06.01 godz. 13:30, Przesmyckiego 10, Sedzia: Andrzej Malec
Politechnika Oldboys
2 : 5
( 2 : 0 )
Skład: Guziejewski, Guziejewski, Żbik, Żak, Małecki, Synowiec, Użałowicz, Witek, Jurga, Jarząb
Skład: Wędzonka, Nowak, Kurman, Marszałek, Backer, Głodek, Orszewski, Kozubek, Borowiak, Gościniak
22' Dawid Witek
25' Piotr Użałowicz
30' Mateusz Żak
35' Dawid Witek
40' Dawid Witek
12' Mateusz Gościniak
14' Radosław Kurman
Zawodnik meczu: Dawid Witek (Cichy bochater ekipy Car-Zone Wrocław! Aktywny przez całe spotkanie, a to przyniosło efekt w postaci trzech zdobytych bramek!)

Wczoraj Politechnika przegrała z Oponixem, a dzisiaj czeka ją starcie z Car-Zone, który pokonał Nokię. Statystyki wskazują na ekipę Damiana Guziejewskiego, lecz póki piłka w grze to wszystko jest możliwe!

3' Rozmontowana defensywa Car Zone Wrocław i akcja Politechniki zostaje zakończona strzałem przez Radosława Kurmana - w słupek!
5' Dwie dobre interwencje Przemysława Nowaka, który najpierw wygrywa starcie z Piotrem Użałowieczem, a po chwili odbija uderzenie Kamila Żbika.
8' Piotr Użałowicz na wolne pole do Roberta Małeckiego, a ten uderza prosto w goalkeepra Politechniki.
12' GOL! (1-0) - W zamieszaniu w polu karnym najprzytomniej zachowuje się Mateusz Gościniak i  strzałem "pod ladę" zaskakuje Przemysława Jarząba! Mamy prowadzenie PWRu!
14' GOL! (2-0) - "Rozklepana" obrona Car-Zone i prowadzenie "Oldboys" podwyższa Radosław Kurman.
16' Mateusz Żak podaje do Tomasza Guziejewskiego, a ten uderza nad poprzeczką.
18' Z kontrą wychodzą zawodnicy Politechniki, Marcin Orszewski zagrywa do Oskara Zająca, a zawodnik "PWRu" nieznacznie się myli.
21' Ależ pech Tomasza Guziejewskiego, który obija słupek bramki strzeżonej przez Przemysława Nowaka.
22' GOL! (2-1) - Sprawy w swoje ręce bierze Dawid Witek i po indywidualnej akcji zaskakuje Przemysława Nowaka.
24' Trwa natarcie ekipy Car-Zone ale dobrze w defensywie spisuje się Politechnika Oldboys.
25' GOL! (2-2) - Kamil Żbik na wolne pole do Piotra Użałowicza, a ten z ostrego konta pokonuje Nowaka! Mamy remis!
27' Zbyt lekko na bramkę uderza Mateusz Żak i futbolówkę chwyta bramkarz "PWRu".
28' Dobra kontra Car-Zone, lecz wślizgiem akcji nie kończy Tomasz Guziejewski.
29' Z rzutu wolnego prosto w mur strzela Mateusz Żak.
30' GOL! (2-3) - Ależ remontada ekipy Damiana Guziejewskiego, przegrywali dwoma bramkami, a już odbrobili straty z nawiązką! Strzelcem gola dającego wyrównanie Mateusz Żak!
32' Błąd Przemysława Nowaka przy wznawianiu gry, który z "piątki" podaje do... Kamila Żbika, a gracz Car-Zone sprytnym lobem uderza minimalnie nad bramką.
35' GOL! (2-4) - Bramkę dla Car-Zone zdobywa Dawid Witek i teraz to team Damiana Guziejewskiego prowadzi dwoma trafieniami.
37' Piąte przewinienie ekipy Car-Zone, każdy kolejny faul skutkować będzie przedłużonym rzutem karnym.
38' Przedłużony rzut karny dla Politechniki Oldboys!
38' Próba nerwów między Arturem Kozłubkiem, a Przemysławem Jarząbek, długie rozbieg, strzał i... kapitalnie interweniuje goalkeeper "Żółto-czarnych"!
40' GOL! (2-5) - W ostatniej akcji tego meczu hattricka kompletuje Dawid Witek i tym samym przypieczętowuje zwycięstwo swojej ekipy!

Faworyt w pierwszej połowie zlekceważył rywala, a to sprawiło, że "PWR" na przerwę schodził z dwubramkowym prowadzeniem. Po zmianie stron "piąty" bieg wrzucili gracze Damiana Guziejewskiego i z kazdą kolejną minutą punktowali rywala. Po pierwszym weekendzie w wykonaniu tych drużyn mamy bilans po dwa: dwa zwycięstwa Car-Zone Wrocław i dwie porażki Politechniki Oldboys.