tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . Deloitte 12 +32 34
2 . KPMG Audyt Team 12 +32 27
3 . Logintrade 12 +29 24
4 . Core Services 12 +14 24
5 . KS Widawa Wrocław 12 +11 23
6 . QIAGEN DNA Crew 12 +6 20
7 . AXA XL 12 -7 17
8 . MAHLE Shared Services 12 -12 15
9 . Brak Sponsora 12 -3 12
10 . Atos 12 -15 12
11 . FC Zbieranina 12 -3 11
12 . ZKS Monterail 12 -37 1
13 . FC ŻWiR 12 -47 -3
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej
06.02 godz. 20:15, Olimpijski boisko1, Sedzia: Adrian Miedziński
MAHLE Shared Services
Logintrade
9 : 5
( 4 : 1 )
Skład: Brycki, Rosolak, Zwierzyński, Prędki, Madej, Sondej, Wójcik, Korczewski, Sosiński, Kostrzewa, Sisolak, Bensz
Skład: Matuszak, Safaryn, Ślusarek, Stempień, Deliman, Włodarz
17' Igor Wójcik
29' Igor Wójcik
34' Tomasz Sondej
38' Igor Wójcik
38' Kai Kostrzewa
2' Jakub Deliman
8' Marcin Stempień
11' Jacek Ślusarek
15' Jacek Ślusarek
21' Jakub Deliman
28' Marcin Stempień
29' Jakub Deliman
30' Jacek Ślusarek
36' Jacek Ślusarek
Zawodnik meczu: Jacek Ślusarek (Jacek odznaczał się sporą aktywnością. Mocno pracował zarówno w defensywie, jak i ofensywie. Jego dorobek to cztery trafienia, tym jedno przecudnej urody. Wyróżnić należy Delimana, Stempnia i Wójcika. )
    vs   

Jednostronnie zapowiada się pojedynek wicelidera Logintrade ze znajdującym się w "czerwonej strefie" - Mahle Shared Services. Tutaj każdy inny wynik niż zwycięstwo ekipy Michała Safaryna będzie traktowany jako sensacja, ale team Adriana Jarosza na pewno "tanio skóry nie sprzeda". Logintrade zagra dzisiaj bez zmian i bez Bartosza Pospieszyńskiego.

Relacja z meczu:
1' - Rozpoczęcie spotkania.
2' (1:0) - Rzut wolny dla Logintrade. Do jego wykonania podchodzi Jakub Deliman i oddaje mocny strzał, który znajduje drogę do siatki po otarciu się od rękawic golkipera.
5' Jacek Ślusarek może podwyższyć wynik spotkania, ale jego strzał z woleja świetnie broni Andrzej Zwierzyński, który nabija tym samym Tomasza Sondeja
7' Dwa groźne uderzenia Marcina Stempnia i dwie kolejne udane parady golkipera Mahle Shared Services.
8' (2:0) - Stempień za trzecim razem już trafia do siatki i mamy dwubramkowe prowadzenie.
 10' Stempień może ustrzelić dublet, ale z główki trafia tylko i wyłącznie w poprzeczkę!
11' (3:0)- Ślusarek huknął z dystansu, piłka dostała rotacji i to zmyliło Zwierzyńskiego, który musi wyciągać futbolówkę z sieci po raz trzeci.
12' Płaskie uderzenie Łukasza Bensza przelatuje obok dalszego słupka bramki strzeżonej przez Kamila Matuszaka.
15' (4:0) - Ślusarek staje oko w oko ze Zwierzyńskim. Obaj równocześnie dopadają do piłki, ale mocniej stopę stawia gracz Logintrade, wygrywa tą przebitkę, a futbolówka po chwili wtacza się do bramki.
17' (4:1) - Mamy pierwszego gola dla Mahle. Do piłki przed polem karnym przeciwników dopada Igor Wójcik i puszcza "szczura" w kierunku dalszego słupka. Efekt - Kamil Matuszak musi wyciągać piłkę z bramki.
19' Poprzeczka po mocnym uderzeniu Kaia Kostrzewy!  
20' Matuszak kontra Kostrzewa i górą w tym pojedynku golkiper rywali.
20' Jeszcze techniczne uderzenie Wójcika i znowu dobrze ustawiony bramkarz odbija piłkę do boku.
20' - Koniec pierwszej połowy.
21' (5:1) - Szybki atak Logintrade zakończony płaskim strzałem przez Delimana i w efekcie może cieszyć się z drugiego gola.
25' Uderzenie Michała Rosolaka z rzutu wolnego zostaje ofiarnie zablokowany przez obrońcę w murze.
28' (6:1) - Rozmontowana defensywa Mahle. Artur Włodzarz wykłada piłkę na przedpole Stempniowi, a ten pakuje ją do bramki.
29' (7:1) - Logintrade idzie za ciosem. Z rożnego Stempień zagrywa do Delimana, a ten strzałem przy dalszym słupku nie daje szans bramkarzowi.
29' (7:2) - Odpowiedź Mahle. Wójcik wychodzi w sytuacji sam na sam z bramkarzem i płaskim uderzeniem w długi róg znajduje sposób na pokonanie Matuszaka po raz drugi.
30' (8:2) - Co ma ułożoną nogę Ślusarek to ja nie mam pytań. Kolejny jego mocny strzał i kolejny, już trzeci raz Zwierzyńskim musi wyciągać futblówkę z sieci.
33' Włodarz z dystansu - Zwierzyński z trudem przenosi piłkę nad poprzeczką.
34' (8:3) - Sondej mając trochę miejsca przed polem karnym bezlitośnie to wykorzystuje. Kierunkowe przyjęcie, oko na bramkarza i płaski strzał, który znajduje drogę do bramki tuż przy słupku!
36' (9:3) - Błąd przy wyprowadzaniu piłki popełniony przez obrońców Mahle. Futbolówka finalnie ląduje pod nogami Ślusarka, a ten strzela tak mocno, że piłka po interwencji Zwierzyńskiego wpada do sieci!
38' (9:4) - Pierwszy strzał Wójcika zostaje zablokowany, ale dobitka już jest udana. Jest to hattrick gracza z numerem "9".
38' (9:5) - Mahle się przebudziło, ale już chyba jest za późno. Kostrzewa dostaje piłkę za plecy obrońców, przyjmuje ją i strzałem po ziemi zaskakuje Matuszaka.
40' - Koniec spotkania.

Kolejna, zasłużona wygrana Logintrade i pozycja wicelidera zostaje utrzymana. Mahle łatwym przeciwnikiem nie było, ale popełniło zbyt wiele błędów i musiało się pogodzić z czwartą porażką w sezonie. Nadal więc znajduje się w "czerwonej strefie", na przedostatniej lokacie. Ekipa Adriana Jarosza przełamać będzie chciała się z KPMG Audyt Team. "Zakupowców" już w ten piątek czekać będzie pojedynek z FC Zbieraniną.


autor: Michał Pondel
Zauważyłeś jakiś błąd w opisie lub statystykach? Napisz: m.pondel@wrocbal.pl

Zawodnik meczu:

Jacek Ślusarek (Logintrade)