11.03 godz. 22:30, Olimpijski boisko1, Sedzia: Maciej Siwek
Skład: Miklas, Majak, Nowak, Klimek, Krupa, Kopeć, Mioduszewski, Zagrodny
Skład: Trojan, Gubański, Mielcarek, Dyczkowski, Miozga, Gmerek, Trojan, Walków, Michalski
14' Marcin Majak
20' Marcin Majak
21' Tomasz Mielcarek (Gol samobójczy)
8' Sebastian Miozga
11' Tomasz Mielcarek
34' Łukasz Dyczkowski
39' Tomasz Mielcarek
Zawodnik meczu: Paweł Nowak (Gdyby nie bramkarz Kruczek wynik mógłbyć już dawno rozstrzygnięty, a tak Paweł do samego końca trzymał nas w niepewności kto zwycięży w tym hicie. Wyróżnienie dla Majaka.)

Na zakończenie poniedziałkowych zmagań czeka nas hit pierwszej ligi, obecny lider rozgrywek ForceGSM podejmować będzie ekipę Kruczek. Dyczkowski i spółka po raz kolejny będą chcieli pokazać swoją moc i to, że pod balonem są niepokonani. Mianowicie na 9 kolejek wygrali wszystkie mecze i pewnie kroczą po mistrzostwo. Szymon Kopeć i spółka obecnie zajmują 5 miejsce i ewnetualna wygrana w tym meczu może znacznie ich przybliżyć do walki o medale, więc jest o co grać. O ten mecz nie mamy się co bać, takie nazwiska jak Dyczkowski,Trojan, Miklas czy też Kopeć są gwarantem wielu bramek, a co najważniejsze emocji dla postronnego widza. Już za 40 minut zobaczymy kto okaże się lepszy i czy Force wkońcu ulegnie.

3' Mocno rozpoczynamy mecz, petarda w wykonaniu Dyczkowskiego leci wysoko ponad poprzeczką Kruczek.
6' Kontratak Kruczek, Miklas podaje na lewe skrzydło do Mioduszewskiego, a Tomasz uderza precyzyjnie jednak dobrze pokazuje nam się golkiper rywali.
8' GOL! (1-0) ForceGSM wychodzi na prowadzenie. Sebastian Miozga uderza za pola karnego, piłka jeszcze po odbiciu od jednego z obrońców zaskakuję Nowaka i wpada do siatki.
11' GOL! (2-0) Mamy podwyższenie prowadzenia przez ekipę GSM. Fenomenalny strzał w wykonaniu Mielcarka, precyzyjne uderzenie zdejmuję nam tzw piłkarską pajęczynę, golkiper Kruczek przy tym strzale nie miał żadnych szans.
14' GOL! (2-1) Pierwsze trafienie po stronie Kruczek i jest to bramka kontaktowa. Krupa zagrywa do będącego w polu karnym Majaka, a ten mierzy pod samą poprzeczkę i Trojan może wyjąć tylko piłkę z siatki.
17' Indywidualny rajd w wykonaniu Michała Trojana, jednak szybko ta akcja zostaje zatrzymana przez zwartą defensywę Kruczek.
20' GOL! (2-2) Na przerwę będziemy schodzić z remisem. W ostateniej chwili fatalny błąd popełnia Trojan, podaje do przeciwnika i Zagrodny wystawia futbolówke jak na tacy do Majaka, a ten takich okazji nie marnuje.
21' GOL! (3-2) Kruczki po raz pierwszy w tym spotkaniu wychodzą na prowadzenie. Szymon Kopeć centruje z własnej połowy na pole karne, a fatalnie dla swojej drużyny zachowuję się Mielcarek. Przedłużenie piłki głową i ta wpada do własnej bramki. Ekipa ForceGSM jest na siebie wściekła.
24' Przed polem karnym faulowany jeden z zawodników Force, do ustawionej piłki podchodzi Dyczkowski jednak ten strzał zostaje zablokowany przez zawodników stojących w murze.
27' Ponownie fantastycznie na lini bramkowej pokazuję nam się Nowak, sparowany strzał Gubańskiego i od rzutu rożnego grę wznowi ekipa Dyczkowskiego.
30' Mamy małe starcie między Gubańskim i Majakiem, jednak zawodnicy szybko zostają rozdzieleni i możemy kontynuować grę.
32' Tym razem faulowany tuż przed polem karnym jest Miklas, do futbolówki podchodzi Kopeć. Strzał po murze wpada jeszcze w pole karne, lecz pierwszy do piłki jest jeden z obrońców Force i szybko oddala zagrożenie spod własnej bramki.
34' GOL! (3-3) Ponownie w tym spotkaniu mamy remis. Długo na swoje pierwsze trafienie musiał czekać Dyczkowski, samotny rajd i zejście do lewej strony po czym oddanie bradzo mocnego strzału który pokonuję Nowaka. To nie koniec emocji w tym spotkaniu.
37' Mogliśmy mieć zakończenie meczu przez Kruczki, fantastycznie zagrana piłka wzdłuż pola karnego, a Piotrowi Miklasowi zabrakło niewiele do tego by wpakować ją do siatki, jednak wślizg okazuje się spóźniony i piłka wychodzi poza pole gry.
39' GOL! (4-3) Ekipa ForceGSM tuż przed końcem meczu wychodzi na prowadzenie. Tomasz Mielcarek rehabilituję się za samobója, indywidualna akcja i wymanewrowanie jednego z obrońców. Strzał za pola karnego trafia pod samą poprzeczkę i to ekipa Dyczkowskiego znowu będzie zwycięska.

Niezwykle wyrównane spotkanie zobaczyliśmy pomiędzy ForceGSM i ekipą Kruczek. Ostatecznie lepsza i skuteczniejsza gra w drugiej połowie Dyczkowskiego i spółki daje kolejną wygraną i zainkasowanie trzech oczek do ligowej tabeli. Mecz ten trzymał nas w niepewonści do samego końca, było to dużą zasługą Pawła Nowaka który w bramce Kruczek dwoił się i troił, aby wpuścić jak najmniejszą liczbę bramek. Ta sztuka udawał mu się, gdyż ForceGSM miał spore problemy. Jednak doświadczenie i dobra gra takich nazwisk jak Dyczkowski czy też Mielcarek okazuje się kluczem do końcowego sukcesu. Dzięki zwycięstwu GSM, pozostaje liderem i dalej ma przewagę dwóch punktów nad goniącą ich ekipą Soccera. Natomiast Kruczki tym spotkaniem raczej pozbawiły się walki o medal, zostały jednak jeszcze jakieś matematyczne szansę. W przedostatniej serii gier, Kruczki zmierzą się z ekipą Ołera, zaś ForceGSM podejmię ,,rękawicę'' rzuconą przez Zielone Anioły.

autor: Maciej Siwek