tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . Deloitte 12 +32 34
2 . KPMG Audyt Team 12 +32 27
3 . Logintrade 12 +29 24
4 . Core Services 12 +14 24
5 . KS Widawa Wrocław 12 +11 23
6 . QIAGEN DNA Crew 12 +6 20
7 . AXA XL 12 -7 17
8 . MAHLE Shared Services 12 -12 15
9 . Brak Sponsora 12 -3 12
10 . Atos 12 -15 12
11 . FC Zbieranina 12 -3 11
12 . ZKS Monterail 12 -37 1
13 . FC ŻWiR 12 -47 -3
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej
25.02 godz. 21:00, Olimpijski boisko1, Sedzia: Marcin Niciński
KS Widawa Wrocław
Logintrade
4 : 5
( 3 : 0 )
Skład: Pondel, Pondel, Leszczyński, Żebryk, Jagodziński, Chmielewski, Urbański, Kozak, Bryś, Prus
Skład: Matuszak, Safaryn, Stempień, Deliman, Pospieszyński, Trela, Włodarz
22' Jakub Bryś
31' Kamil Kozak
34' Kamil Kozak
35' Patryk Żebryk
36' Michał Safaryn (Gol samobójczy)
1' Jakub Deliman
2' Jakub Deliman
15' Jakub Deliman
29' Jakub Deliman
Zawodnik meczu: Jakub Deliman (Autor czterech trafień, gdy tylko miał piłkę przy swojej nodze to odrazu było to zagrożeniem dla rywali. Pewnie wykorzystał każde prostopadłe podanie partnerów. Dużo nie brakowało do tego by sam wygrał to spotkanie.)
    vs   

W pierwszym poniedziałkowym spotkaniu zmierzą się Logintrade i KS Widawa Wrocław. W lepszej pozycji przed meczem są Zakupowcy, pozycja lidera i tylko jedna poniesiona do tej pory porażka wskazuje na nich jako faworyta. Natomiast Widawianie z 11 oczkami są na 5 miejscu. Jeżeli ekipa Michała Pondla chce dzisiaj odnieść zwycięstwo, to musi wznieść się na wyżyny swojej gry, gdyż każdy błąd w defensywie będzie pewnie wykorzystany przez napastników Logintradu którzy posiadają najelszy bilans w lidze.

Relacja z meczu:
1' - Rozpoczęcie spotkania. 
1' GOL! (1-0) Co za otwarcie spotkania. Szybka akcja Logintrade i Jakub Deliman trafia do siatki rywali już w 50 sekundzie spotkania.
2' GOL! (2-0) Logintrade lubi dobrze wejść w każde spotkanie. Tym razem rywale dostają podwójny zimny prysznic, ponownie drogę do bramki znajduję płaskim strzałem Deliman.
5' Widawianie starają się zmiejszyć oblicze porażki, strzału z daleka próbuje Urbański, jednak piłka przelatuje obok bramki.
8' Dobrze między słupkami zachowuje się młodszy z braci Pondel i Deliman na hat-tricka będzie jeszcze musiał poczekać.
12' W początkowych minutach spotkania aktywny jest Kozak, tym razem jego indywidualna akcja zostaje zatrzymana przez dwójkę obrońców.
15' GOL! (3-0) One-man show. Jakub Deliman trafia po raz trzeci do bramki rywali i tym samym kompletuje na swoim koncie klasycznego hat-tricka, czyli trzy trafienia w jednej połowie nie poprzedzone inną bramką.
18' Za pola karnego uderza Pospieszyński, ale piłka leci wysoko ponad poprzeczką bramki strzeżonej przez Pondla.
20' - Koniec pierwszej połowy.
22' GOL! (3-1) Mamy pierwszą odpowiedź zawodników KS Widawy Wrocław. Jagodziński podaje do niepilnowanego Brysia, a ten oddaje precyzyjny strzał który przekracza linię bramkową i Logintrade będzie zaczynać od punktu środkowego.
26' Widawianie ustawieni nieco niżej czekają na kontrę, zaś Logintrade stara się podwyższyć prowadzenie ale nic z tego narazie nie wychodzi. Wszystkie strzały posyłane są ponad lub obok bramki.
29' GOL! (4-1) Co to było za trafienie. Logintrade ponownie odskakuje na trzy trafienia. Jakub Deliman będąc przy lini bocznej pięknym lobikiem nad bramkarzem zdobywa czwartego gola. Arbiter spotkania określa tego lobika mówiąc ,,spadło za głową jak worek ziemniaków''.
31' GOL! (4-2) Podopieczni Michała Pondla nie składają broni. Indywidualna akcja Kamila Kozaka zakończona powodzeniem i do odrobienia pozostają tylko dwie bramki.
34' GOL! (4-3) Kamil Kozak jest na fali. Szybkie drugie trafienie i mamy już kolejnego zawodnika w tym spotkaniu z dubletem.
35' GOL! (4-4) KS Widawa Wrocław wraca do żywych. Po stracie kilku bramek, odrabiają wynik i znów mamy remis. Autorem tak ważnej bramki zostaje Patryk Żebryk.
36' GOL! (4-5) Cytując jedengo z popularnych komentatorów sportowych: ,,To jest niepojęte''. Widawianie nie dość że odrabiają straty, to jeszcze po raz pierwszy w tym spotkaniu wychodzą na prowadzenie. Z boku boiska piłkę centruje Jagodziński, a Safaryn pakuje piłkę do własnej bramki. Zbyt pasywna gra Logintradu w ostatnich minutach zostaje przy odrobinie szczęścia bezlitośnie wykorzystana.
38' Zakupowcy próbują wyrównać w samej końcówce meczu, jednak strzał są raz po raz blokowane przez defensorów Widawy i chyba będziemy mieć sensację.
40' - Koniec spotkania.

 

Niezwykle zacięty mecz zobaczyliśmy pomiędzy Logintradem i KS Widawą Wrocław. Ostatecznie o wyniku tego spotkania rozstrzyga trafienie samobójcze Michała Safaryna. Jednak zanim się to stało, mieliśmy dobry okres gry Zakupowców udokumentowany aż czterema trafieniami Jakuba Delimana, który w ten wieczór pod balonem nie był do zatrzymania przez defensorów Widawy. Natomiast później nastąpił nieoczekiwany zwrot akcji, ekipa nazywana ,,To trzeba strzelić''  zaczęła strzelać, odrabiając wynik i ponownie doprowadzając do wyrównania. Dośrodkowanie z bocznej strefy boiska i fatalna interwencja Safaryna daje trzy punkty Widawie. Przed spotkaniem gracze Michała Pondla (bramkarz) opowidali się za sromotnym laniem od przeciwnika, ale jednak przy odrobinie szczęścia udało się zwyciężyć. Dzięki wygranej doskakuje w tabeli do QIAGENA, zaś Logintrade będzie musiał oglądać się na rywali, gdyż Ci mają spotkanie, a nawet dwa rozegrane mniej. Możliwość do zdobycia kolejnych punktów już w najbliższy piątek, mianowicie w meczu na szczycie zmierzą się Logintrade i Deloitte. KS Widawa Wrocław grać swój następny mecz będzie 06.03, a ich rywalem będzie ekipa Monterail.autor: Maciej Siwek
Zauważyłeś jakiś błąd w opisie lub statystykach? Napisz: m.siwek@wrocbal.pl

Zawodnik meczu:

Jakub Deliman (Logintrade)