02.02 godz. 20:20, Przesmyckiego 10, Sedzia: Marcin Niciński
Skład: Wędzonka, Kurman, Marszałek, Orszewski, Kozubek, Gościniak, Ziaja
Skład: Rudy, Bogacz, Goławski, Laskowski, Fuchsig, Biernacki, Goławski, Suchecki, Bober
4' Artur Kozubek
15' Piotr Laskowski
26' Michał Biernacki
35' Piotr Ziaja (Gol samobójczy)
38' Grzegorz Goławski
Zawodnik meczu: Grzegorz Goławski (Mocno pracował w defensywie, a także w ofensywie. W tej pierwszej formacji dopuścił do utraty jednego gola, a w drugiej sam wpisał się na listę strzelców. W ekipie przegranych wyróżnienie dla Piotra Wędzonki. )

Ostatni sobotni mecz to typowy mecz na przełamanie. W nim zmierzą się dwie najgorsze do tej pory drużyny w Superlidze, a co za tym idzie dwie, które jeszcze nie cieszyły się z odniesienia wygranej. Mowa o przedostatniej Nokii i ostatniej Politechnice OldBoys. Obie ekipy przystąpią do tego meczu zmotywowane, ale zagrają też w bardzo okrojonych składach. Nokia m.in bez Michała Grobelnego i Dominika Kaczmara, a "Polibuda" znowu bez Marcina Backera i Dariusza Głowackiego.

3' Instynktowna interwencja Andrzeja Bobera po strzale Radosława Kurmana.
4' (0:1) - Rozmontowana defensywa Nokii i z bliska bramkarza pokonuje Artur Kozubek.
10' Mocny strzał Michała Biernackiego zza pola karnego nieznacznie przelatuje obok bramki.
15' (1:1) - Mocne uderzenie Piotra Laskowskiego i piłka wpada niemalże w same okienko bramki strzeżonej przez Piotr Ziaja.
19' Strzał Piotra Wędzonki nogą zatrzymuje Bober.
20' Kapitalna interwencja Bobera po strzale Kurmana.
20' Szybka kontra Nokii i Wędzonka wybija piłkę zmierzają do pustej bramki.
26' - Biernacki fauluje Wędzonkę i zostaje ukarany żółtą kartką.
28' Potężne uderzenie Kozubka z rzutu wolnego i świetnie Bober odbija piłkę do boku.
29' - Czas dla Politechniki!
31' Bardzo dobra interwencja Bobera po mocnym strzale Marszałka.
33' Rozmontowana defensywa Nokii. Orszewski wystawia piłkę jak na tacy Kurmanowi, a ten z najbliższej odległości przenosi futbolówkę nad poprzeczką.
34' Kontra Nokii zakończona zostaje strzałem z prawej strony przez Kacpra Sucheckiego - w słupek!
35' (2:1) - Po strzale Sucheckiego pechowo interweniuje Ziaja i przepuszcza piłkę do bramki. Mamy samobója i prowadzenie Nokii.
36' Klepka Politechniki. Wędzonka na "pustaka" do Kurmana, a ten kończy całą akcję strzałem w boczną siatkę!
37' Kozubek kontra Bomber. Kiper Nokii skraca kąt, a napastnik rywali przenosi futbolówkę obok bramki.
38' Kontratak Nokii. Zza pola karnego strzela Biernacki - Ziaja zbija piłkę do boku!
38' (3:1) - Kolejny strzał znajduje już drogę do bramki, a bramkarza "Polibudy" mocnym uderzeniem przy słupku pokonuje Grzegorz Goławski.
39' Bartosz Goławski zabiera piłkę Wędzonce, staje oko w oko z Ziają i przegrywa ten pojedynek!
40' - Czas bierze Nokia!
40' Strzał, chyba rozpaczy Marszałka przelatuje obok bramki.

W meczu Nokii z Politechniką zaciętości nie brakowało, ale powiedzieć, że było to porywające spotkanie - nie możemy. Wydawało się, że zakończy się na podziale punktów, ale w końcówce spotkania zespół Michała Grobelnego zadał dwa ciosy i tym samym zwyciężył - 3:1. Była to premierowa wygrana tej drużyny w tym sezonie i sprawiła, że Nokia nadal szanse na uniknięcie degradacji. Co do "Polibudy" to znowu zawiodła, przegrała szósty mecz z rzędu i jako jedyny przedstawiciel Superligi - jeszcze tej zimy nie zapunktowała. Już jutro team Jarosława Marszałka "stanie w szranki" z Na Szańcach 7A, a Nokię czeka pojedynek z Oponixem.