20.03 godz. 21:10, Olimpijski boisko1, Sedzia: Kamil Struski
6 : 5
( 4 : 3 )
Skład: Kucharski, Grygiel, Lechiniak, Habas, Gontarz, Niewiadomski, Jóźwiak, Gontarz, Socki
Skład: Miklas, Mosiński, Majak, Klimek, Kopeć, Mioduszewski, Zagrodny
5' Zbigniew Niewiadomski
11' Marek Kucharski
14' Bartłomiej Socki
27' Bartłomiej Socki
29' Norbert Gontarz
32' Norbert Gontarz
6' Marcin Majak
7' Piotr Miklas
13' Szymon Kopeć
16' Piotr Miklas
25' Marcin Majak
30' Marcin Majak
Zawodnik meczu: Piotr Miklas (Piotrek stwarzał najwięcej problemów defensywie Ołera. Co wymierne strzelił dwa gole i zanotował asystę. Wyróżnić należy Marcina Majaka i Bartłomieja Sockiego. )

W 1 lidze piąte w tabeli Kruczki "skrzyżują rękawice" z siódmym Ołerem Meble Ogrodowe. Faworytem tego starcia będzie ekipa Szymona Kopcia, ale czy nie mając już szans na medale, będzie w niej na tyle motywacji, aby wygrać? A może to Michał Grygiel i spółka udanie zakończą sezon i zakończą zmagania na miejscu numer "6"?

3' Świetna interwencja Macieja Jóźwiaka po strzale Tomasza Mioduszewskiego.
5' (0:1) - Norbert Gontarz w tempo zagrywa do Zbigniewa Niewiadomskiego, a ten strzałem z woleja pokonuje Łukasza Mosińskiego.
6' (1:1) - Zabójczy kontratak Kruczków. Szymon Kopeć zagrywa na prawą stronę do Marcina Majaka, a ten pewnym strzałem do pustej bramki doprowadza do wyrównania.
7' (2:1) - Jeszcze jeden cios ekipy Kopcia. Majak do Piotra Miklasa, który precyzyjnym strzałem przy dalszym słupku zaskakuje Jóźwiaka.
11'(2:2) - Rzut wolny dla Ołera przed polem karnym rywali. Do jego wykonania podchodzi Marek Kucharski i strzela tak, że piłka po drodze przelatuje obok muru i wpada do bramki między nogami bramkarza.
12' Kopeć w kontrze do Miklasa, a ten sprzed pola karnego strzela wprost w bramkarza.
13' Dobra interwencja Jóźwiaka po strzale Michała Klimka.
13' (3:2) - Kopeć ma nieco miejsca przed polem karnym, na połowie i decyduje się na strzał, który ląduje w sieci tuż przy słupku, obok zaskoczonego golkipera.
14' (3:3) - Mamy grę gol za gol. Michał Grygiel w pole karne do Bartłomieja Sockiego, a ten mocnym strzałem pokonuje golkipera "czerwonych".
15' Poprzeczka po uderzeniu Sockiego!
16' Próba Kopcia z dystansu i futbolówka zatrzymuje się na słupku.
16' (4:3) - Klimek w tempo do Miklasa, a ten mocnym uderzeniem zza pola karnego, przy dalszym słupku nie daje żadnych szans Jóźwiakowi na pomyślną interwencję.
19' Miklas do Mioduszewskiego, a ten próbuje piętką zakończyć akcję, ale nieudanie.
21' Majak przegrywa pojedynek jeden na jeden z Jóźwiakiem.
21' Niewiadomski kontra Mosiński i górą tutaj golkiper Kruczków.
22' Kopeć technicznie - nad spojeniem słupka z poprzeczką.
23' Kopcia strzał z woleja fenomenalnie broni bramkarz.
25' Szarża Niewiadomskiego zakończona strzałem z prawej strony i instynktowną interwencją Mosińskiego.
25' (5:3) - Majak wykorztuje błąd obrony Ołera i podwyższa prowadzenie swojej drużyny.
26' Grygiel wychodzi w sytuacji sam na sam z Mosińskim i w ostatniej chwili zatrzymuje go ofiarnie interweniujący bramkarz.
27' (5:4) - Grygiel do Sockiego, a ten precyzyjnym strzałem w długi róg bramki zaskakuje Mosińskiego po raz drugi w tym spotkaniu.
28' (5:5) - Norberta Gontarza strzał z linii bocznej, zamieszanie pod bramką i piłka wpada do siatki.
30' (6:5) - Miklas do Majaka i mamy hattricka w wykonaniu zawodnika z numerem "2".
31' Socki z wolnego - Mosiński przenosi futbolówkę nad poprzeczką.
32' Płaski strzał Kopcia zza pola karnego nieznacznie mija bramkę Ołera.
32' Norbert Gontarz nieładnie fauluje Miklasa w środku boiska i mamy żółtą kartkę dla zawodnika Ołera.
34' Kopeć z wolnego i słupek ratuje rywali od utraty kolejnego gola.
37' Słupek po solowej akcji Sockiego.
37' Miklas do Majaka, a ten strzela zza pola karnego - obok bramki.
39' N.Gontarz urywa się Zagrodnemu i przegrywa pojedynek jeden na jeden z Mosińskim.
40' Piłka meczowa przed Ołerem. Socki z wolnego zagrywa do N.Gontarza, a ten niepilnowany przed polem karnym przenosi futbolówkę nad poprzeczką.

Drugi dzisiejszy mecz i drugi "na styku". Obie drużyny wykreowały sobie wiele sytuacji, ale ostatecznie to Kruczki strzeliły jednego gola więcej i to one wygrały. Tym samym na kilkadziesiąt minut wskoczyły na czwarte miejsce w stawce. Ołer Meble Ogrodowe mógł w końcówce uzyskać choćby remis, ale nie zachował zimnej krwi pod bramką przeciwników i musiał pogodzić się z kolejną porażką. Finalnie Norbert Gontarz i spółka kończą zmagania na siódmej lokacie, co jest zdecydowanie lepszym wynikiem niż przed rokiem. Kruczki zagrają jeszcze raz tej zimy, w najbliższy piątek - z Auto Truckiem. Dla Ołera był to natomiast ostatni akcent sezonu. Za wspólnie spędzone chwile serdecznie dziękujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach.