13.01 godz. 15:05, Przesmyckiego 10, Sedzia: Andrzej Malec
Skład: Jastrzębski, Rudy, Kaczmar, Bogacz, Goławski, Grobelny, Fuchsig, Czaiński, Suchecki
Skład: Pustelnik, Brychcy, Rot, Nowak, Więcek, Kosicki, Stec
15' Rafał Więcek
25' Łukasz Nowak
37' Łukasz Nowak
38' Radosław Kosicki
Zawodnik meczu: Kamil Rot (Kamil jak na kapitana przystało poprowadził swój zespół do wygranej. Grał niczym profesor, zarówno w defensywie, jak i w ofensywie. Rot zaliczył dwie asysty. )

Wyrównanie zapowiada się mecz pomiędzy Tigers a Nokią. Pierwsi po wygranej w pierwszej kolejce, przegrali dwa kolejne mecze i plasują się tuż nad strefą spadkową. O dwa punkty mniej ma team Michała Grobelnego, który rozegrał dotychczas dwa spotkania. Jedni i drudzy będą więc chcieli zgarnąć komplet oczek, ale komu ta sztuka się uda? Czas pokaże!

2' Łukasz Nowak staje oko w oko z Wojciechem Jastrzębskim i strzela nieznacznie obok bramki.
5' Składna akcja Tigers i w ostatniej chwili piłkę zmierzającą do pustej bramki wybija Paweł Pustelnik.
5' Dominik Kaczmar huknął z dystansu i słupek idzie na ratunek Waldemarowi Stecowi!
6' Jeszcze raz Kaczmar, tym razem obok bramki!
6' Konrad Fuschig może dać prowadzenie Nokii, ale mając przed sobą tylko i wyłącznie bramkarza - trafia wprost w słupek!
10' Kaczmar piętą zgrywa piłkę do Bogacza, a ten strzela sprzed pola karnego wprost w Steca!
11' Nowak mija obrońcę i strzela mocno, ale jego uderzenie świetnie broni Jastrzębski!
14' Ładna indywidualna akcja Fuschiga, który sprytnym zwodem mija najpierw jednego, po chwili drugiego obrońcę Tigers i mając przed sobą tylko i wyłącznie Steca - trafia w słupek!
15' (1:0) - Kamil Rot pociągnął z akcją prawą stroną i tuż przy linii końcowej zagrywa w pole karne do Rafała Więcka. Ten idealnie dokłada nogę i kieruje futbolówkę do siatki, tuż przy słupku!
18' Rot zagrywa na prawą stronę do Kosickiego, a ten huknął ile fabryka dała, ale Jastrzębski udanie odbija piłkę na rzut rożny.
19' Kontra Nokii. Kacper Suchecki może doprowadzić do wyrównania, ale przegrywa pojedynek jeden na jeden z dobrze wychodzącym z bramki Stecem.
20' Karol Brychcy strzela z woleja i świetnie jego uderzenie broni bramkarz.
22' Rot-Więcek-Rot i kapitan "Tygrysów" staje oko w oko z Jastrzębskim i przegrywa ten pojedynek!
23' Więcek na wślizgu strzela - wprost w golkipera Nokii!
24' Pustelnik mija bramkarza i strzela, ale instynktownie jego uderzenie broni Jastrzębski.
25' (2:0) - Kolejna asysta Rota w tym spotkaniu i tym razem korzysta z niej Nowak, który umieszcza futbolówkę w siatce między nogami bramkarza!
28' Więcek do Nowaka, a ten przegrywa pojedynek jeden na jeden z Jastrzębskim!
30' Prostopadłe zagranie Pustelnika w pole karne do Więcka, a ten z najbliższej odległości uderza wprost w bramkarza!
30' Szczęście dzisiaj dopisuje Stecowi. Na jego bramkę strzela Artur Czaiński i znowu mamy słupek!
34' Rot zabiera się z piłką i strzela sprzed pola karnego. Nie był to jednak zbyt mocny strzał i na raty po nim interweniuje Jastrzębski!
34' Dobre wyjście z bramki Steca i Kaczmar zostaje zatrzymany!
37' (3:0) - Stec zagrywa na pole karne do Nowaka, ten zabiera się z piłką i płaskim strzałem przy dalszym słupku pokonuje Jastrzębskiego po raz drugi w tym meczu!
37' - Czas dla Nokii!
38' - Faul Kosickiego i żółta kartka dla niego!

Tigers zrehabilitowało się za wczorajszą porażkę z Tomtexem i ograło Nokię - 3:0. Jest to zasłużona wygrana, chociaż trzeba powiedzieć, że "Tygrysom" dopisywało dzisiaj szczęście, bowiem kilkukrotnie Nokia obijała słupki bramki Waldemara Steca. Liczy się jednak to co w sieci, bo przecież to daje punkty. Dzięki wygranej team Kamila Rota wskakuje na piąte miejsce w tabeli, natomiast Nokia poprzez porażkę spada do strefy spadkowej i nadal musi czekać na pierwszą wygraną w sezonie! O takową powalczy za tydzień z zamykającym tabele Realem Compensacion. Tigers czeka zaś starcie z Car Zone Wrocław.