tel. 691 395 503 | @ organizator@wrocbal.pl
Drużyna Mecze Bramki Pkt.
1 . Deloitte 12 +32 34
2 . KPMG Audyt Team 12 +32 27
3 . Logintrade 12 +29 24
4 . Core Services 12 +14 24
5 . KS Widawa Wrocław 12 +11 23
6 . QIAGEN DNA Crew 12 +6 20
7 . AXA XL 12 -7 17
8 . MAHLE Shared Services 12 -12 15
9 . Brak Sponsora 12 -3 12
10 . Atos 12 -15 12
11 . FC Zbieranina 12 -3 11
12 . ZKS Monterail 12 -37 1
13 . FC ŻWiR 12 -47 -3
Więcej

WROCBAL to Amatorskie Ligi Piłkarskie, które zrzeszają ponad 100 wrocławskich drużyn. W okresie wiosenno - jesiennym organizujemy ligi piłkarskich siódemek, zimą zespoły mogą rywalizować zarówno w lidze futsalu, jak i w lidze piłkarskich szóstek na zadaszonym boisku ze sztuczną trawą.

Więcej
11.01 godz. 20:15, Olimpijski boisko1, Sedzia: Marcin Niciński
Brak Sponsora
KPMG Audyt Team
5 : 3
( 1 : 3 )
Skład: Śliz, Kaczmarczyk, Hajzer, Radziewicz, Gleń, Radziewicz
Skład: Wilczyński, Zawadzki, Hanczarek, Szymanowski, Dempniak, Borowski, Szymanowski, Pietras, Nowaczyński
1' Paweł Radziewicz
12' Daniel Kaczmarczyk
13' Daniel Kaczmarczyk
10' Marek Szymanowski
18' Michał Hanczarek
23' Marek Szymanowski
31' Marek Szymanowski
32' Bartosz Dempniak
34' Aleksander Nowaczyński
Zawodnik meczu: Marek Szymanowski (Nie wiadomo jak potoczyłyby się losy tego spotkania, gdyby nie było Marka na boisku. Napastnik Audytu miał udział aż przy czterech z pięciu strzelonych przez jego drużynę goli i miał gigantyczny wkład w ugranie przez KPMG trzech punktów.)
    vs    

W piątkowy wieczór czeka nas pojedynek dwóch dawnych trzecioligowców (z czasów kiedy jeszcze istniała trzecia liga). Ubiegłej zimy KPMG Audyt Team zakończył zmagania na piątym miejscu, z przewagą dwóch oczek nad szóstym Brakiem Sponsora. W bezpośrednim pojedynku byliśmy świadkami niezłej strzelaniny - Brak Sponsora wygrał wtedy 8:7. Czy teraz też będziemy świadkami tak szalonego meczu? Zaraz się przekonamy!

Relacja z meczu:
1' - Rozpoczęcie spotkania.
1’ – Strzał Pawła Borowskiego, piłka odbija się od poprzeczki, a potem od ziemi, ale bramki nie uznajemy bo zegarek arbitra Nicińskiego zaopatrzony w technologię goal-line nie zabrzęczał, co oznacza, że piłka całym obwodem linii bramkowej nie przekroczyła.
1’ (0:1) Niewykorzystana sytuacja bezlitośnie się zemściła – chwilę później do siatki trafia Paweł Radziewicz, a to oznacza, że Brak Sponsora wychodzi na prowadzenie!
5’ – Tomasz Radziewicz wygrywa pojedynek z Bartkiem Dempniakiem.
8’ – Dwoi się i troi bramkarz Braku Sponsora, póki co wyjątkowo skutecznie.
10’ (1:1) Skończyło się szczęście kipera BS, ataki Audytu w końcu przyniosły skutek – Paweł Wilczyński podaje do Marka Szymanowskiego, a ten pokonuje dobrze spisującego się Tomka Radziewicza!
12’ (1:2) Śliz podaniem obsługuje Daniela Kaczmarczyka, a ten nie zawodzi i umieszcza piłkę w siatce!
13’ (1:3) Brak Sponsora idzie za ciosem – a na liście strzelców ponownie zapisuje się Daniel Kaczmarczyk!
17’ – Świetna piłka z obrony została zagrana w stronę Pawła Borowskiego, wystarczyło tylko dołożyć głowę i mogłoby być groźnie!
18’ Bramkarz Audytu zrobił sobie wycieczkę prawie na połowę boiska i może i nie byłoby w tym nic złego gdyby nie fakt, że przebywając tam zagrał piłkę ręką. Arbiter Niciński sięga do kieszeni po czerwoną kartkę, a koledzy Hanczarka pytają „co to oznacza?”. Ano to oznacza tyle, że na bramce melduje się Krzysztof Szymanowski, bo Michał Hanczarek musi opuścić plac gry.
20' - Koniec pierwszej połowy.
21’ – Paweł Hajzer z prawej strony posyła piłkę na słupek!
23’ (2:3) Audyt zdobywa gola kontaktowego – po raz drugi sposób na pokonanie bramkarza Braku Sponsora znajduje  Marek Szymanowski!
25’ – Wojtek Pietras uderza z 13 metrów, możemy odnotować kolejny słupek.
27’ – Chybione uderzenie Pawła Radziewicza.
31’ (3:3) Marek Szymanowski posyła piłkę w długi róg i doprowadza do wyrównania! Szymanowski vs Brak Sponsora 3:3!
33’ (4:3) Marek Szymanowski uderza z dystansu, strzał jest na tyle mocny, że Tomek Radziewicz wybija klatą piłkę przed siebie, a do niej ładnymi nożycami dopada Bartek Dempniak, posyłając futbolówkę nad bramkarzem BS! Audyt na prowadzeniu!
34’ (5:3) Szybka kontra Audytu – prawą flanką poleciał Paweł Wilczyński, który swój rajd zakończył mądrym podaniem do Nowaczyńskiego. Olej długo się nie zastanawiał i mięciutką podcinką przeniósł piłkę nad Tomkiem Radziewiczem!
40' - Koniec spotkania.

Ciekawe spotkanie, na dobrą sprawę do końca nie było wiadomo kto wyjdzie z tego starcia zwycięsko. Ostatecznie trzy punkty wędrują na konto Audyt Teamu, który mimo słabego początku odwrócił losy meczu i ostatecznie wygrał różnicą dwóch bramek ze swoim rywalem, dobrze wchodząc w sezon zimowy. Kolejny sprawdzian graczy Krzysztofa Szymanowskiego już w następny piątek - rywalem Audytu będzie Deloitte. Brak Sponsora natomiast skrzyżuje rękawice z FC Zbieraniną.

autor: Marta Toczek
Zauważyłeś jakiś błąd w opisie lub statystykach? Napisz: marta@wrocbal.pl

Zawodnik meczu:

Marek Szymanowski (Audyt Team)

Legenda:
- Gol; - Przerwa w grze; - żółta kartka; - czerwona kartka; - druga żółta kartka;

- kontuzja; - znacząca zmiana.