27.01 godz. 14:15, Przesmyckiego 10, Sedzia: Andrzej Malec
8 : 13
( 3 : 6 )
Skład: Guziejewski, Guziejewski, Żbik, Małecki, Synowiec, Pawlak, Użałowicz, Witek, Schmidt
Skład: Krzysztofczyk, Surmaczewski, Rożek, Olejnik, Węgłowski, Kruszona, Falkiewicz, Łazorczyk, Łopatecki, Majchrowicz
4' Tomasz Guziejewski
9' Dawid Witek
13' Arkadiusz Pawlak
14' Paweł Synowiec
15' Piotr Użałowicz
17' Dawid Witek
20' Kamil Żbik
25' Kamil Żbik
31' Dawid Witek
33' Kamil Żbik
35' Dawid Witek
35' Robert Małecki
37' Robert Małecki
38' Tomasz Guziejewski (Rzut karny)
2' Marek Surmaczewski
16' Konrad Schmidt (Gol samobójczy)
18' Damian Łopatecki
24' Witold Krzysztofczyk
27' Łukasz Łazorczyk
28' Marek Rożek
30' Łukasz Majchrowicz
36' Marek Surmaczewski
39' Łukasz Łazorczyk
40' Łukasz Łazorczyk
Zawodnik meczu: Dawid Witek ()
MPK Wrocław    vs    Car-Zone Wrocław

MPK Wrocław po wzmocnieniu się kilkoma wartościowymi zawodnikami może namieszać w Superlidze, Car-Zone Wrocław z pewnością tych wzmocnień się nie przestraszy i ze spokojem będzie chciał podążać w kierunku obrony tytułu. Czy MPK stanie im na tej drodze, dowiemy się za niespełna 50 minut.

2' GOL! (1:0) Już w 2 minucie meczu oglądamy bramkę MPK, dobre podanie Łukasza Majchrowicza wykorzystuje Marek Surmaczewski!
4' GOL! (1:1) Szybka odpowiedź Car-Zone, Dawid Witek podaje do niepilnowanego Tomka Guziejewskiego, a ten spokojnie posyła piłkę do bramki!
6' Piotr Użałowicz strzela po dalszym słupku lecz futbolówka minimalnie przelatuje tuż obok prawego słupka bramki Mpk.
9' GOL! (1:2) Uderzenie z dystansu autorstwa Dawida Witka znajduje drogę do bramki i Car-Zone już na prowadzeniu.
11' Dobra interwencja golkipera MPK, Marek Rożek broni uderzenie z bliskiej odległości Arka Pawlaka.
13' GOL! (1:3) Arek Pawlak posyła piłkę pomiędzy nogami bramkarza, asystę przy tym trafieniu zalicza Kamil Żbik.
14' GOL! (1:4) Podanie Tomka Guziejewskiego do Pawła Synowca, a ten nie daje szans na skuteczną interwencję bramkarzowi MPK i zdobywa swojego 1 gola w tym pojedynku.
15' Żółtym kartonikiem zostaje ukarany za faul.
16' GOL! (2:4) Po rozegranym rzucie wolnym, piłka znajduje się pod nogami Łukasza Łazorczyka i futbolówka po jego strzale odbija się od słupka, następnie od bramkarza Car-Zonu i wpada do bramki!
17' GOL! (2:5) Dawid Witek szybko odpowiada na trafienie rywali i podcinając piłkę zdobywa swojego 2 gola w meczu.
18' GOL! (3:5) MPK nie daje za wygraną i strzela kolejnego gola. Dobrym podaniem popisuje się Marek Falkiewicz, a piłkę do bramki pakuje Damian Łopatecki.
19' Adam Kruszona oddaje mocne uderzenie z lewej nogi lecz piłka zatrzymuje się na słupku bramki Konrada Szmidta.
20' GOL! (3:6) Kamil Żbik tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego zabawił się z obroną rywali i posyła piłkę do bramki tuż obok interweniującego bramkarza MPK.
21' Witold Krzysztofczyk podaje do niepilnowanego Majchrowicza i kapitalną interwencją popisuje się bramkarz Car-Zone!
22' Paweł Synowiec w sytuacji sam na sam przegrywa pojedynek z bramkarzem MPK Markiem Rożkiem!
24' Witold Krzysztofczyk jest niezadowolony z decyzji sędziego i został ukarany żółtym kartonikiem za niesportowe zachowanie.
25' GOL! (3:7) Kamil Żbik pakuje piłkę do pustej bramki po dobrym podaniu Tomka Guziejewskiego.
26' Strzał z pola karnego Marka Surmaczewskiego, dobrze piłkę odbija bramkarz Konrad Szmidt.
27' GOL! (4:7) Szybki kontratak w wykonaniu MPK, Łukasz Łazorczyk strzela tuż obok interweniującego bramkarza i zdobywa swojego 1 gola w tym meczu.
28' Żółta kartka dla Marka Rożka za faul na Dawidu Witku i mamy rzut karny dla Car-Zone, do piłki podchodzi sam poszkodowany i znakomitą interwencją popisuje się golkiper MPK!
30' GOL! (5:7) MPK zmiejsza stratę do rywali, Łukasz Majchrowicz mija golkipera Car-Zone i pakuje piłkę do pustej bramki!
31' GOL! (5:8) Dobre podanie Pawła Synowca wykorzystuje Dawid Witek i mamy koleją bramkę w jego wykonaniu.
33' GOL! (5:9) Kontratak drużyny Tomka Guziejewskiego, Dawid Witek podaje do niepilnowanego Kamila Żbika, a ten pakuje piłkę do pustej bramki MPK!
35' GOL! (5:10) Znakomita bramka Dawida Witka! Zawodnik Car-Zone posyła piłkę lobem do bramki rywali!
35' GOL! (5:11) Robert Małecki wpisuje się pierwszy raz dziś na listę strzelców bo strzale w góry róg bramki MPK!
36' GOL! (6:11) Marek Surmaczewski zdobywa gola po płaskim strzale.
37' GOL! (6:12) Robert Małecki jak rasowy snajper znajduje się w polu karnym, Dawid Witek wstrzeliwuje piłkę w pole karne, a będący tam Robert pakuje ją do siatki!
38' GOL! (6:13) Marek Rożek fauluje Tomka Guziejewskiego w polu karnym i sędzia Andrzej Malec wskazuje na "wapno". Do piłki podchodzi sam poszkodowany i pokonuje golkiera MPK.
39' GOL! (7:13)  Kolejny gol dla MPK,  Łukasz Łazorczyk wpisuje się na listę strzelców.
40' GOL! (8:13) Surmaczewski podaje do niepilnowanego Łazorczyka i tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego zdobywa ostatniego gola w tym pojedynku.

Wydawało się, że MPK Wrocław będzie w stanie zagrozić Car-Zonowi, jednak boisko zweryfikowało już w drugiej połowie zwycięzcę tego pojedynku.

autor: Marcin Niciński