27.01 godz. 16:45, Przesmyckiego 10, Sedzia: Marcin Niciński
2 : 8
( 0 : 5 )
Skład: Pondel, Kloczkowski, Karczewski, Gruszka, Rudzki, Giermek, Stachowicz, Cylny, Pałasz
Skład: Piechnik, Stefańczyk, Rejentowicz, Walczak, Konieczny, Maczuga, Wróblewski, Ciesielski
3' Dawid Kloczkowski
6' Damian Rudzki
13' Adam Cylny
14' Adam Cylny
18' Adam Cylny
28' Tomasz Pondel
33' Damian Rudzki
35' Damian Rudzki
31' Marek Konieczny
32' Marek Konieczny (Rzut karny)
Zawodnik meczu: Damian Rudzki (Wyróżnienie Adam Cylny.)

Zapowiedź meczu....

2' - Uderzenie Cylnego, futbolówka poszybowała wysoko nad poprzeczką.
3' (0:1) Wynik spotkania otwiera Dawid Kloczkowski!
5' - Kąśliwy strzał Rudzkiego, jednak niecelny.
6' - W odpowiedzi również niecelne uderzenie Michała Wróblewskiego.
6' (0:2) Zbyszka Piechnika strzałem z rzutu wolnego pokonuje Damian Rudzki!
7'  - Rudzki przed szansą na gola numer dwa, w pierwsze tempo broni to Piechnik, dobitka też nie udaje się graczowi Tomtexu, który ląduje zaplątany w siatce za linią końcową.
8' - Strzał Janka Ciesielskiego i fantastyczna interwencja Dawida Pałasza!
13' (0:3) Rudzki zabiera piłkę Koniecznemu, późniejszy strzał Zbyszek Piechnik broni, ale dobitki Cylnego już nie!
14' (0:4) Ryzykowanie grający Oponix zostaje ukarany za wycieczkę Piechnika - piłkę w pustej bramce i to z własnej połowy umieszcza Adam Cylny!
16' - Niecelne uderzenie najbardziej ofensywnego bramkarza naszej ligi - Zbyszka Piechnika.
17' - Zderzenie Piechnika z Rudzkim tuż przed polem karnym, zawodnicy Oponixu nie zgadzają się z decyzją arbitra Nicińskiego, błąd arbitra dostrzega też Tomtex i oddaje rywalom piłkę.
18' (0:5) Ta dwójka robi konkretną różnicę! Rudzki do Cylnego i mamy już 5:0 na tablicy wyników, a do tego Adamowi można już gratulować hat-tricka!
21' - Adam Cylny chciał pobić osobisty rekord odległości zdobycia gola - tym razem Adam próbuje swoich sił z własnego pola karnego i słupek ratuje Zbyszka Piechnika! "K****, jakby mu to weszło to bym mu buty wiązał przed każdym meczem" - deklaruje Organizator Wiktorowski. Całość dobijać próbował jeszcze Rudzki, ale Piechnik nie dał się zaskoczyć.
24' - Strzał Stefańczyka broni Pałasz, dobitka Rejentowicza ociera się o słupek.
25' - Rejentowicz z dystansu, futbolówkę pewnie przechwytuje Pałasz.
28' (0:6) "Szóstego gola dla Tomtexu zdobywa Tomasz Maksymilian Pondel" - słyszymy ze stolika. Tomtex -Oponix sześć zerko!
31' (1:6) Pierwsze trafienie dla Oponixu - Marek Konieczny delikatnym ale precyzyjnym strzałem posyła piłkę obok Dawida Pałasza!
32'   (2:6) Konieczny po raz drugi - tym razem dla odmiany z rzutu karnego!
33' (2:7) Siódmego gola dla Tomtexu zdobywa nie kto inny jak grający w koszulce z nr "7" Damian Rudzki! Należy zaznaczyć, że strzał zostaje oddany z połowy Tomtexu!
35' (2:8) "Ale zaje*** w okno!" - obrazowo opisuje ósmą bramkę dla Tomtexu Organizator Rozgrywek. Gratulujemy tego ślicznego gola i hat-tricka zarazem Panie Damianie!
36' - "W szarym już nie wygląda jak irańska siatkarka" - z nutą żalu w głosie stwierdza Organizator. Tymczasem szkoleniowiec Michał Pondel aż wstał z ławki i znów powoli zaczyna się gotować, mimo iż o wynik może już raczej być spokojny.
38' - Pałasz dostaje piłką solidnie w brzuch, mamy chwilkę przerwy.