26.01 godz. 20:20, Przesmyckiego 10, Sedzia: Marcin Niciński
11 : 1
( 7 : 0 )
Skład: Waksmański, Rudy, Kaczmar, Goławski, Biernacki, Czaiński
Skład: Paukszt, Rejmer, Zdun, Parossa, Kubasiewicz, Galuś, Hajdamowicz, Litwa, Pyzłowski
40' Michał Biernacki
2' Łukasz Waksmański (Gol samobójczy)
3' Piotr Galuś
11' Konrad Hajdamowicz
17' Adam Kubasiewicz
18' Grzegorz Paukszt
18' Jakub Rejmer
20' Jakub Rejmer
23' Dominik Litwa
25' Konrad Hajdamowicz
37' Piotr Galuś
38' Adam Kubasiewicz
Zawodnik meczu: Jakub Rejmer (Zdecydowanie najlepszy zawodnik w tym spotkaniu, a to wszystko można wyczytać w relacji, a także w wykręconych statystykach.)

Patrząc na kadrę SEEVu, a następnie porównując kadrę Nokii można śmiało zaryzykować stwierdzenie, że Łukasz Waksmański będzie miał dzisiaj ręce pełne roboty. Czy ekipa Piotra Turskiego urządzi sobie dzisiaj strzelanie czy może Nokia sprawi nam miłą sensację?

2' Piotr Galuś jest faulolowany w polu karnym i sędzia wskazuje na "wapno".
2' GOL! (1-0) - Do piłki podchodzi Jakub Rejmer, oddaje strzał i futbolówka trafia w poprzeczkę, a następnie odbija się od pleców Łukasza Waksmańskiego i wpada do siatki!
3' GOL! (2-0) - Piotr Galuś podwyższa prowadzenie swojego zespołu poprzez umieszczenie piłki obok zdezorientowanego Łukasza Waksmańskiego.
6' Uderzenie Dominika Litwy przelatuje obok bramki, a po chwili w dogodnej sytuacji myli się Kamil Pyzłowski.
8' Artur Czaiński oddaje strzał na bramkę i kapitalnie nogą interweniuje Radosław Parossa.
10' Z dystansu uderza Dominik Kaczmar i piłka przelatuje obok bramki strzeżonej przez Parossę.
11'   GOL! (3-0) - Autorem trzeciej bramki dla SEEVu Konrad Hajdamowicz.
13' Ostatnie minuty to lepsza gra Nokii, lecz jak narazie bez efektów w postaci zdobyczy bramkowej.
13' Rejmer z pola karnego i piłkę na rzut rożny odbija Waksmański.
14' Kamil Pyzłowski próbuje lobować bramkarza, ale Łukasz Waksmański nie daje się zaskoczyć.
16' Przekombinowali gracze SEEVu i zamiast kolejnej bramki mamy aut bramkowy dla Nokii.
17' Po raz drugi w tym meczu dobrą interwencją popisuje się Radosław Parossa, który w sytuacji sam na sam nie daje żadnych szans Michałowi Biernackiemu.
17' GOL! (4-0) - Precyzyjnym strzałem w samo okienko Łukasza Waksmańskiego pokonuje Adam Kubasiewicz.
18' GOL! (5-0) - Piłka po strzale Grzegorza Paukszta odbija się od słupka i wpada do bramki!
18' GOL! (6-0) - Nie popisał się Łukasz Waksmański po strzale z dystansu Jakuba Rejmera.
20' GOL! (7-0) - Konrad Hajdamowicz do Jakuba Rejmera i gracz SEEVu wpisuje się na listę strzelców po raz drugi.
23' GOL! (8-0) - Jakub Rejmer "piętą" do Dominika Litwy, ten oddaje strzał na bramkę i futbolówka po odbiciu się od słupka wpada do siatki!
25' GOL! (9-0) - Kolejna bramka dla SEEVu, a tym razem na listę strzelców wpisuje się Konrad Hajdamowicz.
27' Na słupku zatrzymuje się strzał Jakuba Rejmera.
29' Na rzut rożny strzał Dominika Litwy przenosi Łukasz Waksmański.
30' - Czas dla Nokii.
31' Po raz kolejny efektowna interwencja Łukasza Waksmańskiego po uderzeniu z dystansu Dominika Litwy.
33' Galuś do Rejmera, ten oddaje do Galusia i końcami palców zagranie to przecina goalkeeper Nokii.
35' Na bocznej siatce zatrzymuje się strzał Piotra Galusia.
36' Na rzut rożny strzał Dominika Kaczmara przenosi Parossa.
37' GOL! (10-0) - Po raz drugi w tym spotkaniu bramkę zdobywa Piotr Galuś.
38' GOL! (11-0) - Adam Kubasiewicz wykorzystuje dogranie Konrada Hajdamowicza i zdobywa jedenastą bramkę dla SEEVu.
40' GOL! (11-1) - W ostatniej akcji meczu wynik bramkę honorową dla Nokii zdobywa Michał Biernacki.

Nie było sensacji i ekipa Piotra Turskiego wykorzystała bramki kadrowe Nokii i zdemolowała swoich rywali. SEEV pewnie zmierza ku mistrzowskim tytule, zaś Michał Grobelny i spółka dość mocno pukają w drzwi nazywana pierwszą ligą.