06.01 godz. 15:55, Przesmyckiego 10, Sedzia: Andrzej Malec
Skład: Paukszt, Rejmer, Parossa, Kubasiewicz, Galuś, Hajdamowicz, Pirga, Litwa, Ujas
Skład: Sornat, Cacanakos, Bienias, Krzysztofczyk, Surmaczewski, Rożek, Kruszona, Falkiewicz, Lotarski, Łazorczyk, Majchrowicz
5' Kamil Pirga
8' Kamil Pirga
19' Kamil Pirga
21' Jakub Rejmer
22' Konrad Hajdamowicz
26' Kamil Pirga
30' Piotr Galuś
33' Piotr Galuś
35' Piotr Galuś
40' Jakub Rejmer
28' Marek Surmaczewski
29' Marek Surmaczewski
40' Marek Surmaczewski
Zawodnik meczu: Kamil Pirga (Co tu dużo mówić - sześć goli jednego zawodnika w meczu na takim poziomie robi wielkie wrażenie. Wielkie brawa dla tego Pana! Wyróżnić należy także Pawła Ujasa.)

Przedostatnim meczem, który odbędzie się w drugim tygodniu będzie starcie pomiędzy MPK, które do tek pory jeszcze nie punktowało i celującym w medale Seev, które ma na koncie już dwa zwycięstwa tej zimy. Zdecydowanym faworytem tego meczu będzie ekipa Piotra Turskiego. Czy MPK zdoła się przeciwstawić mocnemu przeciwnikowi? Sprawdźmy!

3' - Minimalnie niecelny strzał Rejmera.
5' (0:1) MPK zapomniało przegubowca z zajezdni, a kara za to może być tylko jedna - bramka. Na listę strzelców wpisuje się Kamil Pirga, asystę natomiast zapisujemy Pawłowi Ujasowi.
7' - Rożek wygrywa pojedynek z Adamem Kubasiewiczem.
8' (0:2) Kamil Pirga pokonuje bramkarza MPK po raz drugi! Po raz drugi przy tym wszystkim asystuje Paweł Ujas.
12' - Dobry strzał Galusia, lepszy w tej całej sytuacji okazuje się jednak Marek Rożek.
13' - Niecelny strzał Rejmera, powoli zaczyna się gotować Wiciu Krzysztofczyk na swoich kolegów.
15' - Szansa na gola przed MPK, na wysokości zadania staje jednak Radek Parossa.
19' (0:3) Co ten duet dzisiaj gra! Ujas do Pirgi i mamy hat-tricka!
W przerwie publiczność zabawia niezawodny Grzesiu Paukszt, który daje pokaz koszykówki na najwyższym poziomie. Szanujemy.
21' (0:4) Na cztery do zera ładnym strzałem z przedpola podwyższa Kuba Rejmer!
22' (0:5) Kuba do gola dokłada jeszcze asystę, a na listę strzelców wpisuje się Konrad Hajdamowicz!
25' - Pojedynek z Rejmerem wygrywa bramkarz MPK.
26' (0:6) Na trzy razy Marka Rożka pokonuje Kamil Pirga!
26' (0:7) Zgłasza się nam zero siedem, a wszystko przez to, że Kamil Pirga kontynuuje swoje show i trafia do siatki po raz piąty!
27' (0:8) Dla odmiany oglądamy gola Pawła Ujasa, który pakuje piłkę pod samą ladę, po podaniu z autu od koszykarza z Seev - Grzesia Paukszta!
28' (1:8) Odpowiedź MPK - na listę strzelców wpisuje się Marek Surmaczewski!
29' (2:8) Surmaczewski z dubletem! MPK powoli odrabia straty, choć przy takiej przewadze Seev raczej ciężko będzie, żeby coś z tego było...
30' (2:9) Hajdam do Galusia i mamy kolejnego gola Seev!
33' (2:10) Za sprawą Piotrka Galusia i jego strzału z pola karnego pęka nam dyszka!
35'   (2:11) Kuba Rejmer zwodem kładzie bramkarza, a następnie odgrywa ciasteczko do Galusia, który dokłada nogę i kompletuje tym samym hat-tricka!
37' - Parossa dobrze wychodzi z bramki i wygrywa pojedynek z Łazorczykiem.
37' - Piłka po strzale Paukszta ląduje na słupku.
40' (3:11) Surmaczewski kompletuje hat-tricka i to w bardzo ciekawy sposób - ładnie podcinając piłkę nad Parossą!
40' (3:12) Strzelaniny ciąg dalszy - po raz drugi do siatki w tym meczu trafia Kuba Rejmer!

Niezłą strzelaninę urządziło sobie Seev. MPK odpowiedziało hat-trickiem Marka Surmaczewskiego, na niewiele to się jednak zdało. Ekipa Piotra Turskiego kończy tydzień jako lider i to lider pełną gębą - z kompletem 9 punktów i imponującym bilansem 21 goli na plusie. W przyszły weekend czeka nas mecz Seev z Politechniką i MPK z Oponixem.