04.03 godz. 21:45, Olimpijski boisko1, Sedzia: Marcin Niciński
4 : 7
( 3 : 1 )
Skład: Wolan, Wolan, Niedźwiedź, Cielebąk, Lenartowicz, Mizieliński
Skład: Grygiel, Lechiniak, Habas, Niewiadomski, Jóźwiak, Gontarz, Socki
18' Dominik Niedźwiedź
23' Michał Lenartowicz
24' Rafał Wolan
28' Dominik Niedźwiedź
29' Oskar Mizieliński
37' Oskar Mizieliński
38' Jarosław Cielebąk
3' Marcin Lechiniak
14' Daniel Gontarz
20' Michał Grygiel
30' Daniel Gontarz
36' Michał Grygiel
Zawodnik meczu: Oskar Mizieliński (Dwie bramki i asysta, które pozwoliły na odskoczenie rywalowi i wydarcie im trzech punktów! "Plus meczu" trafia na konto Dominika Niedźwiedzia, współautora sukcesu!)

W bramce Czarnego Byka występować będzie zawodnik z pola, Damian Wolan. Ponadto "Byki" pojawiły się z jednym zmiennikiem, rywale również osłabienie kadrowo, między innymi bez: Norberta Gontarza i Karola Rafalskiego.

3' GOL! (1-0) - Z autu piłkę zagrywa Zbigniew Niewiadomski, a na uderzenie z dystansu decyduje się Marcin Lechiniak i futbolówka wpada za kołnierz Damian Wolana.
5' Nad bramką przelatuje strzał z dystansu Daniela Gontarza.
7' Z ostrego konta w boczną siatkę uderza Michał Lenartowicz.
9' Lechiniak do Gontarza, ten nie trafia w piłkę i mamy aut bramkowy dla Czarnego Byka.
14' GOL! (2-0) - Bartłomiej Socki z rzutu rożnego do Daniela Gontarza, ten dokłada nogę i mamy drugie trafienie dla Ołera.
17' Bardzo nieudana próba zza pola karnego w wykonaniu Marcina Lechiniaka.
18' GOL! (2-1) - Z woleja na strzał decyduje się Dominik Niedzwiedź i "Byki" łapią kontakt!
20' GOL! (3-1) - Marcin Lechiniak mimo, iż jest faulowany zagrywa piłkę do Michała Grygiela, a ten strzałem w krótki róg pokonuje Damiana Wolana.
20' Refleksem błysnął Maciej Jóźwiak i mamy rzut rożny dla Czarnego Byka.
22' Obok bramki przechodzi uderzenie wolejem autorstwa Daniela Gontarza.
23' GOL! (3-2) - Oskar Mizieliński z autu podaje do Michała Lenartowicza, a ten z zimną krwią pokonuje Jóźwiaka.
24' GOL! (3-3) - Mamy remis, a do wyrównania doprowadza Rafał Wolan!
26' Kolejne uderzenie Lenartowicza, lecz tym razem futbolówka przechodzi obok bramki.
28' GOL! (3-4) - Dominik Niedzwiedź wyprowadza swoją ekipę na prowadzenie!
29' GOL! (3-5) - Czarny Byk odskakuje rywalowi, a w notesie arbitra zapisuje się Oskar Mizieiński.
30' GOL! (4-5) - Ofiarnym wślizgiem piłkę do siatki pakuje Daniel Gontarz.
32' Poprzeczka i ręce bramkarza ratują Czarnego Byka przed utratą prowadzenia!
36' Bezmyślne zagranie ręką w wykonaniu Michała Grygiela i gracz Ołera ogląda żółty kartonik.
37' GOL! (4-6) - Grę w przewadze wykorzystuje Czarny Byk i za sprawą Oskara Mizielińskiego podwyższa swoje prowadzenie!
38' GOL! (4-7) - Błąd w rozegraniu Ołera, piłkę przejmuje Jarosław Cielebąk, wychodzi sam na sam z bramkarzem i bez problemu pokonuje Jóźwiaka.
39'

Dziwny mecz, w którym wydawało się, że Ołer spokojnie ogra Czarnego Byka, lecz roztrwonił swoje prowadzenie i został wypunktowany przez osłabionego kadrowo rywala. Pierwsza połowa należała do "Zielonych", natomiast po zmianie stron "piąty bieg" wrzucili gracze Rafała Wolana.