Skład: Krysiński, Kołakowski, Kopyś, Pawlaczek, Goch, Zasłonka, Polańczyk
Skład: Toczek, Pieńkowski, Onufrowicz, Borysewicz, Dzietczyk, Milewski
15' Adrian Zasłonka
16' Łukasz Kopyś
20' Jacek Pawlaczek
20' Adrian Zasłonka
23' Dariusz Polańczyk
28' Łukasz Kopyś
31' Adrian Zasłonka
32' Łukasz Kopyś
34' Jacek Pawlaczek
35' Piotr Krysiński
36' Jacek Pawlaczek
39' Łukasz Kopyś
34' Piotr Onufrowicz
37' Rafał Dzietczyk
38' Rafał Dzietczyk
Zawodnik meczu: Łukasz Kopyś (Łukasz zagrał fenomenalne spotkanie. Miał udział przy ośmiu bramkach dla Santandera. Przy trzech asystował, a pięć strzelił. Wyróżnienie dla Adriana Zasłonki. )

Piątkowy matchday przy Paderewskiego rozpoczniemy od starcia pomiędzy ostatnim w tabeli Auto Truckiem a piątym, walczącym o medale - Santa'n'deerem. Wrocbalowi bukmacherzy śmiało stawiają na ekipę debiutanta, który jeżeli chce zakończyć zmagania na podium, nie może pozwolić sobie na wpadkę. Wola wygranej jest również w drużynie Tomasza Pieńkowskiego, która musi zwyciężyć, żeby przedłużyć swoje szanse na utrzymanie. Kto zatem osiągnie swój cel? Auto Truck zagra dzisiaj bez zmian. Santander bez podstawowego bramkarza - Marka Przechrzty. W jego miejsce zobaczymy Rafała Szczepańskiego.

1' - Rozpoczęcie spotkania. Auto Truck rozpocznie mecz w pięciu.
2' Łukasz Kopyś prostopadle zagrywa do Jacka Pawlaczka, a ten oddaje strzał z pola karnego, który świetnie broni Filip Borysewicz.
4' Techniczne uderzenie Kopysia zza pola karnego i świetną interwencją popisuje się Borysewicz, który paruje futbolówkę na rzut rożny.
4' (0:1) - Przy kolejnym strzale Borysewicz się już nie popisał i nie był w stanie utrzymać piłki przed linią bramkową. Ta takową przekracza, a po ziemi strzelał Kopyś.
5' Adrian Zasłonka kontra Filip Borysewicz i górą w tym starciu bramkarz Auto Trucku.
5' Kołakowski z dystansu - pewnie "balon" chwyta golkiper AT.
5' Auto Truck uzupełnia skład. Na boisku pojawia się spóźniony Piotr Onufrowicz.
8' (0:2) - Zasłonka staje oko w oko z Borysewiczem i strzela wprost w niego. Piłka jednak odbija się jeszcze raz od snajpera Santandera i wpada do siatki tuż przy słupku.
10' Udanie piąstkowanie Rafała Szczepańskiego po centrze Pawła Milewskiego.
11' Kopyś może strzelić dublet, ale posyła piłkę tuż obok słupka.
13' Borysewicz wychodzi z bramki i strzela z połowy boiska. Może to zaskoczyć bramkarza, ale ten jest czujny i świetnie zbija piłkę na róg.
15' (0:3) - Borysewicz świetnie broni strzał Kopysia, ale wobec dobitki Zasłonki jest już bezradny. Zaspali w tej sytuacji obrońcy Auto Trucku.
16' (0:4) - Idealne zagranie Polańczyka zza plecy obrońców. Adresatem tego podania jest Kopyś, który uprzedza Borysewicza i sprytnym strzałem z główki podwyższa prowadzenie swojej drużyny.
17' Ofiarna interwencja "Borysa" po mocnym uderzeniu z woleja autorstwa Piotrka Krysińskiego.
18' Poprzeczka ratuje Auto Truck od utraty piątej bramki. Strzelał Pawlaczek!
20' (0:5) - Zasłonka podaniem odnajduje w polu karnym niepilnowanego Pawlaczka, a ten z bliska nie daje szans bramkarzowi.
20' (0:6) - Posypała się defensywa "Ciężarówek". Sytuacja 3 na 1. Polańczyk na "pustaka" do Zasłonki, a ten kompletuje hattricka.
21' Rafał Dzietczyk strzałem z połowy boiska stara się zaskoczyć Rafała Szczepańskiego, ale ten jest czujny i na raty chwyta piłkę.
23' (0:7) - Wzorowo wyprowadzona kontra przez Santa'n'deer. Zasłonka do Kopysia, ten pod bramkę do Polańczyka i mamy siódmego gola.
24' Pieńkowski z autu wystawia piłkę na strzał Borysewiczowi, a ten uderza minimalnie obok słupka.
25' Pieńkowski centruje piłkę w pole karne w kierunku Marty Toczek, która może skierować futbolówkę do siatki. Mamy jednak rykoszet i kolejny rzut rożny.
27' Z woleja skiksował Milewski, ale  ostatniej chwili piłkę wybija Szczepański.
27' Krysiński zza pola karnego - Borysewicz na raty interweniuje.
28' Borysewicz jest dzisiaj najlepszym zawodnikiem Auto Trucku. Tym razem staje on w sytuacji sam na sam ze Szczepańskim i przegrywa ten pojedynek.
28' (0:8) - Odpowiedź "czerwonych" jest zabójcza. Zasłonka w tempo podaje do Kopysia, a ten płaskim strzałem przy dalszym słupku zaskakuje Borysewicza po raz trzeci.
29' Milewski na prawej stronie z łatwością mija obrońcę, ale jego strzał świetnie broni bramkarz.
30' Zasłonka może strzelić czwartego gola, ale po interwencji bramkarza piłka zatrzymuje się na słupku.
31' (0:9) - Kołakowski zagrywa na głowę Zasłonki, a ten z bliska nie daje szans bramkarzowi.
32' (0:10) - Krysiński do Kopysia, a jego strzał po rękawicach bramkarza znajduje drogę do bramki.
34' (0:11) - Kopyś prostopadle zagrywa na pole karne do Pawlaczka, a ten pewnym strzałem obok Borysewicza podwyższa prowadzenie swojej drużyny.
34' Bardzo dobra interwencja Szczepańskiego po mocnym strzale Dzietczyka.
34' (1:11) - Mamy honorową bramkę dla Auto Trucku. Borysewicz w pole karne do Onufrowicza, a ten z bliska zaskakuje Szczepańskiego.
35' (1:12) - Rozmontowana defensywa "żółto-czarnych" po raz kolejny. Zasłonka zagrywa piłkę jak na tacy Krysińskiego, a ten pakuje ją do "pustaka".
36' (1:13) - Polańczyk do Pawlaczka i Jacek kompletuje hattricka.
37' (2:13) - Pieńkowski w tempo do Dzietczyka, a ten mając przed sobą tylko bramkarza precyzyjnym strzałem po ziemi, w długi róg go pokonuje.
38' (3:13) - Toczek zgrywa piłkę Dzietczykowi, a ten w sytuacji sam na sam się nie myli i kompletuje dublet.
39' (3:14) - Kopyś natychmiastowo odpowiada i tym samym trafia do sieci po raz piąty.
40' Szczepański bardzo dobrze broni uderzenie Dzietczyka.
40' Strzał Dzietczyka może zamienić się w asystę do Toczek, ale napastniczka Auto Trucku nie zamknęła akcji szpagatem.

Bardzo jednostronne spotkanie, w którym Santa'n'deer nie dał żadnych szans Auto Truckowi. Wysoka wygrana dała ekipie Piotra Krysińskiego awans na czwarte miejsce. Zespół Tomasza Pieńkowskiego jest już niemalże pewny degradacji, a jak nie zapunktuje do końca sezonu to zakończy zmagania na ostatniej lokacie. Następne pary meczowe obu tych ekip to: Auto Truck - Nic Się Nie Stało oraz Santa'n'deer - TelForceOne.