04.03 godz. 22:30, Olimpijski boisko1, Sedzia: Marcin Niciński
( 1 : 4 )
Skład: Gubański, Mielcarek, Dyczkowski, Miozga, Gmerek, Trojan, Michalski
Skład: Nadgrodkiewicz, Jakiel, Jastrzębski, Kokociński, Piotrowski, Koptiev, Wesołowski, Wiater, Kozłowski
6' Michał Trojan
11' Łukasz Dyczkowski
13' Kacper Gubański
18' Michał Wesołowski (Gol samobójczy)
35' Łukasz Dyczkowski
36' Łukasz Dyczkowski
37' Łukasz Dyczkowski
40' Łukasz Dyczkowski
2' Szymon Jastrzębski
37' Jakub Kozłowski
Zawodnik meczu: Łukasz Dyczkowski (Statystyki mówią same za siebie, pięć bramek i jedna asysta! W tym sezonie Łukasz jest w gazie i pewnie zmierza po: koronę króla strzelców, nominację do MVP sezonu oraz kandydata na "Złotego Buta"!)

W ubiegłych latach spotkania te były nazywane mianem "hitu kolejki", teraz sytuacja wygląda nieco inaczej, bo na czele jest ForceGSM, a w środku tabeli KPO. Ekipa Łukasza Dyczkowskiego mierzy w mistrzowski tytuł, dlatego zrobi wszystko, aby zgarnąć komplet punktów.

2' GOL! (1-0) - Szymon Jastrzębski będąc oko w oko z bramkarzem nie myli się i KPO obejmuje prowadzenie!
4' Mocno z dystansu uderza Łukasz Michalski i nogami interweniuje Michał Wesołowski.
6' GOL! (1-1) - Łukasz Dyczkowski zagrywa z autu do Michała Trojana, a ten doprowadza do wyrównania.
8' Dobre interwencja Wesołowskiego, a po chwili refleksem popisuje się Gmerek.
11' GOL! (1-2) - Sprzed pola strzał oddaje Łukasz Dyczkowski i piłkę z siatki wyjmuje Wesołowski!
13' GOL! (1-3) - Z piłką na plecach obraca się Kacper Gubański, a następnie mocnym strzałem rozrywa siatkę i wyprowadza ForceGSM na dwubramkowe prowadzenie.
14' Kolejne uderzenie Gubańskiego i tym razem dobrę spisuje się między słupkami Michał Wesołowski.
16' Znowu piłkę odbija Wesołowski i mamy rzut rożny dla "Czarnych".
18' GOL! (1-4) - Michał Trojan zagrywa do Tomasza Mielcarka, ten uderza na bramkę i wydaje się, że futbolówkę bez trudu złapie Michał Wesołowski, lecz czyni to tak niefortunnie, że wrzuca ją sobie do bramki...
22' Indywidualną akcję przeprowadza Łukasz Michalski, a następnie uderza kąśliwie obok bramki.
24' Ponownie piłkę na słupek, a w efekcie na rzut rożny paruje Michał Wesołowski.
26' Kontuzja Damiana Kokocińskiego okazuje się poważna i zawodnik KPO kończy zawody w dniu dzisiejszym.
28' Sebastian Miozga uderza z dystansu i piłkę na rzut rożny odbija Michał Wesołowski.
32' Miozga do Gubańskiego, ten uderza na bramkę - niecelnie.
34' Strzał głową Wojciecha Piotrowskiego na rzut rożny przenosi Wojciech Gmerek.
35' GOL! (1-5) - Przed chwilą wszedł na boisko i w swoim stylu zdobywa bramkę, mowa o Łukaszu Dyczkowskim i jego lewej nodze - bramkarz bez szans!
36' GOL! (1-6) - Łukasz Dyczowski użył rywala jako naturalną zasłonę i pewnym strzałem pokonuje zaskoczonego Michała Wesołowskiego.
37' GOL! (2-6) - Z dystansu Wojciecha Gmerka zaskakuje Jakub Kozłowski.
37' GOL! (2-7) - Po raz czwarty sposób na Wesołowskiego znajduje Łukasz Dyczkowski.
39' Słupek ratuje ForceGSM od utraty gola, obramowanie bramki obija Łukasz Nagrodkiewicz.
40' GOL! (2-8) - Łukaszzz Dyczkowskiii razy pięć! Tytuł króla strzelców coraz bliżej, a w drodze czekają kolejne nagrody!

Planowe zwycięstwo ForceGSM i kolejny krok w kierunku zdobycia upragnionego "majstra". Mimo, iż KPO pierwsze objęło prowadzenie to w kolejnych minutach swoje tempo narzucili gracze Łukasza Dyczkowskiego i wypunktowali zaprzyjaźnioną drużynę Roberta Jakiela.