05.01 godz. 18:40, Przesmyckiego 10, Sedzia: Marcin Niciński
Skład: Pustelnik, Rot, Nowak, Więcek, Kosicki, Stec, Grzybowski, Lungu
Skład: Paukszt, Rejmer, Zdun, Parossa, Kubasiewicz, Galuś, Pirga, Litwa, Ujas
11' Paweł Pustelnik
13' Paweł Pustelnik
20' Łukasz Nowak
31' Radosław Kosicki
35' Łukasz Nowak
3' Kamil Pirga
7' Jacek Zdun
15' Adam Kubasiewicz
16' Adam Kubasiewicz
24' Kamil Pirga
29' Adam Kubasiewicz
30' Jacek Zdun
33' Adam Kubasiewicz
39' Adam Kubasiewicz
40' Paweł Ujas
Zawodnik meczu: Adam Kubasiewicz (Wniósł bardzo wiele do statystyk i miał spory wkład w to zwycięstwo. Adam strzelił Tigersom aż cztery bramki, w tym bardzo ważnego gola na 3:2.)

Po wygranej Oponixu nad Politechniką Seev stracił na chwilę pozycję lidera w tabeli Superligi. Za chwilę zespół Piotra Turskiego powalczy z Tigers, którzy na chwilę obecną mają na koncie tyle samo punktów co Seev - czyli trzy. W bramce Seev zabraknie dzisiaj Piotra Turskiego, ale będzie miał on godnego zastępcę - między słupkami zobaczymy bowiem Radka Parossę. Spotkanie poprowadzi arbiter Marcin Niciński. Zaczynamy!

2' - Niecelne uderzenie Kamila Rota.
3' (1:0) Mamy trzecią minutę, a to najlepszy moment, żeby uaktywnił gracz z "3" na trykocie - Waldemar Stec kapituluje po uderzeniu Kamila Pirgi!
5' - Bardzo dobra interwencja Parossy po strzale z dystansu Rafała Więcka.
7' (2:0) Jacek Zdun nie przejął się w ogóle obstawą dwóch obrońców i posłał piłkę do siatki podwyższając na 2:0, po ładnej akcji Seev!
10' - Rafał Więcek myli się o 40 centymetrów.
11' - Dobra interwencja Parossy po strzale Radka Kosickiego.
11'   (2:1) Spore zamieszanie pod bramką Seev, górną piłkę ściąga nogą Paweł Pustelnik, który zdobywa gola kontaktowego!
13' (2:2) Tygrysy pokazały pazury, a najbardziej podrapał rywala Paweł Pustelnik, który już po raz drugi pokonał Radka Parossę, wykorzystując podanie od Olka Grzybowskiego!
15' Żółtą kartką napomniany zostaje Adam Kubasiewicz.
16'   (3:2) Ofiarny strzał Kubasiewicza i gol! Piłka wpada przy dalszym słupku, a Tygrysy znów muszą gonić wynik!
20' (3:3) Tigers poszło z kontrą, Więcek zagrał do Nowaka, a ten pokonał Parossę i doprowadził do remisu!
23' - Lungu z dystansu, obok słupka.
24' (4:3) Kamil Pirga poszedł jak dzik, a całą akcję zakończył strzałem, który przełożył się na czwartego gola dla Seev!
26' - Ładny lobik w wykonaniu Galusia, niewiele zabrakło do szczęścia.
26' - Ponownie dał o sobie znać Galuś, tym razem akcja skończyła się na słupku.
28' - Mocny strzał Ujasa, górą bramkarz Tygrysów.
29' (5:3) Przejęcie Kubasiewicza, oddanie do Ujasa, podanie zwrotne, strzał Adama i gol! Seev prowadzi już różnicą dwóch bramek, a do końca zostało nam 11 minut gry!
30' (6:3) Grzesiu Paukszt zagrywa do Jacka Zduna, a ten po raz drugi w tym meczu zapisuje się w statystykach i pokonuje Waldka Steca!
30' Czas dla Tigers.
31' (6:4) Do siatki trafia Radek Kosicki, Tigers powoli odrabiają straty.
32' (7:4) I znów mamy trzy bramki przewagi Seev - na listę strzelców już po raz trzeci dzisiaj zapisuje się Adam Kubasiewicz, w roli asystenta wystąpił natomiast Piotrek Galuś!
35' (7:5) Łukasz Nowak na raty pokonuje Radka Parossę, znowu Tigers tracą dwa gole do swojego przeciwnika.
38' - Dobra interwencja Steca po strzale Galusia.
38' - Kubasiewicz przed szansą na gola numer 4, piłkę na linii bramkowej zatrzymuje jednak klatą obrońca Tygrysów.
39' (8:5) Długie dokładne podanie od Grzesia Paukszta wprost na głowę Kubasiewicza, precyzyjny strzał Adama i mamy już osiem do pięciu mili Państwo.
40' (9:5) Rejmer do Ujasa i mamy kolejnego gola dla Seev!
40' - Paukszt trafia w słupek.

W pierwszej połowie Tygrysy pokazały pazury i toczyły równorzędną walkę z Seev, w drugiej części spotkania ekipa Piotra Turskiego się rozkręciła i to na tyle, że rozbiła swojego rywala 9:5. Dzięki temu wróciła na pierwsze miejsce w ligowej tabeli, a kolejny pokaz mocy będzie mogła dać już jutro, w starciu z MPK Wrocław. Tigers na parkiet przy ul. Przesmyckiego wróci dopiero za tydzień, by powalczyć o punkty z Tomtexem.