Oponixu i piłka w siatce!
25' Kosicki i Więcek w sytuacji dwa na jeden z Muszyńskim, ale ten drugi pod naciskiem wracającego obrońcy pudłuje!
25' (0:4) - Tigers rozklepują defensywę Oponixu, akcję wykańcza Radosław Kosicki po podaniu Kamila Rota
26' (0:5) - Tygrysy idą za ciosem! Rafał Więcek podwyższa prowadzenie!
31' (1:5) - Oponix trafia w tym meczu po raz pierwszy, Krzysztof Walczak zamienia na bramkę podanie Michała Goździka!
32' (1:6) - Szybka odpowiedź podrażnionych Tygrysów! Rafał Więcek po raz drugi w dzisiejszym meczu pokonuje bramkarza Oponixu.
33' (2:6) - Ależ wymiana ciosów, po zagraniu Piotra Rybaka gola zdobywa Michał Goździk.
34' - żółtą kartką za atak na nogi rywala ukarany został Piotr Rybak.
35' (2:7) - Aleksander Grzybowski skutecznie zamyka akcję swojego zespołu i Tygrysy prowadzą już 7:2!

Tigers gładko ograli rywala i przeeedłużyli swoje szanse na podium w tym sezonie. Dużo będzie jednak zależało od rywali. Oponix już bez szans na medale, ze spokojem mogą skupić się na walce o utrzymanie.