01.03 godz. 22:45, Olimpijski boisko1, Sedzia: Kamil Struski
( 2 : 0 )
Skład: Grygiel, Lechiniak, Habas, Gontarz, Niewiadomski, Środa, Gontarz
Skład: Mielcarek, Dyczkowski, Miozga, Gmerek, Bezkorowajny, Trojan, Walków, Michalski
6' Sebastian Miozga
18' Klaudiusz Bezkorowajny
21' Michał Trojan
22' Łukasz Dyczkowski
23' Łukasz Dyczkowski
32' Michał Trojan
33' Radosław Walków
36' Sebastian Miozga
38' Łukasz Dyczkowski
Zawodnik meczu: Michał Trojan (Ciężko wybrać MVP tego spotkania - cała ekipa ForceGSM zagrała dobre zawody i każdy z zawodników dołożył swoją cegiełkę do tego zwycięstwa. Tytuł zgarnia Trojan, autor 2 goli i 2 asyst, wyróżnienie trafia do Dyczkowskiego, który strzelił hat-tricka.)

Ostatnim z meczów jaki obejrzymy w piątkowy wieczór będzie pojedynek lidera - ForceGSM ze znajdującym się w środku tabeli Ołerem Meble Ogrodowe. Faworytem będzie ekipa Łukasza Dyczkowskiego - Force w tym sezonie jeszcze punktów nie traciło i raczej nie ma zamiaru dzisiaj zmieniać tego stanu rzeczy. Czy Ołer zdoła się postawić liderowi? Zaraz się przekonamy!

4' - Strzał Łukasza Dyczkowskiego z rzutu wolnego, dobrze broni to golkiper Ołera - Tomek Środa.
6' (1:0) Drużyna Łukasza Dyczkowskiego obejmuje prowadzenie już w szóstej minucie - Michał Trojan zagrywa w pole karne do Sebastiana Miozgi, a ten wzorowo to zamyka! Interweniować próbował jeszcze defensor Ołera, nie sięgnął on jednak nogą piłki.
8' - Szansa Ołera, ostatecznie piłkę łapie jednak bramkarz ForceGSM - Wojtek Gmerek.
9' - Rzut wolny dla Ołera na 15. metrze - Marcin Lechiniak najpierw obija piłką mur, a następnie ścianę balonu.
13' - Niezły strzał Tomka Mielcarka, dobrze jednak radzi sobie z tym Tomek Środa.
13' - Niecelne uderzenie Łukasza Dyczkowskiego.
15' - Radek Walków niemal z połowy, kolejną ładną paradą popisuje się bramkarz Ołera.
18' - Bardzo groźny strzał Radka Walkowa, fenomenalnie wyciąga to Tomek Środa!
18' (2:0) Teraz Środa nie dał już rady i był bez szans przy mocnym uderzeniu Klaudiusza Bezkorowajnego - piłka wpadła do bramki przy samym słupeczku, a asystował przy tym wszystkim Łukasz Dyczkowski!
21' (3:0) Koronkowa akcja ForceGSM - Mielcarek piętą zagrywa do Trojana, a ten płaskim strzałem zaskakuje Tomka Środę!
22' (4:0) Force nadal w natarciu - Michał Trojan zagrywa do Łukasza Dyczkowskiego, ten zapodaje bombę z lewej nóżki i Środa nie ma już nic do gadania!
23' (5:0) "Dziewięć indywidualna akcja, przypier*****  pod poprzeczkę" - raportuje arbiter Maciej Siwek. Wielkie brawa dla Łukasza Dyczkowskiego za tego gola!
26' - Dyczkowski z wolnego, Środa genialnie paruje to na słupek!
27' - "Nogę mi urwał" - donosi Grygiel. Tak jest Panie Michale, a na meczu Auto Trucku ja wybiłam Panu zęby łokciem ;)
28' - Atomowe uderzenie Mielcarka, piłka przeszorowała po bocznej siatce.
30' - Chyba mamy kolejną urwaną nogę. Na deskach leży Krzysztof Habas. Niestety nie wygląda to za dobrze - kolano Habasa jest poważnie kontuzjowane i gracz Ołera chyba ma już dzisiaj game over.
32' (6:0) Force podwyższa prowadzenie - dublet ustrzela Michał Trojan!
33' - Świetny strzał Mielcarka, piłka trafia w poprzeczkę!
33' (7:0) Uderzenie z dystansu Radka Walkowa i mamy siódmego gola dla ForceGSM!
34' - Habas wkuśtykuje na boisko i twierdzi, że skoro może grać ze złamanym obojczykiem to i bez kolana da sobie radę.
36' - Daniel Gontarz z 12 metrów, Gmerek końcówkami rękawic przenosi to nad poprzeczką.
36' (8:0) ForceGSM ma dzisiaj patent na strzały z dystansu - tym razem w taki sposób Środę pokonuje Sebastian Miozga, a piłka wpada przy samym słupku i bramkarz Ołera za wiele do powiedzenia już przy tym nie ma!
37' - Definitywny game over dla Habasa, może i ze złamanym obojczykiem i da radę, ale bez kolana już jednak niebardzo.
38' (9:0) "Dziewiątka" strzela gola numer dziewięć dla swojej drużyny - a to oznacza, że Łukaszowi Dyczkowskiemu można już gratulować hat-tricka! Kierownik Force ładnie wypracował sobie pozycję w polu karnym a następnie zapakował piłkę w długi róg!

Mimo bardzo dobrej postawy między słupkami Tomka Środy Ołer Meble Ogrodowe nie zdołał się przeciwstawić mocnemu liderowi. ForceGSM rozbija swojego rywala aż 9:0 i wygrywa ósmy mecz tej zimy, robiąc kolejny krok w stronę mistrzowskiego tytułu. Szansa na kolejne punkty stanie przed Dyczkowskim i spółką już 4 marca - wtedy Force zmierzy się z KP Ogrodomanią. Ołer w ten sam dzień podejmie Czarnego Byka.