06.03 godz. 22:45, Olimpijski boisko1, Sedzia: Tomasz Pondel
4 : 3
( 2 : 1 )
Skład: Kucharski, Grygiel, Lechiniak, Niewiadomski, Jóźwiak, Gontarz
Skład: Bzowski, Zaborowski, Kwiecień, Wnuk, Podczaszyński, Gołdyn, Kałmuk, Pawłowski
15' Zbigniew Niewiadomski
28' Daniel Gontarz
37' Marek Kucharski
11' Zbigniew Zaborowski
20' Marcin Gołdyn
32' Bartosz Kwiecień
38' Zbigniew Zaborowski
Zawodnik meczu: Zbigniew Zaborowski (To on rozpoczął i zakończył to spotkanie. Dzięki jego grze i bardzo pięknym strzale z rzutu wolnego oraz za pola karnego drużynie Soccera udało się dzisiaj wygrać. Wyróżnienie dla Gontarza.)

Na zakończenie środy grać będą ze sobą drużyny Ołera Mebli Ogrodowych i Soccera Team. Faworytem w tym spotkaniu jest ekipa Zaborowskiego. Pozycja wicelidera i strata do pierwszej lokaty wynosi tylko 5 punktów. Natomiast Ołer obecnie zajmuję 6 lokatę i jeżeli chcę walczyć jeszcze o medale musi dzisiaj pokonać swoich rywali. Zadanie niezwykle ciężkie, gdyż Soccer Team w tym sezonie prezentuje się naprawdę dobrze i wiele punktów rywalą nie oddał. Jednak w piłce zdarzyć się może wszystko, a jak mówił pewien znany trener ,,Dopóki piłka w grze wszystko jest możliwe''.

2' Piłka wpada do bramki Soccera, jednak sędzia Pondel dopatrzył się wcześniej przewinienia Grygiela i ten gol nie może być uznany.
5' Mogliśmy mieć szybkie otwarcie w tym spotkaniu, jednak Gontarz nie trafia czysto w piłkę i ta opuszcza linie końcową.
8' Za pola karnego strzał oddaje Lechiniak, piłkę odbija jeszcze bramkarz i po poprzeczce wychodzi poza pole gry. Ołer zacznie od rzutu rożnego.
11' GOL! (1-0) Rzut wolny dla ekipy Soccer Team, do piłki podchodzi Zaborowski i pakuje piłke w samo okienko, bardzo ładne trafienie w wykonaniu Zbyszka.
13' Do rzutu wolnego podchodzi Kałmuk, krótkie rozegranie z Zaborowskim a ten posyła strzał ponad poprzeczką.
15' GOL! (1-1) Ołer Meble Ogrodowe doprowadza do wyrównania. Kucharski podaje do Niewiadomskiego, a ten płaskim strzał pokonuję bramkarza rywali.
18' Techniczne uderzenie za pola karnego w wykonaniu Niewiadomskiego, piłka obija jednak tylko słupek.
20' GOL! (2-1) Soccer Team po raz drugi wychodzi na prowadzenie. Podczaszyński zagrywa do boku, a adresatem podania jest Gołdyn. Strzał po krótkim słupku wpada do siatki.
23' Takim strzałem Kucharski nie zdobędzie bramki na remis. Strzał bez precyzji leci wysoko ponad poprzeczką.
25' Precyzyjny strzał Zaborowskiego zostaje zablokowany głową przez Lechiniaka.
27' Niewiadomski mógł obsłużyć lepiej ustawionego Kucharskiego, jednak postanowił sam oddać strzał, a piłka została odbita na rzut rożny przez bramkarza.
28' GOL! (2-2) Ekipa Ołera ponownie doprowadza do wyrównania. Fantastyczna indywidualna akcja w wykonaniu Gontarza, podrzucenie piłki nad ostatnim obrońcą i strzał z woleja nie pozostawia wiele do powiedzenia bramkarzowi rywali.
30' Ten fragment spotkania należy do zawodników Lechiniaka, kolejne uderzenie Kucharskiego nie znajduję drogi do bramki.
32' (3-2) Fatalny błąd defensorów Ołera kończy się bramką. Zamieszanie w polu karnym, a najlepiej odnajduję się w nim Kwiecień, strzał jeszcze po rykoszecie wpada do bramki.
35' Pawłowski po strzale jednego z kolegów staje na przeciw bramkarza, jednak odbijająca piłka jest dla niego zbyt trudna do opanowania i strzał wpada w koszyczek.
37' GOL! (3-3) Ołer po raz trzeci wyrównuje. Indywidualna akcja, samotny rajd Kucharskiego i nareszcie po strzale tego zawodnika piłka wpada do siatki.
38' GOL! (4-3) Niezwykłe szczęście mają dzisiaj zawodnicy Soccera. Piłka po strzale Zaborowskiego obija się jeszcze od głowy jednego z obronców i zaskakuje Jóźwiaka.

Bardzo wyrównane spotkanie zobaczyliśmy pomiędzy Soccerem i Ołer Meble Ogrodowe. Jednak tuż przed końcem strzał za pola karnego aktywnego w całym spotkaniu Zaborowskiego rozstrzyga wynik rywalizacji na korzyść Soccera. Ołer dzisiaj grał jak równy z równym, jednak zabrakło szczęścia aby odnieść tutaj pozytywny wynik. Dzięki wygranej Zaborowski i koledzy zbliżają się do ForceGSM na 2 oczka, jednak ekipa Dyczkowskiego ma do rozegrania jeszcze jeden mecz zaległy. Ołer natomiast pozostaje na 6 miejscu. W przedostatniej serii gier, zawodnicy Lechiniaka zagrają z ekipą Nic się nie stało. Zaś Soccer Team podejmować będzie jeszcze walczącą o utrzymanie drużynę Zielonych Aniołów.

autor: Maciej Siwek